Sprawdź nas też tutaj

News

Co przygotował Sarius? „Będziecie w szoku. Zakodowałem coś ważnego”

Końcówka wakacji z albumem „Wszystko co złe”.

Opublikowany

 

Sarius / fot. Maciej Malik

W tym tygodniu ukazał się pierwszy singiel Sariusa „Kurtyna” zwiastujący nowy album rapera „Wszystko co złe”. – Ten kawałek opowiada o ranach. Na planie klipu zadałem sobie ranę. W sposób symboliczny i metaforyczny jest to dla mnie poświęcenie starego siebie. Uważam, że jest to najlepszy mój klip. Czemu? Przez wzgląd przede wszystkim na to, że najbardziej współgra i koreluje ze mną – mówi o utworze Sarius.

Wraz z premierą teledysku wystartował również preorder albumu w wersji deluxe. Raperzy przyzwyczaili nas, że kupując płyty bezpośrednio od nich często dostajemy więcej, niż w wersji podstawowej krążka. Tak też jest w przypadku Sariusa. – Nie pozostaje nic innego jak pokłonić się nisko, choć to nie koniec a dopiero pierwszy akt. Obiecuję, że Ci co już zdecydowali się na preorder będą w szoku, gdy już go posłuchają i nie zawiodą się. Poza tym zakodowałem coś ważnego poprzez te wierszowane zagadki, które znajdziecie w środku – poinformował raper.

Premiera albumu „Wszystko co złe” odbędzie się 31 sierpnia 2018 roku.

Czego spodziewać się po „Wszystko co złe”?

Sarius zaskoczył nas pozytywnie na „Antihype” i wszystko wskazuje na to, że podobnie będzie na nowej płycie. –  To moja najgorsza i najlepsza płyta zarazem. Powstawała w czasie szeregu najgorszych dla mnie okoliczności prywatnych i najlepszych okoliczności artystycznych – mówił przed kilkoma dniami raper. „Wszystko co złe” ma być zupełnie innym wymiarem muzyki w wykonaniu Sariusa. – Seria zagadek, które napisałem i zawarłem w środku pozwolą finalnie otrzymać szerszą interpretację całości wydarzeń towarzyszących powstawaniu płyty, dla tych najbardziej dociekliwych – tłumaczył.

Okładka albumu.

Sarius Wszystko co złe okładka płyty

Kali wskazuje Sariusa jako klasyka

Jeżeli mielibyście wskazać rapera młodego pokolenia, który w przyszłości ma szansę zostać klasykiem. Na kogo byście postawili? Z takim zadaniem musiał zmierzyć się ostatnio Kali. – To może być trudna sztuka, bo może się okazać, że wielu z nich to 10, 5 i minutowcy – mówił raper przed kilkoma dniami w rozmowie z Arturem Rawiczem. Kali wskazał jednak jednego z artystów młodego pokolenia, który ma szansę zaistnieć na dłużej w świadomości słuchaczy – Myślę, że Sarius na pewno ma szansę, żeby być klasykiem – stwierdził.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
BumBum

Wypraszam sobie, jestem bi

głos rozsądku

Okładka nawiązuje do czasów kiedy ojciec wchodził Sariusowi do wanny

Bajorson

W końcu coś dla jego homoseksualnych słuchaczy!

Klarysa Dżons

Bajorsonek lubisz takie akcje, co? Pyszczku?:*

Bajorson

Sam byś polubił gdybyś raz został porządnie zbolcowany przez prawdziwych samców alfa. Posłuchaj se mojego nowego kawałka „Kakaowy raj Bajorsona” to skumasz ocb słodziaku

Klarysa Dżons

Zakodowałeś info że jestem pierdolonym gejem i lubisz ssać wora i wysysać rodziny z dupy?

mimo_wszystko_powodzenia

Szkoda chłopaka, po płycie B.L.O.K. (Blisko Leży Obraz Końca) stwierdziłem że to typek który ma coś do powiedzenia i robi to w sumie w zajebistym stylu. Jak patrze na to co robi teraz to myślę sobie jak można tak zboczyć z dobrze obranej drogi i zacząć się umartwiać.

Popularne