Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Childish Gambino z dwoma utworami idealnymi na lato

Raper zamierza zakończyć karierę muzyczną.

Opublikowany

 

Childish Gambino

W ubiegłym roku Childish Gambino ogłosił, że zamierza wydać jeszcze jedną płytą, po czym poświeci się wyłącznie karierze aktorskiej. Po tych zapowiedziach, w maju dotarł do nas  teledysk do singla „This Is America”, który zdobył bagatela 329 milionów wyświetleń.

Teraz Donald Glover przyszykował dwa kawałki, które umilą nam czas w gorące letnie dni. Przy tworzeniu „Summertime Magic” oraz „Feels Like Summer” artyście pomagał szwedzki kompozytor Ludwig Goransson.

Childish Gambino zakończy karierę?

Z zapowiedziami o końcu kariery bywa różnie, a najczęściej tak, że na zapowiedziach się kończy. Niektórzy snują nawet teorie, że są one tylko po ty, by zwiększyć sprzedaż kolejnej płyty. Donald Glover spełnia się jednak z powodzeniem jako aktor. W maju na ekrany kin trafił film „Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie”, w którym Gambino zagrał jedną z głównych ról. W przyszłym roku pojawi się także ekranizacja „Króla Lwa” – w ten projekt raper też jest zaangażowany. Ciężko wykonywać na 100% dwa różne zawody, więc w przypadku Gambino możemy mu wierzyć, że ma w planach zakończenie kariery muzyka, a na pewno o dłuższą przerwę.

Poniżej zapoznacie się z nowymi utworami.

 
2 komentarze

2
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
BałaganeSsiePałe

W końcu coś o rapie

MIRAS X

Może sprawdź to: https://www.youtube.com/edit?o=U&ar=1&video_id=KRdW8oi3GLA DEKONSTRUKCJA projekt 136

Popularne