Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Grubaz publikuje zeznania Tedego. „To ty szczekałeś na komendzie”

„Kto może teraz wypi*rdalać Jacula?”

Opublikowany

 

Ciąg dalszy konfliktu na linii DJ Grubaz – Tede, który kilka dni temu rozpoczął rezydent prawej strony Warszawy oskarżając rapera o kapusiostwo. – Tede, gadałeś, że jestem „złodziej gramofonów”? Ja znając twój temat mówię, że jesteś frajer pierwszej wody. Do budy paparuchu. – napisał DJ Grubaz na Instastories. Tede nie pozostał głuchy na tego typu wypowiedzi:

– DJ Grubaz objawił się nagle i tutaj muszę coś powiedzieć. Mylisz światy, mylisz rzeczywistości. Ja nie jestem z ciemnej strony mocy. Nigdy nie byłem i nie aspirowałem do bycia z ciemnej strony mocy. Nie uważam, że każdy musi być gangusem, żeby robić hip-hop. Wręcz przeciwnie, nie każdy musi być i hip-hop jest dla wszystkich. Natomiast nie muszę być z ciemnej strony mocy, żeby wiedzieć, że jedna z zasad tejże strony mówi, że na takie gadki jak ty masz o mnie, to albo pokazujesz papier albo wypi*rdalasz. Ponieważ i ja i ty wiemy, że tego papieru nie masz, to po prostu wypi*rdalasz. Nie pozdrawiam, wszystkich innych pozdrawiam i życzę miłego dnia. – powiedział na nagraniu Tede.

Zeznania Tedego w sieci?

DJ Grubaz opublikował na Instastories rzekome zeznania TDF-a. Rzekome dlatego, że na dokumencie nie widnieje żaden podpis rapera, brakuje informacji, co to jest za dokument i nie ma nim żadnej pieczątki czy czegokolwiek innego, co uwiarygadniałoby, że są to prawdziwe papiery z przesłuchania.Grubaz przekonuje jednak, że nie mógł wiecej pokazać publicznie, bo mógłby narazić się na prawne konsekwencje.

Nie mam nic do dodania, psycho fanów Jacka odsyłam do niego. Niech określi czy to fake czy może ma kopię tego dokumentu – najlepiej niech pokaże 10 stronę tegoż dokumentu. Ja miałem jaja, żeby to odszukać i wrzucić – w formie takiej na jaką pozwolił zaznajomiony ze sprawą i tematem Pan mecenas T. – napisał na Instastory.Co jednak wynika z dokumentu udostępnionego przez Grubaza? Tede został przesłuchany w charakterze podejrzanego i po części przyznał się zarzucanych mu czynów, w tym do nabywania narkotyków od osoby, którą wymienił z imienia i nazwiska.

Oskarżony wyjaśnił, że zna (nazwisko zamazane) oraz jego rodzinę, były to kontakty sporadyczne. Nadto przesłuchiwany oświadczył, że był w posiadaniu narkotyków od (nazwisko zamazane) przy czym jedynie jednorazowo przekazał mu za nie pieniądze. – czytamy w dokumencie udostępnionym przez Grubaza.

Oskarżony w zakresie zabezpieczonych w trakcie przeszukania narkotyków wyjaśnił, że marihuanę nabył podczas swojego koncertu w (zamazane), który odbył się w (zamazane) 2020 roku w (zamazane) na festiwalu (zamazane). Od nieznanego mu mężczyzny nabył marihuanę w ilości (zamazane) gram za (zamazane) złotych. Oskarżony dodał, że mniejszej ilości nie mógł kupić, bo sprzedawca zbywał ją jedynie w takich ilościach. natomiast MDMA otrzymał od (zamazane) za darmo. Drugą część zabezpieczonej marihuany Jacek G. otrzymał od fana po zakończeniu koncertu.

W trakcie przesłuchania Jacek G. nadmienił, że lubi palić marihuanę, posiada ją jedynie na własny użytek, nie posiada stałego dostawcy narkotyku, zazwyczaj jest nią częstowany przez inne osoby. – czytamy dalej.

