Sprawdź nas też tutaj

News

Cleo nową trenerką „The Voice Kids”

Wokalistka zastąpiła Edytę Górniak.

Opublikowany

 

Cleo
Cleo

Cleo dołączyła do grona trenerów „The Voice Kids”. Autorka hitu „Łowcy gwiazd” zastąpiła Edytę Górniak. – Kochani! Kilka dni temu dostałam propozycję, aby zostać trenerką nowej edycji „The Voice Kids”. Wczoraj zdecydowałam, że przyjmę zaproszenie i podejmę wyzwanie sprawdzenia się w nowej roli. (…) To dla mnie nowa przygoda. Kocham muzykę, wierzę że muzyka to nie sława, popularność ani sukces – muzyka to rytm, w którym bije nasze serducho, to nasza wewnętrzna potrzeba. Mam nadzieję, że będę mogła pomóc w stawianiu pierwszych kroków muzycznych i dać iskierkę dobrej energii. Z tego powodu jestem w „The Voice Kids” – napisała artystka na swoim Facebooku.

Cleo uspokoiła fanów: nagrania show TVP2 nie będą miały wpływu na trasę koncertową. Wokalistka zaprosiła także, by dołączyć do grupy fanów na Facebooku – będzie tam można m.in. wygrać wejściówki na plan „The Voice Kids”.

Artystka odniosła się także do Edyty Górniak, od której otrzymała fotel trenera: – Dziękuję Edyta Górniak, że poleciłaś mnie do uczestnictwa w tej edycji, mam nadzieję, że nie zawiodę. Jestem myślami i sercem z Twoją Mamą, której życzę zdrowia i sił!

 
6 komentarzy

6
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bajorson

Co to ma kurwa wspólnego z rapem sie pytam?
Dawajcie lepiej newsy o homoseksualistach ociekających seksapilem jak na przykład Smolasty, Żabson czy Sarius a nie jakieś obleśne kurwy do szczania.

...

smolaty fake love akustik wydał z godzinę temu

djdecks

pół rapgry ją ruchało żeby wyszła na mainstream. teraz ruchają ją masoni z tv i radia. kupują jej płuty hurtem i palą podczas rytuałów. to samo jest z rzabsonem, tako chemingłejem, transwestytą multim. jedynie paluch trzyma poziom w polskiej muzyce. self made

Tikiaka

Myslisz ze masoni? Rzeczywisci

Odb

Trenerka na drągu chyba

Człowiek który pozostał psychopatą

A ja słyszałem, że została trenerką węży na pornhubie.

Popularne