Sprawdź nas też tutaj

News

DJ Tuniziano o Tede i kulisach wyrzucenia go z Wielkie Joł – geneza konfliktu

Opublikowany

 

alt

– Sitek był świadkiem tej sytuacji. Jak mu powiedziałem, że Tede mnie wyrzucił, odpowiedział: „Co?!”.

O braku DJ-a Tuniziano w ekipie Wielkie Joł jako pierwsi informowaliśmy w kwietniu ubiegłego roku. Dotąd nie znaliśmy powodów dlaczego osoba, która była wieloletnim członkiem wytwórni nagle zniknęła z jej szeregów w niewyjaśnionych okolicznościach. W międzyczasie dostawaliśmy niejasne wypowiedzi ze strony Tuniziano i Tedego, jednak dopiero teraz ten pierwszy zdecydował się opowiedzieć o całej genezie wyrzucenia go z NWJ.

 

Tuniziano zaprosił w tym tygodniu TDF-a do wzięcia udziału w programie „Numer na Fali” w radiowej Czwórce, którego gospodarzem jest Numer Raz. Chciał on wyjaśnić przez publicznością jak doszło do wyrzucenia go z labelu. Raper nie przyjął propozycji, ponieważ tego dnia wyjeżdżał na wakacje.

 

Ostatecznie w studiu polskiego radia znalazł się sam Tuniziano, który w godzinnej rozmowie z Numerem opowiedział o okolicznościach rzekomego pobicia dziewczyny w klubie i wyjaśnił, że to był tylko pretekst, którego TDF szukał od dawna, aby się go pozbyć z wytwórni, a prawdziwym powodem ma być akcja sprzed jakiegoś czasu, kiedy to wstawił się on za Sir Michem w sprawie niejasnych rozliczeń rapera z producentem.

 

Tuniziano wyjaśnił od początku całą genezę konfliktu i odejścia z Wielkie Joł, prezentując po kolei wszystkie wątki, które są istotne w tej historii. Jak tłumaczy, szukał on z dziewczyną wspólnego mieszkania, ale w pewnym momencie jego wybranka oświadczyła, że sama znalazła mieszkanie, z którym on nic nie ma wspólnego. To dla Tuniziano oznaczało, że związek ten nie ma żadnego sensu. Tydzień później grał on z TDF-em we Wrocławiu. Tego samego dnia miała przyjechać jego dziewczyna, jednak nie chciał się on z nią widzieć i cały dzień spędził m.in. z Sitkiem, opowiadając mu o swoich problemach sercowych. Jego dziewczyna spędziła dzień ze swoimi znajomymi, którzy prowadzą sklep PLNY Wrocław. Podczas wieczornego soundsystemu w klubie, Tuniziano przez cały wieczór mijał się ze swoją dziewczyną. – Nagle przychodzi do mnie, oczywiście zrobiona, ja też byłem zrobiony i zaczyna mnie szarpać w klubie przy wszystkich, zaczyna mnie dusić, bić. Ja mówię: „nie wierzę, co ty robisz?”. Patrzę na Olka, to jest menadżer zespołu Tede, o nim zresztą też opowiem, to mój były przyjaciel. Patrzę na niego, krzyczę: „Olek, Olek, pomóż mi”. Olek się odwraca, był otoczony dziewczynami. Olek bardzo lubi dziewczyny, co się ceni. Olek jesteś fajnym chłopakiem i niezłym plejerem. Olek popatrzył na te dziewczyny, popatrzył na mnie, gdzie moja była dziewczyna mnie szarpie i wybrał dziewczyny  – wspomina Tuniziano.