„To ty szczekałeś na komendzie”

Pod opublikowanymi zeznaniami DJ Grubaz napisał:

Raper Tede opublikował film dyskredytujący moją osobę, więc przyszedł czas najwyższy, żeby ustosunkować się do jego wypowiedzi. Karawana jedzie dalej? To się zobaczy z czasem, ale wychodzi, że to ty szczekałeś na komendzie – hau hau hau. Myślę, że skutecznie ci dziś przypomniałem o swoim istnieniu, skoro niby tak szybko zapomniałeś. Kto może teraz wypi*rdalać Jacula?

Hip-hop jest dla każdego – tu się zgadzamy, jednak nikt nie szanuje konfidentów i takie zachowania nie są akceptowalne w żadnej grupie społecznej, bardziej nawet tam gdzie tak szczegółowo złożyłeś te zeznania. To wiedzą nawet ci spoza 'ciemnej strony mocy. – napisał Grubaz.

Zeznania udostępnione przez Grubaza opublikował na Instastories również Książę Kapota. Poniżej przypominamy, że Kapota w ubiegłym roku zarzucał Tedemu wraz ze swoim przyjacielem, że TDF potwierdził zeznania małego świadka koronnego.

zeznania tede

Książę Kapota i Robert RS77 oskarżają Tedego o kapusiostwo

W maju ubiegłego roku roku, Robert Sz. znany jako Robert RS77 zaatakował Tedego twierdząc, że ten jest kapusiem, bo podobno potwierdził zeznania tzw. małego świadka koronnego.

Tede, miałeś czas, żeby się odnieść co do swoich wyjaśnień. Czyżby ci z dupy gacie spadły i potwierdziłeś 60-tkę? Rychu dobrze śpiewał „Dlaczego Tede starą kurwą jest”. Bo się rozj*bał. – mówił na nagraniu Robert RS77.

Byliśmy z Robertem u niego. Po sprawie jak zeznawał miał się odnieść i pokazać nam papiery jak zeznawał i do dzisiaj nie widziałem tych papierów. – dodał Książę Kapota. Więcej o tym pisaliśmy tu: Znany gangster atakuje Tedego. Książę Kapota chce wyjaśnień

DJ Grubaz vs Tede – geneza konfliktu

  1. DJ Grubaz do Tedego: „Jesteś frajer pierwszej wody”
  2. Tede odpowiada DJ Grubazowi, który nazwał go „frajerem”
  3. DJ Grubaz komentuje szum wokół jego wypowiedzi o Tede

107 komentarzy
107 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Nikt
1 rok temu

No i chuj z tego? Każdy by tak zrobił, poza tym Jacek nie jest jakimś jebany prawilniakiem żeby mu jakieś 60ki przybijać. JEBAĆ tego dja

Drz tyfy tyfy
1 rok temu
Reply to  Nikt

Zgadzam się w stu procentach pozdrawiamy

Trzy Korony
1 rok temu
Reply to  Nikt

Również podpisuje się pod tym

Pisss Joooł... Łoooo
1 rok temu
Reply to  Nikt

Ale nikt mu kurde gnata do łba nie przystawiał, by kupował dragi… Wniosek jest zatem prosty, i nie trzeba być jakimś wielkim kurde prawilniakiem, żeby zachować się po ludzku i nie nadawać na Policji na kogoś, kto do nie dawna wyświadczał nam przysługę. A na komendzie, to się zawsze mówi, że: – ”Kupiłem jakiś czas temu, od takiego Łysek z bazaru/na koncercie”, i tyle…

Zakolak Alfa
1 rok temu

Zapewne mieli na Tedego jakieś braweranowe haki.

Kuzynka
1 rok temu

Siedziałem z TPSem na Koziej Górze. Nie ocenam sposobu, w jaki zapewnil sobie skrócenie wyroku, bo łatwo być sztywniutkim nie mając niczego i nikogo, ale rodzina i dzieci jednak troche zmieniają optykę. Każdy, kto nazwie go frajerem, rozjebusem itd. powinien zadać sobie pytanie – czy nie postąpiłby tak samo będąc na jego miejscu? Więc ciężko mieć do chłopa pretensje, po prostu życie postawiło go w nieciekawej sytuacji. W ogóle mnie też nie dziwi, że praktycznie nie wraca do tematu samego pobytu w więzieniu, nie wysyła pozdrowien do wiezienia itd, też chciałbym o tym jak najszybciej zapomnieć.

