Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Deys ft. Igrekzet – „Blade Runner”

Na dwa dni przed premierą nowej płyty Deys wypuszcza kolejny singiel i ogłasza akcję charytatywną.

Opublikowany

 

Dzisiaj na kanale Hashashins odbyła się premiera ostatniego singla Deysa przed premierą sklepową nowej płyty „Oczka”. „Blade Runner” z udziałem Igrekzeta to jeden z najważniejszych utworów na płycie.

Zamów limitowany album: Deys – „Oczka”

Nowy album Deysa trafi na półki sklepowe 14 grudnia 2018. Wersja limitowana zawiera dodatkowo opaskę, plakat i zestaw wlepek.  Wszystkie szczegóły na temat albumu, na którym pojawili się m.in. Kukon, Szpaku i Kobik są dostępne w naszym dziale Premier Płytowych: Deys – „Oczka”

Paczka od Hashashins

Dodatkowo Deys uruchomił specjalną akcję charytatywną, której dochód zostanie przekazany na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Wylicytować można cały zestaw unikatowych itemów związanych z labelem Hashashins. Wiele z nich zostało własnoręcznie podpisane przez Deysa, Zero, Eljota i Pekariego. Są to m.in. mikrofon Deysa, koszulki, albumy z autografami, czapki, opaski, naklejki czy plakaty. Wziąć udział w aukcji można tutaj.

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

Zaprosiłbyś mnie do swojego domu a nie ciągle narzekasz na mój, mimo wszystko przyznam że w dupe ładujesz kozacko <3

cydży

mieliście kiedyś trzy wibratory w dupie? Ja własnie przed chwilą miałem a po wyciagnieciu ukazała sie piekna róża inaczej zwana prolapsem. Pee wyliżesz mi ją, jeszcze soki z niej wyciekają.

Lil Pee

Zostaw już ten internet! Poświęć mi trochę uwagi. Pieść mi jajca i suty a nie tam pod kołdrą udajesz że coś grzebiesz w grotce nestle. Zero zaangażowania..

Homoshins

Geys ty kurwiu oczka to ci puściły w kabaretkach jak się cweliłeś z tym śmieciem kukonem. Wlewacie sobie hektolitry spermy w dupe i nazywacie to „piękny syf”? Serio? Tfu a kasę zbierasz na operację plastyczną dla swojego kochanka, żeby przestał mieć mordę jak gollum z władcy pierścienia.

tej tej tej

jestem grupies u wsrh

tej tej tej

nie wiem wiesz ja spotkałam sie z typem kiedyś raz to teraz będe siedzieć i sie przypierdalać o wszystko tej wyższa szkoła nie wiem co robiliśmy bo byłam pijana

Odb

Runner feat. Blade – Igrekzet deys

propz propz propz

Nie lubię i nie słucham typa, ale props za akcję dla braci mniejszych.

Fuck Animals

Jebać, niech te kurwy zdychają w tych klatkach. TYLKO LUDZIE!!!

­­­traperzy znad pizdy

zbierają tobie na pompkę do kutasa?

Lil young

„Dodatkowo Deys uruchomił specjalną akcję charytatywną, której dochód zostanie przekazany na Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt prowadzone przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami”

PROMO PROMO PROMO AAAAAAA MAŁE PIESKI

Lil young

A no i lubie w dupe

Cydży

Lubisz Winiego co?

Sobota

Itemy??? Co to kurwa są itemy?

sada

twoj stary to item

Popularne