Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Dj.Frodo i Kukon zapowiadają koniec

Posłuchajcie „The end”.

Opublikowany

 

Po dobrze przyjętym „Oh Well”, które Dj.Frodo nagrał z Malikiem Montaną i Stylo G, nadszedł czas na kolejne mocne uderzenie. Tym razem DJ idzie krok dalej i zapowiada wielki koniec.

Dj.Frodo to mistrz prawdziwie energetycznych utworów, których bit porywa każdego. Wystarczy przypomnieć jego poprzednie utwory jak np. Oh Well, Kamikadze czy Don’t Stop z OMI i Richie Stephensem. Teraz przyszedł czas na współpracę z Kukonem.

Raper to aktualnie jeden z głośniejszych artystów na rapowej scenie muzycznej w Polsce. W ich wspólnym utworze The End słychać, że obydwaj od razu poczuli wspólną chemię, dzięki czemu fani otrzymali mocny numer.

Obok The End nie da się przejść obojętnie. Odważny tekst, który odnosi się wprost do zbliżającego się końca i zniszczenia planety, zostaje na długo w pamięci.

7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
KRÓL Yp nr1 na gr
1 miesiąc temu

Dyskusja z kobietami o tym, jak ciężko faceci mają w znalezieniu partnerki to jak dyskusja biednego z bogatym – jest pozbawiona sensu. Kobiety NIGDY nie zrozumieją sytuacji mężczyzn na rynku matrymonialnym bo żyją w bańce swojego własnego punktu widzenia i subiektywnej oceny.
Nie istnieje coś takiego jak damski przegryw reprodukcyjny. Nawet bardzo nieatrakcyjna i brzydka kobieta ma niemal pewną gwarancję na przekazanie swoich genów, natomiast brzydki mężczyzna jest skazany na samotność. Sytuacja ta jest jeszcze większa przez obecny rozwój technologiczny i dostęp do portali randkowych, co udowodnił m.in słynny eksperyment ze (XD) spoconą Marleną. Oprócz tego potwierdzają to dziesiątki badań.

Średnio kobieta otrzymuje 15 razy więcej lajków na tinderze niż mężczyzna. W obecnych czasach jakakolwiek kobieta może dosłownie przebierać w partnerach jak menel w śmietniku. Problem „samotności” kończy się w momencie zainstalowania tindera.

KRÓL Yp nr1 na gr
1 miesiąc temu

Nawet największy pasztet jest w stanie w ciągu godziny zebrać kilkanaście-kilkadziesiąt lajków i to często od wysoko wykształconych i ustatkowanych mężczyzn, natomiast nawet najbardziej atrakcyjny chad nigdy nie będzie miał tak dużego powodzenia jak przeciętnie-ładna kobieta.
Kobiety są o wiele bardziej wybredne co wynika z ich hipergamicznej natury. Dodatkowo transgenderowe kobiety, które przeszły zmianę płci na męską panicznie szukały sposobu na odwrócenie tego procesu uświadamiając sobie jak dużo trudniejsze jest bycie mężczyzną.

Jak ktoś, kto otrzymuje nieustanną atencję jest w stanie zrozumieć kogoś samotnego? Każdej kobiecie, która dziwi się, że faceci mają trudno proponuję założenie na tinderze konta przeciętnego mężczyzny. Wtedy wszystko się wyjaśni.

krutky
1 miesiąc temu

MarszczyCiel.Freda i Kukold zamęczają kutasa
Obejrzyjcie „The edging”.

Tygrys Bengalski
1 miesiąc temu

całe szczęście, że zapowiadają koniec nawet nie rozpoczętej kariery, co za pierdolone ćwierćłby KONIEC KUREW W RAPIE

Lew Afrykański
1 miesiąc temu

Tak pan Jezus powiedzial

Hobbit z shire
1 miesiąc temu

Nieznam łaka

Chuj do srania
1 miesiąc temu
Reply to  Hobbit z shire

Obciągaj mk fiflaka

Popularne