BORTWICK
1 rok temu
Reply to  Kuzynka

jebać palucha, pozdrawiam

Kuzynka
1 rok temu
Reply to  BORTWICK

Pozdrawiam BORTWICK’a

CWELON
1 rok temu
Reply to  Kuzynka

na kozim kutasie siedziales

Tps
1 rok temu

Tylko Pełny Szpagat. Brawo Jacek właśnie tak to trzeba robić. Trzeba było tylko więcej danych podać.

qwe
1 rok temu
Reply to  Tps
bad_touch
1 rok temu

Podobno roberto32 sprzedawał Flakuli braveran z ukraińskiego przemytu

żENADA
1 rok temu
Reply to  bad_touch

WJEŻDZĄ TUTAJ RYCHULLA,
RYCHU PEJA SOLUFFKA,
A NIE JAKAŚ JACULLA, EJ!
.
RAP SLU GANG, POTEM ZŁOTO W KLUBIE ESKULAAP, W KLUBIE ESKULAP, EJ!
SIEDZE NA GLAM RAP TO SIE BUJAM,
RAP ESKULAP A W FONOBARUNIA FREESTULLLA I TEDE DISSUNIA
JUŻ NIE DEKSUNIA JUŻ DJ GRUBAAZ, EJ!

Profesor_Nauk
1 rok temu

Profesor grubas publikuje wyznania Kuzynki Buczera. „To ty podcierałeś dupy niemcom we Frankfurcie”
„Kto może teraz wypi*rdalać Kuzynka?”

żENADA
1 rok temu
Reply to  Profesor_Nauk

WJEŻDZĄ TUTAJ RYCHULLA,
RYCHU PEJA SOLUFFKA,
A NIE JAKAŚ JACULLA, EJ!
.
RAP SLU GANG, POTEM ZŁOTO W KLUBIE ESKULAAP, W KLUBIE ESKULAP, EJ!
SIEDZE NA GLAM RAP TO SIE BUJAM,
RAP ESKULAP A W FONOBARUNIA FREESTULLLA I TEDE DISSUNIA
JUŻ NIE DEKSUNIA JUŻ DJ GRUBAAZ, EJ!

PRIDE
1 rok temu

Uwazam, ze Tede nic zlego nie zrobil, przeciez powiedzial prawde, wiec nie wiem o co to cale zamieszanie. Jesli nie chcesz isc do wiezienia to nie rob nielegalnych rzeczy, ani nie zadawaj sie z lobuzami. Po to czlowiek stworzyl system, zebysmy mieli swiatlo, wode, wojsko ktore broni granic, a bandycie chce wszystko tylko dla siebie! Potem jeszcze dorabianie pizdzie uszu, ze to uliczna subkultura. Powiem krotko: jak jestes glupi i wychodzisz z imieniem i nazwiskiem w przestepczych klimatach, to licz sie z tym, ze sztum to kwestia czasu. Nie konfident winny jebany nieudaczniku, tylko ty sam.

MusicTheBest
1 rok temu
Reply to  PRIDE

https://www.youtube.com/watch?v=8qAp7JBdlVQ Ale Rozpierdol to jest Kurwa RAP Nowej ERY

Pieniądze na koncie
1 rok temu
Reply to  MusicTheBest

Kurde już prawię zapomniałem o tym wspaniałym wykonawcy . Kwaśnego dobrego kolego

Zakolak Alfa
1 rok temu
Reply to  MusicTheBest

U mnie na studiach też byl taki plebs i też kiedyś zrobiłem konfrontację.

Żadnych alkoholi na przekupstwo profesorów też nie popierałem i się nie dorzucałem.

Ten trend narzucali studencki przyjezdni z małych miasteczek. Byli w porządku, ale jednak prywatę i załatwiactwo wyniesli ze środowiska.

