Sprawdź nas też tutaj

News

Czarny Furiat rzucił rap i odnosi sukcesy w innej branży

Raper jest konsekwentny w postanowieniu odejścia na rapową emeryturę.

Opublikowany

 

czarny furiat

Czarny Furiat nigdy nie odniósł spektakularnych osiągnięć pod względem popularności w rapie, ale nikt mu nie odbierze np. faktu pomocy przy wypromowaniu Quebonafide. To właśnie Czarny zaprosił go na swoją płytę i miało to miejsce rok przed wydaniem „Eklektyki”. Fani bohatera tego tekstu na próżno mogą szukać jego nowych nagrywek i wynika to z faktu, że ciechanowianin się przebranżowił, zdobywając rozgłos jako dietetyk.

Podczas rozmowy z GlamRapem w 2014 roku, Czarny zapowiedział, iż jeśli jego album „Generał” nie pokryje się złotem, to odejdzie na rapową emeryturę. W przeciwieństwie do wielu innych przedstawicieli tego środowiska, którzy kończyli karierę, by później ją reaktywować, nie rzucał słów na wiatr i konsekwentnie je podtrzymał. Jego fani mogą być tym rozczarowani, jednak Czarny dobrze odnalazł się w innej branży i patrząc na feedback jego działalności w sieci, idzie mu to całkiem nieźle.

Aktualnie Furiat pracuje jako dietetyk i pomaga innym zrzucić zbędne kilogramy. Na jego instagramowym profilu można zobaczyć metamorfozy osób, które wziął pod skrzydło.
Niektóre przemiany wyglądają naprawdę galancie, redukcje są rzędu kilkudziesięciu kilogramów. Na brak klientów Czarny narzekać nie może, bo postów z historiami ludzi, którym pomógł, są setki.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

 
Kliknij i skomentuj
Subscribe
Powiadom o

News

Filipek ujawnił kwotę, jaką otrzymał za walkę na Fame MMA

Dzisiaj, mało który zawodnik zawalczyłby za podobne pieniądze.

Opublikowany

 

Przez

filipek
fot. Fame MMA

W 2019 roku Filipek w pierwszej swojej walce zmierzył się z Rybą, z którym przegrał. Raper ujawnił po latach, jakie wynagrodzenie otrzymał za ten pojedynek.

O gażach wypłacanych przez Fame MMA krążą już legendy. Najpopularniejsi raperzy w kraju mogą obecnie liczyć podobno na kilkumilionowe wynagrodzenie (Tede – 4 mln, Quebonafide – 6 mln). Kilka lat temu nie były one jednak tak okazałe. Filipek ujawnił, że za swoją pierwszą walkę otrzymał nieco ponad 10 tys. złotych.

– Za pierwszą walkę dostałem 12 tysięcy złotych. Wiem, że to była jedna z większych gaż na tamten moment w Fame MMA. To były dla mnie duże pieniądze. To był okres, gdy ja studiowałem dziennie, więc nie mogłem chodzić do pracy, a z rapu nie „kapało” jeszcze jakoś bardzo dużo – ujawnił raper w rozmowie z cwierkaja.pl.

Do tej pory Filipek dla Fame MMA stoczył dziewięć walk. Cztery razy udało mu się wygrać, a pięciokrotnie musiał uznać wyższość rywali.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Krzysztof Rutkowski robi z 12-letniego syna rapera?

„Ktoś ci wbija na altanę, wbijam ja – bomba, gleba i pozamiatane”.

Opublikowany

 

Przez

Obwieszony kajdanami syn Krzysztofa Rutkowskiego próbuje swoich sił w rapie? Detektyw coraz śmielej oswaja 12-latka ze światem showbiznesu.

O bracie Natalii Kukulskiej – Pikeju dawno już zapomnieliśmy. Alan Krupa, czyli syn Edyty Górniak wciąż od czasu do czasu przewija się w przestrzeni rapowej. Podobnie jest z synem Michała Wiśniewskiego – Wisnivem. Tym razem rapować zaczął również syn najsłynniejszego detektywa w Polsce.

— Joł, joł, joł, zaczynamy rapsy. Kiedy ktoś cię łapie za katanę, wbijam ja: bomba, gleba i pozamiatane. Kiedy ktoś ci wbija na altanę, wbijam ja — bomba, gleba i pozamiatane — rapuje Krzysztof Rutkowski junior na instagramowym profilu swojego ojca.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Krzysztof Ibisz nagrywa TikToki pod muzykę Bonusa RPK

Ah, ta dzisiejsza młodzież – śmieją się słuchacze.

Opublikowany

 

Przez

ibisz

Krzysztof Ibisz w dalszym ciągu romansuje z hip-hopem. Tym razem nagrał TikToka pod kultowy kawałek Bonusa RPK.

W ubiegłym roku prezenter telewizyjny wziął udział w akcji SBM Starter, tak właściwie wkręcając z Yachu Produkcja pół Internetu, bo jego zwrotka została stworzona przez AI. Tym razem jednak sztuczna inteligencja nie wspiera Pana Krzysztofa.

Nagrał on TikToka pod kultowy numer „Relax 100%” Bonusa RPK. Słuchacze podłapali trolling i także postanowili dodać coś od siebie: „To już jest chyba ten młodzieńczy bunt”, „Coraz młodsi słuchają Bonusa RPK”, „Jedyny w PL który będzie musiał oddać dowód i wyrobić legitymację” – komentują.

