Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Dixon37 ft. Dudek RPK, Bonus RPK – „Tylko raz”

Opublikowany

 

Reprezentanci Ciemnej Strefy gościnnie u ekipy Dixon37.

Oficjalny odsłuch drugiej płyty warszawskiej grupy Dixon37 pt. „OZNZ”. Album zamówisz na preorder.pl oraz w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

 

Dixon37 to przede wszystkim ekipa z krwi i kości, którą tworzą ludzie z całej Warszawy, nie tylko raperzy, ale również sportowy czy osoby związane ze sceną graffiti. „OZNZ”, czyli „Od Zawsze Na Zawsze” to wyczekiwany od 5 lat album z premierowymi nagraniami, na którym warszawski zespół wsparli czołowi raperzy z polskiej sceny.

 

0 0 votes
Article Rating
 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
To ja elto
7 lat temu

patusy na takim bicie? ;O

dadadada
7 lat temu

jakie to jest chujowe oni nawijaja jakby recytowali wiersz
zero flow
zjebany tekst = pseudo prawy ktore sa tak logiczne ,ze kazdy to zrozumie

1910krs
7 lat temu

MAŁOLACI NIEKUMACI,ZROZUMIE JAK STRACI.
dix37 życiowa zajawa!

nezcrews
7 lat temu

dadadada ktoś cię pytał o zdanie? pokaz ty swój rap sorry nie wiesz co to rap nawed smueciu

KP
7 lat temu

DIXON PO CHUJ Z TYM PATUSAMI NAGRYWASZ… SZTYWNIUTKIE ZASADY HAH TO JEST ŚMIESZNE DEBILE KURWA JEGO MAĆ JAK PATRZE NA TEN ULICZNY ULICZNY RAP TO MAM OCHOTE POJECHAĆ DO WAWY I PODŁOŻYĆ IM TAM BOMBE JAPIERDOLE, SPOKO LUBIE ULICZNY RAP ALE NIE DO TAKIEGO STOPNIA ZEBY REPREZENTOWAĆ SOBĄ POZIOM TAKI JAK NP A LAMUSY DUPA CICHO ZADNE DICHO CIEMNA STREFA ŁOŁOŁO, KURWA MAM NADZIEJE ŻE TO SIE KIEDYŚ SKOŃCZY A W GRZE ZOSTANĄ PRAWDZIWI GRACZE A NIE JAKIEŚ MARNE IMITACJE GANGSTERÓW WYKREOWANYCH NA TYCH Z LOS ANGELES CRIPS BLODS KURWA… ZARAZ JAKIŚ POJEB MI NAPISZE ŻE KTO SIE MNIE PYTAŁ O ZDANIE KURWA TO NAPISZE JUŻ NA STARCIE ŻE MOGE WYRAŻAĆ SWOJE ZDANIE, JEBAĆ PATOLOGIE, TYLKO STARY ULICZNY RAP KTÓRY BYŁ OGARNIĘTY W PRZECIWIEŃSTWIE DO TYCH CZASÓW HEH KIEDYŚ BYŁO WIECEJ PATOLOGI I MAŁO ULICZNYCH SENTENCJI NACISNIETYCH NA NUTE A TERAZ ? JEST O WIELE MNIEJ PATOLI A TE POJEBUSY TAK NACISKAJĄ NA TĄ PATOLOGIE CHOCIAŻ ŻE CASY SIE ZMNIENNIŁY, MOGLIŚĆIE SIE UCZYĆ TO BYŚCIE TERAZ KESZ ZARABIAL…

rpk
7 lat temu

morda cwelu 😉 sam jesteś jakiś spedalony i sztywny cwel

KP
7 lat temu

JEBAĆ BIEDE, WIDAĆ ZE NAWET ZACYTOWAĆ NIEUMIECIE

wolverine
7 lat temu

d37 zadzi. a ty dupa cicho i idz sluchaj kwiata tego chwasta

Popularne