Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

DJ Premier & Royce Da 5’9 „PRhyme 2” – data premiery, okładka i singiel

Opublikowany

 

Album traf do sklepów w marcu.

Po czterech latach od premiery pierwszej części nagranego w oldschoolowym klimacie „PRhyme” przyszedł czas na jego następcę. DJ Premier i Royce Da 5’9 ujawnili szczegóły „PRhyme 2”, który ukaże się 16 marca.

 

Na album złoży się 17 numerów. Do sieci trafił już singiel „Era” z udziałem Dave Easta, a także okładka albumu.

 

prhyme2-54788.jpg

 

0 0 votes
Article Rating
 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
nikt jak erdziu
3 lat temu

[img]https://wgrajo.pl/img/gif3zoz.gif[/img]
https://www.youtube.com/watch?v=432RW1PifWQ

YOUNG STULEJA
3 lat temu

Nius godny szybkich donosow
Bez kitu 90% ludzi wchodzi tu dla beki która kiedyś była tutaj obecna . Teraz beki nie ma a my wciąż tu wchodzimy licząc ze ona wróci chociaż każdy z nas zdaje sobie sprawę ze beka z rapu zdechla została tylko żenada.
Myśli sobie człowiek no dobra nie ma beki to chociaż coś o nowinkach ze świata rapu sobie poczytam i owszem poczytasz sobie o tym ze Tede nie zrobi urodzin w Mielnie ze Bedoes otwiera schronisko dla psów….
Zajebiste te niusy w sumie co?
Wiec co my tu jeszcze robimy co jest takiego w tym Glamrapie ze jak te muchy do tego gówna lecimy?
A co do niusa Premo trochę przespal w 90 wyprodukował kilka płyt nie tylko z Guru ale i z innymi wykonawcami ale po 2000 zapał chłop mógł wtedy zrobić płyty z Rakimem KRS ONE Nas itp szkoda bo teraz już niczego takiego porywającego nie robi nawet nie wiem czy będzie mi się chciało to sprawdzać a dodam że kiedyś byłem wielkim fanatykiem Premiera

#babcia cydżego
3 lat temu

cydży to KURWA I DZIWKA JEBANA!!!!

wujek cydżego
3 lat temu

Kurwa ale jestem przeszczęśliwy ,umówiłem się z Erdziem na lizanie odbytów. Wyliże ze smakiem obsrane dupsko Erdzia i on zapowiedział że zrobi to samo. Potem ostro mnie zerżnie i tryśnie mi w usta. Na koniec lewatywa i spijanie soków z dup. Oczywiście to wszystko przy kawałkach Erdzia króla rapu.

Popularne