Lokdown sie skonczył i jest zajebiscie, mysle, że nawet możliwe, że niedlugo zarucham, tak coś czuje.

Pozdrawiam wszystkich.

XDD
1 rok temu

Co to za kwit w OpenOffice naskrobany, ja pierdole xD

żENADA
1 rok temu
Reply to  XDD

WJEŻDZA TUTAJ RYCHULLA,
RYCHU PEJA SOLUFFKA,
A NIE JAKAŚ JACULLA, EJ!
.
RAP SLU GANG, POTEM ZŁOTO W KLUBIE ESKULAAP, W KLUBIE ESKULAP, EJ!
SIEDZE NA GLAM RAP TO SIE BUJAM,
RAP ESKULAP A W FONOBARUNIA FREESTULLLA I TEDE DISSUNIA
JUŻ NIE DEKSUNIA JUŻ DJ GRUBAAZ, EJ!

Listonosz
1 rok temu

Bankowo co drugi raper i uliczniak składał podobne zeznania. Standard. Jeżeli zawijają cie na przesłuchanie i pokazują Ci zeznania innych którzy wymienili Twoje nazwisko a czasem nawet zdjęcia na których jesteś w towarzystwie różnych ludzi to trzeba kurwa nie mieć mózgu żeby mówić 'ja ich nie znam, to nie ja’. Nie bronie Tedego chuj z nim ale zrozumcie raz na zawsze debile że bycie konfidentem (złożenie donosu z własnej woli albo układanie się z prokuratorem czyli danie na papier dokładnie tego co oczekuje w zamian za mniejszy wyrok) to zupełnie co innego niż ustosunkowanie się do zeznać jakiejś parowy która cie sprzedała. Dlaczego masz kryć dilera który na pierwszym przesłuchaniu wymienił Twoje imię albo ksywę i wskazał Cie jako klienta. To on jest konfitura bo jak twardy diler i ulicznik powinien zamknąć ryj o odjebać pajdę. Prosta zasada. Zarabiasz duży hajs goń towar to musisz się kurwa liczyć z konsekwencjami.

Andał
1 rok temu
Reply to  Listonosz

Ale.to.jest inna sytuacja bo to tedego złapali z towarem a nie diler podał jego. Z tego wynika że faktycznie dał z dupska. To co nadmieniłeś wyżej : „…układanie się z prokuratorem czyli danie na papier dokładnie tego co oczekuje w zamian za mniejszy wyrok)”

Perspektywa odbioru
1 rok temu
Reply to  Andał

No właśnie raczej na odwrót. „Oskarżony wyjaśnił, że zna (nazwisko zamazane) oraz jego rodzinę, były to kontakty sporadyczne”. Skoro wyjaśniał sprawę, to znaczy że było tak jak pisze Listonosz. Gdyby było tak, że wsypał, to użyli by innego zwrotu, np. „oskarżony wskazał”.

SokolKochaQueboMilosciaMeskoMeska
1 rok temu
Reply to  Listonosz

Jestes taki glupi czy tylko takiego udajesz lub celowo dezinformujesz? Chodzi o to, ze Tedzio potwierdza 60-tke, a nie o to, ze kogokolwiek wsypuje. Typ, ktory wsypal Granieckiego ma status malego swiadka – jesli potwierdzi sie wystarczajaco duzo z jego opowiesci, bedzie to przeslanka do dania mu wiary przez sad w innych watkach, na ktore moze nie byc zadnych mocnych dowodow. I w druga strone – jesli nie potwierdza sie rewelacje tego typa, ma on przesrane i moze zapomniec o koronie i lagodnym wymiarze kary. Graniecki potwierdzajac jego rewelacje idzie mu na reke, umacniajac jego status jako malej korony. Dajmy na to pan X zeznal ze sprzedawal kogz dziesieciu raperom i ukradl ksiezyc z jednym takim, jesli tych dziesieciu raperzykow potwierdzi go, sad moze skazac jednego takiego za kradziez ksiezyca z panem X, choc nie bedzie na to dowodow.

