Sprawdź nas też tutaj

News

„Czujemy się oszukani”. VBS nie przyjechał na próbę aranży do nowego projektu

Opublikowany

 

Problem słowności w polskim rapie.

Najnowszy projekt VBS’a miał opierać się na nagraniu kawałków pod żywe instrumenty bandu złożonego z dwudziestu artystów. Na dwa dni w Czeladzi wynajęto salę ze sceną, przygotowano specjalnie aranżowane kawałki, a Back to Big Band nauczył się poprawego zagrania wszystkich aranżacji. Niestety sama próba realizacji projektu nie doszła do skutku ponieważ mimo kilkukrotnych zapewnień reprezentant QueQuality… nie zjawił się on na miejscu, a w chwili obencej unika kontaktu z osobą osobą reprezentującą band – dyrygentem – Romanem Hylą.

 

„Dzięki Konradowi (przyp. red. fotograf Konrad Tułak) skontaktowałem się z VBS’em bo był pomysł, żeby jego kawałki zagrać z podkładem na żywo granym przez Big Band. – komentuje dyrygent – Ja miałem pisać aranże pod bity i mieliśmy się umówić i spotkać, że przyjedzie do Czeladzi, bo to prostsze w przypadku jednej osoby anieżeli dwudziestu. Aranże napisane. Przez jego managera i samego VBS’a było ustalone, że widzimy się 22 grudnia wieczorem oraz 23 grudnia rano. Dyrygent, Roman Hyla zapewnia, że: „Big Band miał próbę 21 grudnia, gdzie były zrobione wszystkie aranże. Raper miał się zjawić 22 grudnia, wcześniej był z nim utrudniony kontakt, ale w końcu potwierdził, że jedzie i że będzie wieczorem. Później jednak nie dotarł ale obiecał że w sobotę rano na pewno będzie. Próba była o 10, i o tej 10 zadzwonił że już jedzie z Katowic i będzie wkrótce, około pół godziny. O 11 go nie było, ludzie z bandu się oburzyli i wyszli. Tego dnia miało być nagrywane promo tego projektu. Do tej pory brak kontaktu od strony VBS’a.”  „Generalnie ja jak i cały zespół czujemy się oszukani, bo my jako profesjonalni muzycy i gentlemani uznajemy umowy za słowne i żałujemy, że nie każdy tak ma.” – krótko kwituje lider bandu.

 

Korzystając z okazji, przypomnijmy nasz niedawny wywiad z Wiktorem: „Jeżeli robisz coś konsekwentnie, dostaniesz to, czego chcesz, bo ci się to należy”

0 0 vote
Article Rating
 
19 komentarzy
19 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
borys_postrach_mojsy
3 lat temu

MOJSA CZUJE SIĘ ROZEPCHANA PRZEZ JANG JUSINA

borys_postrach_mojsy
3 lat temu

POZATYM CHUJ MNIE OBCHODZI JAKIS VHS

Jwphhh
3 lat temu

A kto to jest xD co tokurwa p

Białas łakałaka
3 lat temu

vbs? nie znam łaka.

cycoliniarz
3 lat temu

Tak to jest jak się chce coś robić z jakimś no nejmem.
Może miał kartkówkę z matematyki tego dnia ,a może kierownik zmiany nie chciał mu dać wolnego tego dnia bo trzeba było paleciaki poukładać ,a może miał kłótnie ze swoim chłopakiem…
Trudno powiedzieć bo w sumie to nikt chyba nawet nie wie kto to jest , a może nawet nie istnieje , bo jak by istniał to ktoś by o nim słyszał , a przecież nikt o nim nie słyszał.
Pierwszy nius dzisiejszego dnia i juz mamy więcej pytań niż odpowiedzi

Heheitp
3 lat temu

Z gnojem się ustawiali… teraz ci gnoje tacy są, zero szacunku bo kogokolwiek byle by w weekend trochę tynku ze sciany wciagnac za 70zl.

