Sprawdź nas też tutaj

News

CO MYŚLĄ SŁUCHACZE: DIXON37 „A ŻYCIE TOCZYŁO SIĘ DALEJ”

Opublikowany

 

Dixon37 i DistrictAREA przedstawiają drugi odcinek nowej serii filmów „Co Myślą Słuchacze” z opiniami słuchaczy na temat singli z płyty „Krew za krew”, która premierę będzie mieć 25 listopada 2016 roku.

Drugodcinek #CMS dotyczy singla „A życie toczyło się dalej” i jak się dowiadujemy z filmu, premiera teledysku przewidziana jest na 28 listopada. Utwór singlowy jest jednym z najbardziej osobistych tracków jakie nagrał zespól Dixon37.

 

Trwa przedsprzedaż limitowanej edycji nowego krążka warszawskiej ekipy. Limitowany nakład składa się z opaski na rękę z logiem albumu, karty krwi oraz specjalnego (różniącego się od sklepowego) opakowania. Jednocześnie wydawca płyty, DistrictAREA, zapewnia, że to nie koniec niespodzianek, jakich mogą spodziewać się słuchacze, którzy zakupią płytę w przedsprzedaży. Informacje na temat kolejnych szczegółów preorderu „KzK” pojawią się niebawem. Premiera płyty przewidziana jest na 25.11.2016.

 

Album „KzK” jest dostępny na districtarea.pl, zakupić go można również przez główną stronę płyty – krewzakrew.pl.

 

CMS#2 – A życie toczyło się dalej:

 

W tym momencie wiemy, że wśród gości na pewno pojawią się Hinol i Nizioł, których gościnne wersy mogliśmy już usłyszeć w teledysku „Mam Plan”, opublikowanym przed wakacjami. DistrictAREA zapewnia, że to nie wszyscy goście – wytwórnia i muzycy będą sukcesywnie ich ujawniać, m.in. za pośrednictwem konkursów na stronie krewzakrew.pl, które wystartują niebawem.

 

Nowy album to krążek, na którym usłyszymy dobrze znanych słuchaczom Kafara, Resta, Safula i Michrusa w towarzystwie wielu gości z najwyższej półki. Zróżnicowana warstwa muzyczna, bezkompromisowe teksty i powrót do najlepszych czasów polskiego rapu w odświeżonym brzmieniu – to główne rzeczy, których możemy spodziewać się po nowym albumie Dixon37. „Krew za krew” to album poruszających nie tylko tematykę twardych ulicznych zasad, ale jest też muzycznym zobrazowaniem wartości, których trzymają się warszawscy raperzy w codziennym życiu. Nie brakuje tutaj zarówno typowo ulicznego rapu, jak i motywacyjnych utworów, pozwalających słuchaczowi zebrać myśli i siły.

 

Za produkcję muzyczną odpowiadają tacy producenci jak PSR, Fame Beats, Wojtek Zet, Poszwixxx, EljotSounds, RX czy Tune Seeker.

0 0 votes
Article Rating
 
10 komentarzy
10 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
JANPAWEŁ3
5 lat temu

NOPOWCY NOP NOP NOPOWCY !!!! POLACZKI KURWA STO LAT ZA MURZYNAMI

Qpski
5 lat temu

Ja myślę. Jebac

Trener Strejlau
5 lat temu

KOLEJNY SKŁAD REPREZENTUJĄCY TZW. NURT „ULICZNEGO” RAPU, KTORY ROBI WODĘ Z MÓZGU MŁODYM PODATNYM UMYSŁOM KREUJAC I TAK JUŻ SZEROKĄ PATOLOGIĘ, WPAJAJĄC MLODYM LUDZIOM (TAK – LUDZIOM A NIE LUDZIĄ JAK PISZECIE) TZW. „ZASADY” KTORE SĄ DZIWNYM TRAFEM PRZECIWNE OBECNIE OBOWIĄZUJĄCEMU PORZĄDKOWI PRAWNEMU. CO CIEKAWE, DZISIEJSZA WLADZA JEST ZA PAN BRAT Z TAKIMI LUDZMI, BO TO CZĘŚĆ ICH ELEKTORATU.
[img]https://byroncrawford.typepad.com/.a/6a00d8341c558f53ef01b7c7c02c79970b-800wi[/img]

Realhh
5 lat temu

Nic nie myśla, bo są debilami słuchających dixonow

miras x
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PiAh4YQVrZM[/youtube]

Jaszczurek1337
5 lat temu

Chwila jaki 28 listopad? Widac ze admin glamrapu sie napierdolil piwo z kolezanka na pol bylo zbyt ofensywne 🙂

michałowska
5 lat temu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DIaSPd41hQI[/youtube]

„Trefne karty rozdał los, Więc przegrałem partię z nim. A życie toczyło się dalej… „

kolll
5 lat temu

bez obrazy ale kolejny raz, nagrali kolegów jak wypowiadaja sie na temat ich płyty, jasne ze nie powiedzza nic zlego. to samo było z PW gdy to o jej płycie sie wypowiadali słuchacze

huhuhuhu
5 lat temu

kafar…kozak co swoj ryj zakrywa a dzieciaka i kobiete pokazuje.

PRAWDZIWY
5 lat temu
Reply to  huhuhuhu

ryj ostatnio odkrył ale i tak wiem jak wygląda

Popularne