Sprawdź nas też tutaj

News

Borixon mówi o relacjach z Tede i zdradza plany muzyczne

Dostaniemy jeszcze w tym roku dwie płyty?

Opublikowany

 

Borixon raper
Borixon

Wydany 11 maja tego roku album „Mołotow” to kamień milowy w karierze Borixona. To dzięki niemu raper po raz pierwszy znalazł się na szczycie OLiS-u. Co więcej, zrobił to dzięki tylko własnym działaniom, bo krążek został wydany nakładem jego wytwórni New Bad Label.

Kielecki raper nie zwalnia tempa i szykuje na ten rok kolejne wydawnictwa. W rozmowie z fanami na Instagramie raper został zapytany m.in. o relacje z Kajmanem. Jeszcze kilka lat temu panowie prężnie działali wydając wspólne projekty. Obecnie kieleccy raperzy nie mają jednak żadnych relacji. Podobnie jest w przypadku TDF-a. Borixon stwierdził, że nie chce się z nim pogodzić i na ich wspólny kawałek nie ma żadnej szansy.

Wydany w maju album „Mołotow” będzie prawdopodobnie niejedynym krążkiem w tym roku. Kielczanin zapytany o jeszcze jedną płytę w tym roku odpowiedział: – Może nawet nie jedna, ale nie chwalmy dnia przed zachodem. Niedługo także możemy się spodziewać nowego singla. – Wrzesień, a może nawet wcześniej – mówi Borixon. Będzie to prawdopodobnie utwór „Chillwagon” z udziałem ReTo. Ponadto raper potwierdził prace nad wspólna płytą z Żabsonem.

Posiadacz trzech diamentowych płyt „Równonocy” Donatana, “Królowie życia” Gangu Albanii i “Król Albanii” Popka i Matheo został zapytany także o ewentualną kontynuację albumu „Hardkorowa Komercja”. Wydany w 2003 roku album jeszcze przed premierą narobił sporo szumu i był reklamowany jako „najbardziej komercyjna płyta w polskim rapie”. – Kiedy „Hardkorowa komercja 2”? – pyta jeden z fanów. – Prawdopodobnie nigdy – odpowiada BRX.

Pracował na zmywaku w Anglii

Kariera Borixona jest pełna wzlotów i upadków. Jeszcze niedawno raper musiał wyjechać do pracy za granicę, gdzie zmywał naczynia w londyńskiej restauracji, a dziś jest numerem jeden na krajowej liście Olis. – To, że musiałem wyjechać gdzieś i pracować nie zmieniło we mnie tego, że rap jest moją największą pasją życiową. Cały czas robiłem muzykę na bieżąco tylko dla siebie do szuflady, dla przyjemności i tak będzie do końca mojego życia, tak mi się wydaje, bo wątpię, żebym siebie mógł zmienić. Nawet jak już nie będę wydawał płyt wydaje mi się, że będę robił muzykę dla siebie, bo to jest największa pasja mojego życia – tłumaczył raper w rozmowie z Open FM.

„Sami wykreowaliście raperów z Youtube’a”

Coraz większą popularnością cieszą się tzw. raperzy z Youtube’a, którzy  zyskali popularność na tej platformie i chcą swój sukces przenieść na pole muzyczne. Po Gimperze i Young Multim za mikrofon chwycili także Czuux, Adrian Polak czy bracia Malczyńscy. Ci ostatni wydali nawet płytę „Neon”, którą zdecydowaliśmy się ocenić. – Jest teraz takie zjawisko na scenie, że cisną wszyscy na tych pseudo raperów, tak ich niektórzy nazywają. Mówię tutaj o tych Youtuberach  Ale słuchajcie, jak nikt o nich nie mówił, przecież oni wydawali wcześniej też jakieś rapowe rzeczy,. Rok, dwa, trzy lata temu coś już tam było, nikt o tym nie mówił. Wy, branża i raperzy sami wykreowaliście tych raperów mówiąc o nich. Jakbyście mieli ich w dupie, powiedzmy jakiegoś Czuuxa czy innych, to w ogóle nikt by nie mówił o Czuuxie – mówił jakiś czas temu Borixon w rozmowie z Mateuszem Natali.

 
17 komentarzy

17
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
borygo

Tede nie wyruchałem ci panny

Dorian

Boryna props za ruchanie panny wieprza w wielu pozycjach podczas gdy ten ochoczo pucował felgi w 4runnerze

p4nTeDeeF

rekin, nie wyruchałem ci córki 🙂

djdecks

ja też 😉

Pięknej Zuzi chuj do buzi

Ale ja znam typa co rucha jego córke, bo studiujemy na tym samyn uniwersytecie i jak zawsze zajebie mu z bara to nawet się nie spojrzy, pizda.

Pięknej Zuzi chuj do buzi

Będziesz miał zięcia frajera, ale to jest kara za ruchanie cudzych dziewczyn borygo.

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI

Sęk w tym że on ją popycha A Ty jedynie walisz Niemca w chełm pod pornole i wyciskasz pryszcze.

Oliwka

Dobra tato, nie broń mnie i nie rób mi siary

GANDZIOR

A MÓWIŁ COŚ O TYM GDZIE MOŻNA MU WYSYŁAĆ SWOJE BUTY JAK JUŻ NIE CHCEMY ICH NOSIĆ?

zloty

a po co tede z nim w ogóle miał by nagrywać i się godzić, przecież to jest kaleka

kjkjk

zawsze byl slaby, teraz sie promuje na młodych bo tak to by zginal na zmywaku

Kierownik

Po pierwsze nagrywałem z borixonem kiedyś w 2001 roku i znamy się i on nie wyruchał Dziewczyny Tedego a chlopaka.
2001 banda XXL

SKLAD

BORIOXN AKA ZLOTY ZĄB
TEDE
DJ KOMBO
LECHU WCP
KIZIOR
MLEKO

HRABIA ŚWIĘTOKRZYSKI

Gang bang

cydży to kurwa na smyczy

Borygo nie wyruchał Wieprzowi panny. On się tylko z nią przespał.

BilonWdz

gimby coraz głupsze to kupują to badziewie Borixona donaszacza butów, ten gość to jeden wielki farmazon

Tomek

„Może nawet nie jedna, ale nie chwalmy dnia przed zachodem.”

eh -> https://jaksiepisze.pl/niejedna-czy-nie-jedna/

Kajman

Borixon najwiekszy minoman i klamca na polskiej scenie. Król farmazonu

Popularne