Sprawdź nas też tutaj

Singiel

„Dagur” Razgonova, czyli nawiązanie do historycznego smoka

W utworze udziela się wokalistka Maja Gawłowska.

Opublikowany

 

Kolejna premiera Razgonova. Tym razem do współpracy zaprosił wokalistkę Maję Gawłowską. Produkcją utworu zajął się 4am. Efektem pracy twórczej duetu jest singiel „Dagur”.


Historia nawiązująca do postaci historycznego smoka, siły żywiołów i nadprzyrodzonych mocy. Wokale Razgonova idealnie współgrają z barwą głosu Mai, którą też cechuje subtelny i jednocześnie tajemniczy charakter. Duet zdecydowanie osiągnął dobry vibe – co możemy stwierdzić po odsłuchaniu całej produkcji. Za animacje graficzne w klipie odpowiedzialna jest Barbara Hiszpańska (by.barb) 
15 komentarzy
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej KK60
26 dni temu

Siemano siemano, przekaz na dziś: TYLKO PEŁNA WSPÓŁPRACA, żadnego zatajania faktów na temat przestępstw. Zasady są proste – jak w pralce było 3 kg kryształu to mówisz, że było 3.5 kg ale 0.5 kg pogoniłeś. Mówisz komu i od kogo brane, za kłamstwa w prokuraturze przekopka!

Naczelnik z Wilczej
25 dni temu
Reply to  Andrzej KK60

Mam przepis na pysznego makowca w cieście dróżdżowym. Serwuję do w godzinach urzędowania komendy. Zapraszam serdecznie, gwarantowana miła atmosfera, dyskrecja i ochronka. Na przykład wpadają tutaj porządne chłopaki z Pragi i strzelają z ucha co tam wyczynia się na Mokotowie i w Markach. Dzięki ich zeznaniom ulany Robert RS88 grzeje kojo na Białej. Wyrazy uznania dla wszystkich konfitur.

PODPASKA LEOSI
26 dni temu

jak powstanie druga część bajki Mulan to masz szanse wbić się na soundtrack. Wytrzymałem 17 sek bo jęczysz jakby stara Ci odbyt pieściła

Odb
26 dni temu
Reply to  PODPASKA LEOSI

„Kangur” Rzygonova, czyli nawiązanie do historycznego kuta.sa

Ryszard z Poznania
26 dni temu

Ja wiem, że pozytywna recenzja na Glamrapie kosztuje koło 10 złotych przekazem pocztowym, ale serio – nie wstyd wam panowie „redaktorzy”? Przecież za marne grosze promujecie kompletny syf i pozbawionych jakichkolwiek umiejętności pajaców. Nie wiem, czy ktokolwiek będzie w stanie przesłuchać cały ten track i nie skończyć na oddziale onkologicznym. Ja na pewno wysyłam wam rachunek za chemię na adres redakcji.

Ps. Wyciągnijcie Ciepłotę z komórki na szczotki, jak on pisał te swoje „recenzje” to można było się chociaż pośmiać

TAJEMNICZY JOGIN Z KLASZTORU SHAOLIN W TYBECIE
26 dni temu

Ty weź lepiej kciukiem i palcem wskazującym pokólaj tej co śpiewa sutki

Aerobic z Żabsonem
26 dni temu

Kochani, zapraszam dziś o 18.00 na streama z aerobicu który będę prowadził. Ubierzcie jakieś elastyczne getry lub rajstopy . Dziś będziemy się uczyć jak wygimnastykować ciało do pierdzenia bez gruzu

GULASZ IS READY
26 dni temu

STROGONOW Z BYCZYCH JADER

musze do kibla
26 dni temu

z konskiej ci py

becol
26 dni temu

szef z niego

Popularne