 

Jak wyjaśnia dalej, próbuje on wydostać się z klubu, jednak jego dziewczyna nie odpuszcza i dalej go szarpie. – Pod klubem dostaję w twarz i jakieś historie, że flirtuję z dziewczynami, że ona przeczytała jakieś wiadomości. I tak przez 10 minut dalej mnie szarpała i lała. Uwolniłem się jakimś cudem. Może to dla niektórych dziwnie zabrzmieć, ale nie chciałem nikomu krzywdy zrobić, uwolniłem się i uciekłem stamtąd. Po tych wydarzeniach do Tuniziano zadzwonił Sitek, który był świadkiem całej sytuacji i próbował go uspokoić. Obaj panowie udali się jeszcze tego wieczoru do zupełnie innego lokalu w mieście, a w międzyczasie Tuniziano otrzymał kilkadziesiąt sms-ów od swojej dziewczyny, która zaczęła go przepraszać. Dla niego to był jednak koniec związku. – Wychodzę z tej Przedwojennej (lokal we Wrocławiu – przyp. red.) i widzę Jacka. Jacek, jest niefajna sytuacja, to się popatrzył na mnie tak typu: „stary, co to mnie kurwa obchodzi”. Mówię mu co to za akcja z nią. Odwrócił się i wszedł do Przedwojennej. I ona się pojawia, i znowu prowokacja. Po tym wszystkim jak mnie uderzyła dwa razy w twarz. To lecą pancze ode mnie, lecą pancze od niej i dostaję po raz kolejny w twarz. Wyciąganie brudów, prywatnych rzeczy. Denerwowałem się, ubliżałem i w pewnym momencie straciłem kontrolę, jak dostałem w twarz po raz trzeci i kopnąłem ją w tyłek. Naubliżałem, gesty plucia, zachowałem się najgorzej – relacjonuje.

 

W sieci od dłuższego czasu krążyły plotki, że Tuniziano został wyrzucony z WJ, bo pobił dziewczynę. Sam temu jednak stanowczo zaprzecza.  – Ci, co mówią, że uderzyłem dziewczynę w twarz, to bardzo mi przykro, tak nie było i nie pobiłem dziewczyny. Zresztą to są jej słowa i ona była zdziwiona, że Jacek mnie wyrzucił w taki sposób. Jak do Sitka zadzowiłem, powiedziałem mu: „stary, Jacek mnie wyrzucił”. To powiedział: „Co?!”. Sitek przy tym wszystkim był.

 

Tuniziano ma żal, że nikt z jego ekipy mu nie pomógł, nie zareagował. – Widzieli, że jest źle, że dostaję w twarz, że lecą grube pancze i może się to źle skończyć. Rycerze tam stali, a Jacek to w ogóle schowany w środku i z uśmiechem na twarzy: „Haha, mam go! W końcu będę mógł się pozbyć gościa!”.

 

Jak tłumaczy Tuniziano, następnego dnia wrócił do Warszawy, a jego byłą dziewczynę przywiózł do stolicy TDF. – Następnego dnia się budzę, dzwonię do Olka, mojego byłego przyjaciela i nie odbiera, nikt nie odbiera. Piszę do niego: „stary, jesteś moim przyjacielem, odbierz ten telefon, o co tu chodzi – relacjonuje. Następnego dnia dziewczyna Tuniego wróciła do mieszkania, z którego właśnie została właśnie wyrzucona. Nie chciała jednak oddać kluczy i w pewnym momencie skontaktowała się z Olkiem, że została uwięziona. – Tamci afera, jedziemy do Tuniego, bo on ją zaraz zabije – wspomina Tuni. – Do mnie dotarło to wszystko, co się stało i zacząłem już wariować – dodaje. Tuniziano popadł nawet, jak sam mówi w „turbodepresję” i chciał sobie coś zrobić. Po paru dniach dostał smsa od Olka, menadżera Tedego, którego notabene  – jak twierdzi – on wprowadził do ekipy Wielke Joł, że muszą się spotkać w studiu i porozmawiać o wspólnej pracy. – Mówię Jackowi o całej sytuacji. Ty nie widziałeś co ona w klubie mi zrobiła, wiem, że strasznie się zachowałem, zresztą gadaliśmy z Dominiką w poniedziałek i przeprosiłem ją – mówi Tuni do Tedego. – A on zaczyna od tekstu: „Ja jestem Tede, ja jestem Wielkie Joł. Ty sobie beze mnie nie dasz rady, ja sobie bez ciebie dam radę. Jesteś Arabem, który pobił Polkę. Ja to wszystko jeszcze udostępnię, upublicznię całą tę historię i nie zagrasz już nigdy więcej imprezy we Wrocławiu”. Gościu mi chciał zablokować imprezy we Wrocławiu, „moi kumple już o to zadbają”. Przypomina ci to kogoś? – pyta Tuni Numera Raza. – Drugi Rysiek – dodaje zaraz.