Chuj w dupe każdemu co walił w nocha

jagnie
3 lat temu

JEBANY GÓWNIARZ NIE SZANUJE PRACY I CZASU AZ 20 OSOB!!
NIECH ZNIKNIE Z TEJ SMIESZNEJ SCENY

papon
3 lat temu

vbs? to ten śmieć, który wozi się w tekstach, a na co dzień zapierdala paleciakiem? Haha. Kolejny frajer. Miał wtedy zmianę. No cóż, ciekawe czy Quebonafide przyjmie usprawiedliwienie…A tak serio to gość był tak podekscytowany kontraktem z QueQuality, że się zachlał i nie dojechał 🙂
Typowy Szyna. Zero reputacji, zero skilla, ale woził się jak nie wiadomo kto 🙂

elo
3 lat temu

JEBAC GO

Transformacja
3 lat temu

ROBIENIE Z MORDY DUPY
POGADASZ Z CO TRZECIM RAPEREM
TO SKMINISZ ZE CO DRUGI TO IDIOTA
STOP DEBILIZACJI W RAPIE
CHOCIAZ TO JEST TROCHE SMIESZNE
BO GDYBY DANE BYŁO IM UJRZEĆ Z PIERWSZEJ PERSPEKTYWY CO TO THUG LIFE NA KOŚCIUSZKI
NASRAŁABYŚ W TE SWOJE FRAJERSKIE KALOSZE Z DZIURAMI NA PIĘTACH W KTÓRYCH CIŚNIESZ PRZEZ PRZECHODNIAK A NASTĘPNIE SZUKAŁA BYŚ W NICH RESZTEK GODNOŚCI I POCZUCIA BEZPIECZEŃSTWA KTÓRE CI WYCIEKŁY PRZEZ PIĘTE TY ZGEDENEROWANY DZBANIE
VBS = CIOTA
DZIĘKUJE

KRUPA
3 lat temu

JEBAC AFERKE, WBIJCIE NA JEGO IG WSZGSTKO WYJAŚNIONE

Leszczewo
3 lat temu

Wyjasnione wszytsko kurwa na jego ig pozdro

Pr.....
3 lat temu

Pieniądze

dasdii
3 lat temu

WYŻEJ UDZIELIŁ SIĘ SAM VBS, AŻ DWA RAZY HAHAHAHHAHAHAHAHA CO ZA KASZTAN KURWA
CHUJ MNIE OBCHODZI TWOJE SPROSTOWANIE GIMBUSIE

PROBLEMYYY
3 lat temu

PROBLEMY PRYWATNE – NAJSTARZY, UNIWERSALNY FARMAZON ŚWIATA. DODATKOWO NIE MUSISZ MÓWIĆ CO BYŁO TYM PROBLEMEM, BO JEST PRYWATNY !

A TAK SERIO TO CO? ZJAZD PO MEFIE BYŁ ZA OSTRY? CZY ZARZYGANY KRĄŻYŁ W AUTOBUSIE NOCNYM?

A TERAZ PRÓBUJE ZGRYWAĆ WIELCE DOROSŁEGO, CO UMIE MÓWIĆ O PROBLEMACH I JE NAPRAWIAĆ.

WIEDZIAŁEŚ KURWA, ŻE USTAWIONY JESTEŚ TO CIĘŻKO BYŁO NAPISAĆ? ALBO NAWET ODEBRAĆ TELEFON, BO NA PEWNO DZWONILI. TO 20-SEKUND.

ZACHOWAŁEŚ SIĘ JAK SZCZYL, BO JESTEŚ SZCZYLEM. WIĘC NIE PRÓBUJ TERAZ ZGRYWAĆ DOROSŁEGO, BO JESZCZE EGZAMINU DOJRZAŁOŚCI (TEGO TEORETYCZNEGO) NIE ZDAŁEŚ. A DO PRAKTYCZNEGO CI BARDZO DALEKO.

TraplakWave
3 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=1yHX0guYoMs&t=45s
[img]https://i66.tinypic.com/2z5nd4o.jpg[/img]

TatuśPije
3 lat temu
vbs to stary wyjadac
3 lat temu

[img]https://www.suwalki24.pl/article/7,rezydent-wachu-czarli-i-vbs-w-suwalkach[/img]
KOT

CHUJOW100
3 lat temu

Jebać ludzi, którzy nie mają wartości.
#TFU kurwa zero szacunku.

Jeżeli to nie był żaden wypadek albo pechowe zdarzenie losowe to życzę ci, aby ktoś cie też w życiu wyjebałtak mocno, żeby ci dupa spuchła.
Wtedy się kurwa nauczysz co to znaczy być odpowiedzialnym człowiekiem.

Popularne