Sprawdź nas też tutaj

News

DIXON37 „KZK” – RUSZYŁ PREORDER. „GOŚCIE Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI”

Opublikowany

 

Warszawska legenda rapu, zespół Dixon37, wraca z nową płytą. Po sukcesie poprzedniego krążka – OZNZ oraz solowych albumów Resta i Kafara, już 25 listopada 2016 roku pojawi się „Krew za krew”!

Dzisiaj wystartowała przedsprzedaż limitowanej edycji nowego krążka warszawskiej ekipy. Limitowany nakład składa się z opaski na rękę z logiem albumu, karty krwi oraz specjalnego (różniącego się od sklepowego) opakowania. Jednocześnie wydawca płyty, DistrictAREA, zapewnia, że to nie koniec niespodzianek, jakich mogą spodziewać się słuchacze, którzy zakupią płytę w przedsprzedaży. Informacje na temat kolejnych szczegółów preorderu „KzK” pojawią się niebawem.

 

Album „KzK” jest dostępny na districtarea.pl, zakupić go można również przez główną stronę płyty – krewzakrew.pl.

 

W tym momencie wiemy, że wśród gości na pewno pojawią się Hinol i Nizioł, których gościnne wersy mogliśmy już usłyszeć w teledysku „Mam Plan”, opublikowanym przed wakacjami. DistrictAREA zapewnia, że to nie wszyscy goście – wytwórnia i muzycy będą sukcesywnie ich ujawniać, m.in. za pośrednictwem konkursów na stronie krewzakrew.pl, które wystartują niebawem.

 

Nowy album to krążek, na którym usłyszymy dobrze znanych słuchaczom Kafara, Resta, Safula i Michrusa w towarzystwie wielu gości z najwyższej półki. Zróżnicowana warstwa muzyczna, bezkompromisowe teksty i powrót do najlepszych czasów polskiego rapu w odświeżonym brzmieniu – to główne rzeczy, których możemy spodziewać się po nowym albumie Dixon37. „Krew za krew” to album poruszających nie tylko tematykę twardych ulicznych zasad, ale jest też muzycznym zobrazowaniem wartości, których trzymają się warszawscy raperzy w codziennym życiu. Nie brakuje tutaj zarówno typowo ulicznego rapu, jak i motywacyjnych utworów, pozwalających słuchaczowi zebrać myśli i siły.

 

Za produkcję muzyczną odpowiadają tacy producenci jak PSR, Fame Beats, Wojtek Zet, Poszwixxx, EljotSounds, RX czy Tune Seeker.

0 0 votes
Article Rating
 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Dolan na wolno
5 lat temu

Klasyk, gimby nie znajo

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=wq16FaZC1pA[/youtube]

dolnośląskie
5 lat temu
Reply to  Dolan na wolno

Proppsy dix. Czekam na płytkę . Na pewno bedzie rozpierdol ELO.

Mama Tdfa
5 lat temu

to album poruszających nie tylko tematykę twardych ulicznych zasad…

Dobra chuj z tym, bo ile kurwa można.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ht95Xfggl4o[/youtube]

cydży
5 lat temu

HAHAHAHAHAHAHA O KURWA JAK MOŻN MÓWIĆ O PATUSACH Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI. NA NIŻSZYCH PÓŁKACH LEŻY SAMO GÓWNO TAKŻE TA NAJWYŻSZA ZAWIERA JESZCZE WIĘCEJ GÓWNA NIŻ TE NIŻSZE. JEBAĆ PATORAP. POLICJA NA PROPSIE I NIECH LEJE TYCH PATOLOGÓW SPOŁECZNYCH.

ferdynant
5 lat temu
Reply to  cydży

PROPSY ZIOMEK. DOKŁADNIE TAK! DOBRZE, ZE JESZCZE ROGALA NIE ZAPROSILI. MIELIBY KOMPLECIK NAJWIEKSZYCH ZJEBOW. CI LUDZIE NIE MAJA NIC DO POWIEDZENIA, CZEGO NIE WIEDZIALBY PRZECIETNY JANUSZ SPOD SKLEPU. A NAGRYWAJA O TYM PLYTY. TO JAKIM SMIECIEM TRZEBA BYC, ZEBY TO JESZCZE KUPOWAC. ELO. PROPSY DLA POLICJI CO ICH TRZEPIE NA KAZDYM KROKU ZA TE PATOLSKIE CIUCHY JP I CS. I NIECH ICH LEJA I PATRZA JAK ROWNO PUCHNIE.

look at this
5 lat temu

pewnie nie ma co sobie rak brudzic takim gownem. dzwonic na psy i niech oni tluka takich patusow. prawdziwi gangsterzy sa poukladani z psami bo wiedza jak robic interesy. a kretyni z najnizszego szczebla sa przez nich samych wystawiani dla statystyk. ale nie. patus mysli ze jebanie policji to ideologia zycia. nie idioto. to manipulacja hahahahaha jestes zerem kretynie

PRAWDZIWY
5 lat temu

rest niech lepiej sam nagrywa

kieron
5 lat temu

nie mogę nazwać tej całej promocji spieprzonej, gdyż dx37 to tak naprawdę banda nie wyróżniająca się niczym. zapewnie będzie kawałek typu posse cut w klimacie „bangerów”, 3 lub 4 kawałki bez gości i być może ze dwa w pełnym składzie. domyślam się, że kafar i rest będą w każdym kawałku i być może będą mieli po solowym a pozostała dwójka będzie gdzieś na uboczu.

ta grupa na pewno nie jest legendą rapu. by być legendą trzeba mieć historię, a ta grupa oficjalnie działa od 2008. wiem, że to była dużo większa banda jeszcze z lat 90-tych z powiązaniami u morwy i tzwm (pierwszy rap to chyba kulfon na drugiej morwie 2002r) lecz do 2008r ilość ich kawałków była równa fundacji #1.

Popularne