Gang swieżaków to poważne ugrupowanie przy tych ci
1 rok temu

Kurwa jacy frajerzy z tych „dilerów”. Nie dość, że połowę towaru rozdają za darmo, to jeszcze wpadają i są sprzedawani, hahah

Nowy na Glamrapie
1 rok temu

Fake. Podejrzany to podejrzany, a oskarżony to oskarżony. Podejrzanym jest się po przedstawieniu zarzutów w postępowaniu przygotowawczym,, a oskarżonym po odczytaniu aktu oskarżenia w sądzie. Te dwa pojęcia nie funkcjonują zamiennie i nie w jednym protokole.

Klinghoffa
1 rok temu

Ten Grubaz jest debilem, bo właśnie pokazał światu, że robi nielegalne rzeczy. Takie rzeczy mogą imponować tylko dzieciom w podstawówce (moimi idolami, jak byłem gówniarzem i grałem w GTA SA byli właśnie dilerzy, i inni złoczyńcy).

Do tego debil czyta komenty na glamrapie hahahhahahah

BeImondo Informator
1 rok temu

Pamietacie jak pare lat temu byla jazda na jebanie muslimów tamto minęło i przyszla nowa moda jebanie jakiejś liczby 50 czy 60. Dwa trzy lata i to tez im się znudzi a na koniec i tak wszyscy się razem spotkają i powiedzą ze juz wyjaśnione.

Gryzoń KRI
1 rok temu

Heh, tak jak to bylo w przypadku popka i pomidora, Malolat K2 wyjasnil tych lamusow 🙂 apropo, jest video z kolejna afera!

HackierBonzo
1 rok temu
Reply to  Gryzoń KRI

Afera końska czy afera tajska?

Gałologia przemyskiej patologii
1 rok temu

Kurwa a jakieś pieczątki, zgodność z oryginałem kurwa ten djKutas to ma łeb odklejony jak sądzi że ktoś trzeźwo myślący uwierzy w coś takiego xDDD

SCENA KAPUSI
1 rok temu

Dał Jacy Ultimatum że albo skombinuje tak jeszcze z 15 Gramofonów extra lub publikuje prawdę z wordpada i będzie po wszystkim ! !

Sir Mich
1 rok temu
Reply to  SCENA KAPUSI

Potwierdzam! Tak było!
Chciał jeszcze mój mixer i pianinko skórwysyn!!

Ripgghhuj
1 rok temu
Reply to  Sir Mich

A to chuj. Jak on w ogóle mógł?!

HwdPrawilniakom
1 rok temu

Dobra robota jaca,jednego hultaja mniej!

JONGMEN
1 rok temu

GRUBAZ ! ! !
PIONA ! ! !
BARDZO ELEGANCKIE ZACHOWANIE !!!
CHESZ DO MNIE NA DJ-a ? ? ?

Dj Grubaz
1 rok temu
Reply to  JONGMEN

Nie będę scretchować na tamburynie. Wypierdalaj.

DOBRY ZIOMO JONGMEN
1 rok temu
Reply to  Dj Grubaz

OJ GRUBAZ!!
PRZESTAŃ KURCZE WYMYŚLAĆ DOBRZE!!
ENERGIĘ Z FOCHA ZOSTAW NA TEDEGO!!
PODOBA NAM SIĘ TWOJE PODEJŚCIE DO KNURA I POTRZEBUJEMY TAKIEGO SZTYWNEGO DJ-a!!
ZOBACZYSZ JAK CI DOBRZE BĘDZIE SIĘ Z NAMI GRAŁO!!
I PODPIERDOLIMY JESZCZE NIE JEDEN GRAMOFON WIERZĘ!!

Jongmen córa Koryntu
1 rok temu

Wiedziałem, Cyganka mi wywróżyła. Na chuj mi białko?

Nice git
1 rok temu

Ciekawe czy Wdowa mówiąc, że za dużo wie miała na myśli ów sekret?

