Sprawdź nas też tutaj

News

Cira bohaterem „Państwo w Państwie” Polsatu

Raper zgubił dokumenty i od kilku lat ktoś bierze na niego pożyczki.

Opublikowany

 

Przed tygodniem Cira Cirson wystąpił w programie „Uwaga!” stacji TVN. Raper opowiedział o swoim dramacie związanym ze zgubieniem dokumentów. Ktoś posłużył się jego dowodem osobistym w co najmniej 25 instytucjach: w bankach, u operatorów telefonii komórkowej i w parabankach zaciągając na jego konto kolejne kredyty. – Najgorsze w tej całej sytuacji jest to, że te pieniądze wciąż się kumulują – mówi raper w TVN-ie.

Sprawą Cirsona zainteresowała się również stacja Polsat. W niedzielę raper wziął udział w programie „Państwo w Państwie”, w którym opowiedział swoją historię. Ponadto zagrał na żywo utwór nawiązujący do całej sprawy.

6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
4 lat temu

To ten, który zapodał najlepszy rym na świecie: „nie chce być taka gwiazdą, ludzi fantazją 2011”?

fdsfdsfsdfsdf
4 lat temu

No dobra ale poza tym ze przychodzą mu pisma na chate to i tak mu przecież nic nie zrobią , wystarczy odpisać/zadzwonić i powiedzieć o zgubionym dowodzie i to wszystko?

Nathan
4 lat temu
Reply to  fdsfdsfsdfsdf

Bynajmniej – takich co tak robią są setki w polsce. Musiałby jeszcze udowodnić, że to naprawdę nie on wziął tej kredyt, a w przypadku parabanków to niemożliwe wręcz.

fafafafafasfa
4 lat temu
Reply to  Nathan

No a nie wystarczy , że zgłosił zgubienie dokumentów? z datą itp

Cable
4 lat temu
Reply to  fafafafafasfa

To, że zgłosił zgubienie dokumentów w urzędzie miasta nic nie znaczy. Musi jeszcze zgłosić to w swoim banku, a tego Cira nie zrobił, bo nie wiedział – zablokował tylko karty. No i się posypało. Z drugiej strony, to ktoś kumaty musi brać na niego te wszystkie pożyczki, bo zwykłego Kowalskiego to by od razu złapali po nagłośnieniu sprawy.

Marcin Kot
4 lat temu

CIPA

Popularne