GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Cardi B wyszła za mąż za rapera

Reprezentant grupy Migos oficjalnie potwierdził, że się ożenił.

Opublikowany

 

27 października 2017 roku podczas Philly Powerhouse, Offset z grupy Migos oświadczył się raperce Cardi B. Dopiero wczoraj dowiedzieliśmy się, że jeszcze w dniu oświadczyn para wzięła skromny, potajemny ślub.

Offset odbierając nagrodę na BET Awards, podziękował Cardi B, nazywając ją swoją żoną. Sama raperka także zaraz ujawniła, że są oni małżeństwem, a ślub wzięli jeszcze w ubiegłym roku. – Jest tak wiele chwil, którymi dzielę się ze światem, ale są też chwile, które chcę zachować dla siebie! Ślub był jedną z tych chwil! Nasz związek był pełen wzlotów i upadków, ale byliśmy tak zakochani, że nie chcieliśmy się nawzajem stracić. Powiedziałam, „Tak” bez sukni, bez makijażu i bez pierścionka! Doceniam i kocham mojego męża tak bardzo, że chciałam mieć tę wyjątkową chwilę, o której marzy każda dziewczyna, kiedy on padł na kolana i włożył pierścionek na mój palec, i on to dla mnie zrobił – napisała Cardi B.Obecnie raperka spodziewa się dziecka. Poniżej film z zaręczyn.

@Migos’ #Offset proposes to @iamcardib at #PowerhousePhilly! #CardiB #MigosPost udostępniony przez Power 99 (@power99philly)

 


7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
borewicz
4 lat temu

Dopiero nagrywała pornosy a teraz celebrytka

Obozowy Kapo
4 lat temu

TY KURWA SIĘ OBUDŹ DEBILU JEBANY. POLACZKI NIE WIEDZĄ O NICZYM ZWIĄZANYM Z RAPERAMI Z USA BO JEDYNIE CZEGO SŁUCHAJĄ TO JAKIŚ ZJEBOW TYPU BEDOPIES

Run 3
4 lat temu

The news of Cardi B’s marriage to rappers is spreading fast.
http://ducklifeonline.com

Esendde
4 lat temu

Malpiszon skacze jakby zobaczyla banany

djdecks
4 lat temu

CHUJ NIE RAPER

jupijajej
4 lat temu
Reply to  djdecks

OFFSET TO NIE RAPER? PO CHUJ PISZESZ TAKIE BZDURY GŁUPI CWELU?

djdecks
4 lat temu
Reply to  jupijajej

BO TO NIE JEST RAPER TY DURNIU, OBUDŹ SIĘ KURWA

Popularne