Pan Mecenas T
1 rok temu
Reply to  Nice git

KURWA NATURALNIE!!
WSZYSCY WIECIE DZIĘKI PRAWILNEJ POSTAWIE DJ-ja GRUBAZA, KTÓRY JAKO JEDYNY MIAŁ JAJA PODBIĆ DO MNIE O TEN TEMAT!!
OCZYWIŚCIE NIE ZA DARMO!!
ZA KSERO OTRZYMAŁEM PRAWIE NOWY GRAMOFON, KTÓREGO GRUBAZ NIE UŻYWA BO JAK MÓWIŁ ZOSTAŁ MU Z KILKOMA INNYMI Z POPRZEDNIEJ ROBOTY!!

WdoWa
1 rok temu
Reply to  Nice git

Nie, chodziło mi o flaka…

PIHU
1 rok temu
Reply to  Nice git

Jeżeli to prawda to nie jest już hiphop!

Ciekawe
1 rok temu

Ciekawe czy Sobota teraz nieco odetchnie?

SamochódTedego
1 rok temu

Potwierdzam.
Jarał, ćpał i rzygał w samochdzie.

STARY NIEMIEC
1 rok temu

Verzeih mir, meine Freunde. Ich suche Kuzynka Buczera. Es ist seine Zeit, meinen Arsch abzuwischen, aber er ist heute nicht gekommen

Alexander
1 rok temu

Jacuś to ty jesteś soczek Kappi ??!

Twój stary Abudabi
1 rok temu

Rs77 kapota i ten złodziej gramofonów
Chuj wam w dupy kurwy hahhahahhhahhahhahqhqhhahhhahahhaahhah

jebacSb
1 rok temu

Rysiek chyba dzisiaj przerwie abstynencje i szampany sie bedo lali

Ricardo
1 rok temu
Reply to  jebacSb

Jest Powód kurwa!! A Jak!!
#GRUBAIMPRAZRYSIEM 3
#ANIEMÓWIŁEM
#HUJWDZIĄSŁO
#SZTYWNONIEWYSRAĆWNOCNIK

A MIAŁY BYĆ IGRZYSKA!!!!
1 rok temu

Kurwa!!!!!! Szkoda!!!!
Teraz pewnie Rychu z podejrzanym o kapusiostwo nie wyjdzie do ringu czy to Fejmie czy gdziekolwiek!!
Nawet za 4 miliony powie, że z żadną konfiturą nie walczy!!
I huj z polskiej beffowej sprzeczki stulecia będzie!!
Jacek Kurwa Mać!!!

Kokoeurospoko
1 rok temu

Jest aferka!

Andre
1 rok temu

Kapota prawilniak a na teledysku frajera ma

OPOP
1 rok temu

GRUBAZ WŁAŚNIE NAPISAŁ NA STORY
„Nie mam nic do dodania, psycho fanów jacka odsyłam do niego. Niech określi czy to fake czy może ma kopię tego dokumentu – najlepiej niech pokaże 10 stronę tegoż dokumentu.
Ja miałem jaja żeby to odszukać i wrzucić – w formie takiej na jaką pozwolił zaznajomiony ze sprawą i tematem Pan mecenas T.”

AzbeST
1 rok temu
Reply to  OPOP

Chuj to kogo normalnego obchodzi?

Dj Volt
1 rok temu

Teraz Tedas jest w pierwszej 5 juz nie w pierwszej dziesiatce tak sadze. Wszyscy mamy nosy ujebane na bialo co na bialo kurwy na komendzie pytaja Jacka co sie stalo to wina Ryska Andrzejewskiego odpiera smialo. Szpaku i tak na piwko zaprosi Jebac

Amator wyrobow cukierniczych
1 rok temu

jebac grubego i cala ekipe jego

PejaTVN
1 rok temu

Pamietam czasy kiedy słuchałem sobie kaseciakow i nie myślałem o żadnej aferze oprócz tej Liroya z Pejowcem… teraz kurwa więcej afer w polskim rapie niż samego rapu. Jebac was śmiecie !!!

Przeskurwesyn666
1 rok temu

drugi rozpierdalator. Drugi SO60TA

forumek pozdro
1 rok temu

beka z wiepfsza

Napletek Golluma
1 rok temu

Jacuuulllaaa flakuuulllaaa 60tuuulllaaa…

Pissing Cock
1 rok temu

Zamazali ilość zioła, ale zostawili formę GRAM, to znaczy nic innego jak 1!!!

