Sprawdź nas też tutaj

News

Borixon wraca do ksywki Rekin

Raper zapowiada „bardzo prestiżowy projekt”.

Opublikowany

 

„Wolałbym pić regularnie olej z wątroby Borixona” – rapuje Rado Radosny na albumie „Dandys Flow” z 2017 roku. Młodsi słuchacze mogli przeoczyć grę słowną jednego ze Sławów, bo kielecki raper od wielu lat nie używa swojego innego pseudonimu – Rekin (nawiązanie do oleju z wątroby rekina, który ma działanie pro zdrowotne). Dzisiaj jednak BRX zapowiedział, że na potrzeby nowego projektu wraca do dawnego pseudonimu.

Rekin z Kielc

O Borixonie możemy śmiało powiedzieć, że to kolekcjoner ksywek. W swoim portfolio ma m.in. takie nazwy jak Borys, Borygo, Boria, 5KDM, Marna Twarz, Król Podziemia czy wspomniany Rekin. Skąd tyle pseudonimów? – Moje ksywki w większości wymyślili moi znajomi i teraz nie posługuję się nimi w ogóle. Od zawsze byłem Borygo, po prostu od nazwiska Borycki, potem w czasach szalonego Wzgórza bujałem się często w bluzie z wizerunkiem rekina i od tego pochodziła kolejna ksywka – mówił raper w rozmowie z Interią w 2005 roku.

Jak się okazuje Borixon zamierza wrócić do swojej ksywki sprzed lat. – Chillwagon rozpierdoli rap grę, w tym roku – zapowiedział BRX na Insatgramie, po czym dodał: – Szykuje się jeszcze kilka fajnych, spektakularnych projektów z moim udziałem. W marcu, w marcu jak garncu będzie projekt, w którym biorę udział pod wszystko mówiącą ksywką Rekin. Będzie to bardzo prestiżowy projekt, jestem bardzo zajarany, czekam na to. Czekajcie i szukajcie Rekina – zapowiedział.

Na razie nie wiemy, gdzie mamy szukać wspomnianego Rekina i o co dokładnie chodzi z nowym projektem, ale z ostatnich zapowiedzi rapera wynika, że zamierza on uporządkować swoje stare sprawy m.in. związane z prawami do swoich płyt i utworów: Borixon straszy sądem – Krzysztof Kozak odpowiada. Czy ma to też związek z powrotem do ksywki Rekin? Czas pokaże.

 
27 komentarzy

27
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Michael Trapson

Wraca do ksywki donaszan, kto pamięta jak miał konto na GL? XD

Informator

Mało kto wie ale obecny Borixon miał w latach 90 na początku ksywke Złoty Ząb i w raz z Grubym Dolarem (obecnie Onar) oraz Tas De Fleja(obecnie Tede) i OTYLEM (obecnie Kosi) tworzyli zespół SMOK4 SQUAD BYŁ TO ROK 97 98 ONAR TO MIAŁ Z 15 LAT WTEDY A BITY ROBIŁ W TAMTYM CZASIE TEDE.

Dzimi

Znalazłem se nagrania tego ja pierdole xddddddddddd beka w opór co ten Borixon tam nawija „nigdy nie będę taki jak ci z policji złoty zab mów na mnie ziomek nie princi” o kurwa xddddddddddd nie mam pytań

Xddddddddddd

Hshahahahhaahahahah.
„buty na nogach chodzę dużo po mieście rap robię noga lewa marka świeża” no jasny chuj xdddddddd tede mickiewicz polskiego rapu

Beka =D

a onar od zawsze chujowy poziom bansuje bansuje rymuje rymuje gruby dolar bansuj ze mną się przekonasz jak robić bans. No.

Jack Torrance

Gdzie je można znaleźć ?

QBSN

Buahahahhaahahahhah gosciu za stary jestes na target 10latkow

Naśladowca Odb

Borica wraxon ksy dowki Kinre

Odb

Rekin wraca borixon do ksywki

Redakcja

Uuu, tede. Czyżbyś był zazdrosny o swój harem?

Jestem cwelem

Chuj ci w pizde

Donwasylsłoma

Po borygo się nie rzygo

hej

Tatuś Rekin

Donaszan

GL nie wspomniał o o jego innej ksywce Donaszan

Rekin

Żarłacz bialy pasuje – if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bilal Hassani

Marna Twarz
xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Agro stop schody wypierdalaj pokaz karte

sada

Pająk spajderman znowy rozrabia – witamy w Dżakasie

Grzegorz Iskierda

Borixon weź lepiej córki pilnuj bo ona się puszcza z co drugim w tych Kielcach, już większość chłopaków zna jej wnętrze. A także wnętrze twojej chaty, bo jak ty ćpasz ze swoim kochankiem żabsonem, to ci ziomale ruchają dziecko hehehe

Grzegorz to jebana kurwa niemiecko-ukrainska

Twoja Stara smieciu to każdy kolega ruchal

Grzesiu to cięć i cienka pizda

Grzesiu musisz być pizdą jakich mało na tym świecie.

Donaszixon

Kurwa ryba-młot

Poziomka z piździszewa

Największy łak i farmazoniarz w tej hujowej rap grze…

KingKong

Bardziej rasowy cwel pasuje

Bilal Hassani

Prestizowo wsunie arabski szejk

00:12 i 17

NEWSBorixon wraca do ksywki Rekin
Raper zapowiada „bardzo prestiżowy projekt”.
Opublikowany 6 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

01:44 7

wklejsechujazalajka

Borygo wiadomo płyn chłodniczy całkiem dobry czerwony – czy zielony ? ktory wybierasz

Hejterstwo

Jak ja tej kurwy nie cierpię.

Popularne