 

Tuniziano przyznaje, że podczas rozmowy w studiu NWJ płakał, prosił o ostatnią szansę. – Ja się tego nie wstydzę, że przepraszałem, że byłem wzruszony i płakałem. Jak tłumaczy, kluczem do jego wyrzucenia z labelu była  sytuacja, którą TDF mu wypomniał w studiu. Tuniziano miał mu kiedyś naubliżać. – Stanąłem w obronie Sir Micha. Pan Jacek nie był fair wobec Michała. Odkąd byłem w ekipie, czyli od 8 lat zawsze były problemy z rozliczaniem. Polityka zdyskredytowania, czyli ty jesteś tylko producentem, jesteś czarnuchem, rób bity. Masz tutaj 2-3 koszulki, masz resztki hajsu przed premierą każdej płyty i siedź cicho. W pewnym momencie wybuchłem i powiedziałem Jackowi to, co myślę. Nie może tak dalej traktować Micha. Miałem o tym tysiące rozmów z Michem. Był moim przyjacielem. Ja po prostu cenię sobię przyjaźń bardziej, niż robotę. Wiedziałem, że Jacek wtedy już mógł mnie wyrzucić za to.

 

Według Tuniziano, to jego wzburzona reakcja na rozliczenia TDF-a z Sir Michem była głównym powodem, że musiał on opuścić szeregi NWJ. Wspomina on także, że kłopoty rozliczeniowe były m.in. przy płycie „Keptn”. – Może opowiesz w jakich okolicznościach wyszła płyta „Keptn” i dlaczego jakimś przypadkiem niesamowitym na następnej płycie była już ksywa Sir Micha i był on na okładce? Po prostu w pewnym momencie albo bulisz hajs, albo nie ma płyty. To są te zasady, które też wyniosłeś z domu Jacek, gratuluję ci.

 

Tuniziano wyjaśnia, że dopiero po kilku miesiącach od odejścia z wytwórni dowiedział się, że TDF nagrał ich ostatnią rozmowę, która odbyła się w studiu Wielkie Joł. Przytacza on także jeden z wywiadów, w którym raper przyznał, że Tuniziano źle się zachował, ale dużo dla niego zrobił i nie chce go pogrążać – Chciał mnie pogłaskać po prostu – mówi Tuni. – I właśnie dlatego Jacku nagrałeś naszą rozmowę, bo nie chciałeś mnie pogrążać. Takie właśnie są zachowania i zasady, które wyniosłeś z domu.

 

Tuniziano wypomina byłemu współpracownikowi także rasistowskie poglądy. Chodzi o odpowiedź Tedego na zaproszenie wzięcia udziału w audycji Numera Raza. TDF napisał na Instagramie m.in.: – Moja nieobecność nie przeszkodzi ci opowiedzieć o tym, co jest normalne w świecie arabskim, a nie do zaakceptowania w kulturze europejskiej i doprowadziło do naszego „rozstania” (nie tylko naszego) – napisał TDF. Tuniziano przypomina mu, że urodził się w Gdańsku, jest Polakiem i ma polskie obywatelstwo. – Jestem pół Polakiem, pół Tunezyjczykiem i jestem z tego dumny. Nie rozumiem co to ma znaczyć. Źle się zachowałem, bo jestem Arabem? Oczywiście płyniesz na fali tego co się dzieje na świecie. To mnie nie dziwi w ogóle.

 

Na koniec wywiadu Tuniziano podsumował, że jest zadowolony z zaistniałych wydarzeń. – Bardzo się cieszę teraz, że mnie wyrzucił, że zostałem wymiksowany z tego całego klimatu, z tej sekty, bo to nie jest ekipa. Tam panuje klimat taki, że albo się podlizujesz, jesteś posłusznym ziomkiem i wtedy jesteś przyjacielem Jacka, a jak masz coś do powiedzenia, to jesteś po prostu do odstrzału – uważa.

 

Ponadto nazywa on TDF-a świetnym manipulatorem i złym człowiekiem. Nie odmawia mu jednak tego, że jest dobrym raprem. Na koniec przeprosił on wszystkich i swoją dziewczynę za zaistniałą sytuację.