Brechtam
1 rok temu
Reply to  Pissing Cock

Nic innego jak 1 i od 5ciu w górę

Pissing Cock
1 rok temu
Reply to  Brechtam

5 gram? To pobrechtane…

Brechtam
1 rok temu
Reply to  Pissing Cock

Zajebistego siuwaksu.

GamePornHorrorFucker 666
1 rok temu

Narkotyki & alkohol są dla plebsu!

Tomek
1 rok temu

Kurwa widzę że to pozwoli robi się modne ten się rozjebał tamten potwierdził żenada a najlepsi są ci pokroju tego całego grubaza jak masz KURWO papier to pokazujesz czy dotyczy tej osoby ty w dupę jebany pseudo prawilniaku kurwa gangsterzy z rozjebanymi dupami

AzbeST
1 rok temu

Kto może teraz wypierdalać?

WSZYSCY!

Monokuma
1 rok temu

Hahahah i to kurwa lubie, Jeżycki książę od zawsze jechał z tym grubym targajchujem. Aż mi się japa cieszy jak kłamliwe dziwki się rozpierdalają, aż przyjebałbym takiemu z zomowskiej pały

Kwasniewskipzpr
1 rok temu
Reply to  Monokuma

Ta nie ma to jak Zomo

sebix
1 rok temu

grubaz mówiłem chcesz fejmu idz walczyć z don kasjo. te wdowy grubazy nie maja skad pieniedzy brac to uz wełbie odpierdala

LoL
1 rok temu

W jednym zdaniu Jacek G. jest „podejrzany”, a w kolejnym „oskarżony”. No sorry, ale to chyba jakiś idiota tego fejka spłodził 🙂

Kwasniewskipzpr
1 rok temu
Reply to  LoL

Dwa inne zażuty często też są błédy w protokołach zatrzymania osoby od ortograficznych po celowe uchybienia I wtedy musza wypuścić

Kwasniewskipzpr
1 rok temu

No nic nowego wiadomo jakim miałkim I zdradzieckim osobnikiem jest tede każdy kto sie z nim zadaje musi sie liczyć z tym że to dzban I nie bedzie umial rozmawiac na komendzie

Morefest
1 rok temu

Dtkj

Przemek
1 rok temu

12 września Spadająca gwiazda TedeKto go wykończył Typ spod ciemnej gwiazdy

Peja
1 rok temu

WRESZCIE !!!
A NIE MÓWIŁEM!!!

DONATANEK
1 rok temu
Reply to  Peja

Zamknij Ryj nowy Durniu z TVN!!

Ricardo
1 rok temu
Reply to  DONATANEK

A co Donacwelu!! Zaprzecz że to fejkowy dokument! No Zaprzecz!!

Heniu od Sobusia
1 rok temu
Reply to  Ricardo

Spokojnie Rysiu!! Zbadam tą aferę i wszystko będzie jasne!

YO..
1 rok temu

21:54 28

Opublikowany 6 godzin temu 19 maja 2021Przez Mariusz Jop

Ulicznica
1 rok temu

Tede się rozciągnął ?

Kakaowy Szatan
1 rok temu

A gdzie jakaś pieczątka? takie białka to mogę na drukarce na każdego mieć xd

WYPIZGANY KLAKIER!!!!
1 rok temu

Tedzik kurwa stringi spakuj…..będziesz miał wygodniej jak ci się noga podwinie….kurwisz będziesz do ruchania…..

Jongmen dukacz
1 rok temu

Kto to jest ten Grubaz?
Następny ulaniec?
Zaraz zrobimy porządek w tej Warszawie. Już moi ludzie was dojadą jak Niedzielę.

Marko
1 rok temu

Kurwa, co wam sie popierdolilo w glowach?? Pokaz papiery, pokarz papiery?? Jak chcecie to jak sie zesram, wytre dupe to I wam moge pokazac papier. Zostaje tylko pytanie czy to normalne. Moze tez kurwo bedziesz chcial zeby zesrac sie na twoj ryj kurwo??!!!!!!!pierdolnij lbem o sciane moze poczujesz sie lepiej

Popularne