Sprawdź nas też tutaj

News

Chętnych więcej niż biletów. Pezet wróci do koncertowania

„Postaram się te prośby spełnić”.

Opublikowany

 

2019 był dla Pezeta rokiem niesamowitym, co uświadczyło nas w przekonaniu, że to jemu należy się fotel lidera w kategorii „Powrót roku” w naszym podsumowaniu minionych dwunastu miesięcy. Warszawski raper zagrał tylko jeden koncert promujący album „Muzyka współczesna”. Nie wszyscy chętni mogli zobaczyć to widowisko ponieważ bilety zostały wyprzedane na pniu. Fani domagają się więcej koncertów, a Pezet informuje, że postara się spełnić ich prośby.

Tak myślałem w sierpniu ubiegłego roku; zagram 5, może 10 dużych koncertów. Część z Was widziała to na filmie dokumentalnym z wersji preorder. Więcej nie dam rady. Po wydaniu albumu i ogromie pracy w to włożonym uznałem, że to i tak za dużo, że tak jak bym chciał, z odpowiednim rozmachem, dam radę zagrać tylko jeden duży show. W grudniu, na Torwarze, zagrałem jeden, wyjątkowy, wyprzedany, koncert promujący album „Muzyka Współczesna”. Na razie najlepszy koncert w mojej karierze. Na scenie pojawili się prawie wszyscy goście, którzy udzielili się na albumie. Dla wszystkich chętnych, żeby to zobaczyć, nie starczyło miejsca i to wszystko nie przestanie mnie zaskakiwać i bardzo mnie cieszy. Ten grudniowy koncert dał mi niesamowita energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem też od Was bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Na Nowy Rok ode mnie deklaracja: postaram się te prośby spełnić. – napisał Pezet na Instagramie.Wyświetl ten post na Instagramie.

Tak myślałem w sierpniu ubiegłego roku; zagram 5, może 10 dużych koncertów. Cześć z Was widziała to na filmie dokumentalnym z wersji preorder. Więcej nie dam rady. Po wydaniu albumu i ogromie pracy w to włożonym uznałem, że to i tak za dużo, że tak jak bym chciał, z odpowiednim rozmachem, dam radę zagrać tylko jeden duży show. W grudniu, na Torwarze, zagrałem jeden, wyjątkowy, wyprzedany, koncert promujący album „Muzyka Współczesna”. Na razie najlepszy koncert w mojej karierze. Na scenie pojawili się prawie wszyscy goście, którzy udzielili się na albumie. Dla wszystkich chętnych żeby to zobaczyć nie starczyło miejsca i to wszystko nie przestanie mnie zaskakiwać i bardzo mnie cieszy. Ten grudniowy koncert dał mi niesamowita energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem też od Was bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Na Nowy Rok ode mnie deklaracja: postaram się te prośby spełnić.

Post udostępniony przez Pezet (@pezetofficial)13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
WnukTedego
2 lat temu

Kurwa Paweł jesteś jednym z większych graczy na scenie zalewanej gównem wiadomo że ludzie przyjdą cię posłuchać

Odb
2 lat temu
Reply to  WnukTedego

Pezetów więcej niż koncertów. Chętni wrócili do biletów.

SicenS
2 lat temu

„Postaram się” to żadna deklaracja albowiem deklaracja powinna być zapewnieniem a nie domniemaniem.

Pierdole
2 lat temu
Reply to  SicenS

Nieprawda. Deklaracja, orzeczenie. Zapewnia, ze sie postara. Nic nie gwarantuje. A czego on tutaj domniema ? Prawdy ? Lejesz wode.

Pierdole
2 lat temu
Reply to  SicenS

Tfu, domniemanie: winy, prawdziwosci itp

SicenS
2 lat temu
Reply to  Pierdole

Deklaracja – oświadczenie lub zobowiązanie mające moc prawną. Postaram się brzmi bardziej jak obiecanki cacanki. Ale w sumie wcześniej deklarował też że zagra tylko jeden koncert więc w ustach Pezeta żadna deklaracja nie jest zapewnieniem.

Trystydycymyt!
2 lat temu

Pozdro Pezet. Zagramy coś, wierzę!

Koncert2090Roku
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=lv4DdCQrjn0 Tutaj Lepszy koncert od Pezeta 🙂

Publika Ogień i wszystko Cacy 🙂

Ojciec syna tedego
2 lat temu

Aha

Jebac ciepłote
2 lat temu

Drugi quebo czyli totalnie przehajpowany typ. Nie rozumiem fenomenu łaka.sory rozumiem…jebane debile w polskim społeczeństwie

Luk
2 lat temu

Czyli kto jest według Ciebie lepszy od Niego?

Styl zycia
2 lat temu
Reply to  Luk

Tomb mówi że jest królem

Kurde Szatan
2 lat temu

Przyznaj się czego słuchasz? Pałolat czy Pedałłyn? Debilem to Ty najwyraźniej jesteś skoro chuja w uszach masz. Nie mówię że Pezet to wybitny raper ale teraźniejszych pseudogimbo grajków wciąga nosem.

Popularne