@ibisz_oficjalnie

😎😎😎

♬ Relax 100% – Bonus RPK


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Polski DJ stworzył nową płytę Wu-Tang Clanu, ale bez Wu-Tang Clanu

„Pomysł ten wpadł mi po koncercie z Liroyem”.

Opublikowany

 

DJ HWR, którego spotkaliśmy na gali Popkillery, pochwalił się przed naszymi kamerami niecodziennym projektem. Stworzył on… nową płytę Wu-Tang Clanu.

– Pomysł ten wpadł mi po koncercie z Liroyem. My ogólnie jesteśmy fanami Wu-Tang Clanu. bardzo dużo słuchamy tej muzyki, oglądamy wywiady i jaramy się całą ta otoczką. Tak się zajarałem tym wszystkim, że postanowiłem zrobić mixtape w całości wyprodukowany przeze mnie. Powyciągałem acapelle z utworów, których do tej pory nikt nie remiksował i zrobiłem taki kolaż, jakbym stworzył nową płytę Wu-tang Clanu, tylko bez Wu-Tang Clanu – mówi HWR w rozmowie z Oskarem Brzostowskim.

Płyta ta już powstała, a więcej na jej temat dowiecie się z poniższej rozmowy.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Tłumy ludzi u O.S.T.R.-a, a Waldemar Kasta kończy karierę

Za nami międzypokoleniowa domówka.

Opublikowany

 

Przez

fot. Michał Karelus / materiały prasowe Asfalt

W ubiegłą sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbyła się druga edycja 120 Rap Fest – rapowej domówki organizowanej przez Ostrego. Frekwencja dopisała, a według relacji widzów atmosfera była legendarna.

Imprezę rozpoczął suport młodych wychowanków Tabasko Nagrania – nowej wytwórni założonej przez Ostrego. Chwilę po 20 na scenie pojawili się kolejno Eliasz, Młody Olisadebe i LUCK7. Pierwszym głównym gościem domówki był Asster, który mimo różnicy wieku złapał z publicznością bardzo dobry kontakt, m.in. rozświetlając Atlas Arenę setkami światełek z telefonów. Następnie na scenie pojawił się Sarius, który zaprezentował kilka numerów z najnowszej płyty oraz kilka największych hitów.

Potem na scenie pojawił się Donguralesko, do którego po dłuższej chwili dołączył Waldemar Kasta. Na jeden utwór udało się zjednoczyć legendarny K.A.S.T.A. Skład, a obaj panowie wykonali kultowe “Peryferie” pierwszy raz od kilkunastu lat. Niestety był to też prawdopodobnie ostatni taki występ, gdyż chwilę potem Waldemar Kasta ogłosił zakończenie rapowej kariery.

Kasa symbolicznie odłożył mikrofon / fot. Michał Karelus / materiały prasowe Asfalt

Następnie na scenie pojawili się Pokahontaz, Eldo i JWP, którzy podnieśli temperaturę w Atlas Arenie! Potem kolejno na scenie pojawiali się Polska Wersja, Peja/Slums Attack oraz Molesta – podkręcając jeszcze bardziej koncertowe emocje. Około północy na scenie pojawił się O.S.T.R.. Adam urozmaicił show gośćmi z Wielkiej Brytanii, a także wykonał trzy utwory z najnowszej płyty “Poczekaj, sprawdzę w telefonie” nagranej wspólnie z Młodym Olisadebe, Eliaszem i LUCK7.

Wisienką na torcie było jednak wspólne wykonanie nowego utworu z Eldo – Sentymentalnie, który był jednocześnie ostatnim występem tego wieczoru, który zakończył się punktualnie o godzinie 1:00 w nocy.

Kolejna edycja już za rok! Wychodzi na to, że narodziła się nowa świecka tradycja, Kwiecień, Łódź, Atlas Arena – domówka u Ostrego!

Na domówce bawił się tłum ludzi fot. Michał Karelus / materiały prasowe Asfalt


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

News

Marcin Najman wręczył Chivasowi tort urodzinowy

Zaskoczony był nie tylko raper, ale nawet sam Najman.

Opublikowany

 

najman chivas

Podczas sobotniego koncertu Chivasa w Gdańsku, tort z okazji 26 urodzin wręczył mu Marcin Najman. Raper nie krył zaskoczenia.

W sobotę, 20 kwietnia w ramach trasy „Deathcore Tour” Chivas zagrał koncert w gdańskim klubie B90. W pewnym momencie na scenie pojawił się Marcin Najman z tortem z okazji 26 urodzin rapera.

– Dzisiaj jest naprawdę niesamowity dzień, urodziny Chivasa – powiedział ze sceny były sportowiec. Chivas nie krył zaskoczenia i od razu uściskał pięściarza. – Panie Marcinie, dobrze pana tutaj widzieć, jestem Pana fanem. Dziękuję – powiedział.

Sam Najman nie krył zaskoczenia tak dużą ilością osób, która zebrała się w B90. Tłum na jego widok również zareagował z dużym entuzjazmem. – Bardzo się cieszę na to zaproszenie i widzę, że się bawicie doskonale. To jest coś niesamowitego, pierwszy raz widzę coś takiego na oczy. Bawcie się dobrze – zakończył.

Wideo z tego wydarzenia możecie zobaczyć poniżej, klikając strzałkę w prawo.


Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Czytaj dalej

Popularne

Copyright © Łukasz Kazek dla GlamRap.pl 2011-2024.
(Ta strona może używać Cookies, przeglądanie jej to zgoda na ich używanie.)

error: