Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

„Poza czasem” to tytuł nadchodzącej płyty Ciry i Kubika. Album ukaże się tej jesieni. – Szykuje się intrygująca rzecz – zapowiada duet. Do sieci trafił pierwszy teledysk promujący album. To singiel „Dyskoteka na księżycu” z efektami specjalnymi w postaci… białostockiego ratusza, który leci w kosmos.  – Włożyliśmy w niego dużo zaangażowania i mamy nadzieję, że efekt przypadnie Wam do gustu – informują artyści.

Teledysk zrealizowano z naprawdę sporym rozmachem, który powstał przy wsparciu finansowym Wschodzący Białystok. Album „Poza czasem”  ukaże się tej jesieni.

Kredytowy problem Ciry

Od ponad dwóch lat białostocki raper ma poważny problem z ciążącymi na niego kredytami. Raper zgubił w 2016 roku portfel z dokumentami. Wtedy też zaczęły się jego ogromne problemy, bo ktoś posłużył się jego dowodem osobistym w co najmniej 25 instytucjach: w bankach, u operatorów telefonii komórkowej i w parabankach. – Trwają postępowania sądowe wobec mojej osoby. W jednych jestem oskarżonym, w innych poszkodowanym. Dzień w dzień dzwonią do mnie z banków i parabanków. Przestałem odbierać obce numery. Boję się zaglądać do skrzynki na listy. Nienawidzę podwójnego dźwięku domofonu, bo wiem, że to listonosz niesie mi kolejną kopertę pełną bezradności, irytacji i strachu. Mam kłopoty ze snem i z żołądkiem. Byłem u psychiatry, bo noce z natrętnymi myślami i pokutowaniem za coś czego nigdy nie zrobiłem zaczęły mnie przerastać – informował jakiś czas temu raper. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Pawlo
4 lat temu

Zajebisty kawałek ale i klip wyjebany w kosmos i to dosłownie!

Bajorsą
4 lat temu

Mam nadzieję że pierwsza dyskoteka na księżycu będzie gejowska 🙂

Razem w kolegami gejami lubimy słuchać Ciry 🙂 i dawać sobie w ciry :)))

janusz_rapu
4 lat temu

Przynajmniej na teledysku nieoszczędzają.

Bajorson
4 lat temu

Cira choć w ciry na analne igraszki

Popularne