 

Zobacz też:

Tuniziano do Tedego: „Dlaczego nic nie zrobiłeś jak Quebonafide uderzył Zgrywusa? Bałeś się beefu”

Tede nagrywał Peję?

 
114 komentarzy

114
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
tedewielkiejoł

Dojade Cie za te farmazony kebsie

dj tunizjano

dlaczego ja ?

Kendick Lamar

PISZ TA ODPOWIEDZ WRACAJ Z TYCH CZASOW

Hihihiena

CHUJ MNIE TO OBCHODZI.

Rakson

NO NIESTETY JA SLUCHAM TEDEGO OD PIERWSZYCH BUHHOW (SIEMA MORDO) I UWAZAM ZE TUNI MA BARDZO DUZO RACJI W TEJ KWESTII. POZDRO DLA NUMERA KTORY POTRAFI SPOJRZEC OBIEKTYWNIE I ROZUMIE ZE BYCIE PRZYJACIELEM NIE OZNACZA CIAGLEGO PRZYTAKIWANIA KOMUŚ, WAZNE BY WIEDZIEC KIEDY SIĘ ODEZWAĆ PO TO BY RATOWAC ZIOMKA OD JEGO WLASNEJ GLUPOTY. NIESTETY JACEK, ALE TEGO JEDNAK NIE ROZUMIESZ. TUNI ZACHOWAL SIE CHUJOWO, ALE SAM DOBRZE WIESZ ZE TY TEZ NIE RAZ SIE ZACHOWALES TAK ZE BYS ZJARAŁ ZE WSTYDU GDYBY KTOS SIE O TYM DOWIEDZIAL. TAKIE SA FAKTY I TO SIE TYCZY KAZDEGO Z NAS. KIEDY CIE KOLEGA PRZEPRASZA I PLACZE A TY GO JESZCZE NAGRYWASZ I ODWALASZ TAKA LIPE, NO TO SORY ALE Z TAKIM PODEJSCIEM POWODZENIE CIE KIEDYS OPUSCI. JESLI NIE POTRAFISZ WYBACZAC KIEDY KTOS NAPRAWDE ŻAŁUJĘ TO I TY SIE KIEDYS ZAPLATASZ I NIE ZNAJDZIESZ RATUNKU. WIERZE W CIEBIE JACEK, ALE NIESTETY… JESTEM PEWIEN ZE ODCZUJESZ WKROTCE HIPNOZE SWOJEGO EGO. OGARNIJ SIE I DOCEN TO ZE MASZ CHOCIAZ KILKU LUDZI KTORYM ZALEŻY NA TOBIE. I TEN, MASZ RACJE TEDE, BUHHOW JUZ NAGRYWAJ WIECEJ BO JAK NARAZIE NIE JESTES TEGO GODNY :). Pzdr[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NDYlbOF7tXw[/youtube]

TO PRAwfdA

TEDE JEST NIKIM, NIE OSZUKUJMY SIĘ. JEGO OSTATNIE GÓWNIANE PŁYTY NADAJĄ SIĘ TYLKO DO ŚMIECI. DURNE KWICZENIE, STĘKANIE NA TECHNOBITACH, UDAWANIE WYLUZOWANEGO CZŁOWIEKA (KTÓRYM OCZYWIŚCIE JACA NIE JEST). TDF TERAZ NISZCZY SCENĘ HIP HOPOWĄ I KOMPROMITUJE SWOIM PRYMITYWIZMEM. JEST TYLU CIEKAWYCH GRACZY W POLSCE OD BISZA PO OSTREGO, A WY DALEJ SIĘ SPUSZCZACIE NAD TYM DURNIEM, KTÓRY TEKSTY PISZE W 10-15 MINUT, POTEM WYJE I PISZCZY DO MIKROFONU I WSZELKIE NAJCHUJOWSZE MOMENTY SWYCH SŁABYCH KAWAŁKÓW PRÓBUJE ZATUSZOWAĆ AUTOTUNEM.
[img]https://oi58.tinypic.com/2eofn9h.jpg[/img]
TO NIC,JESZCZE WIĘKSZA BEKA JEST,GDY FAN IMPOTENTA DZIELĄC SIĘ SWOIMI UROJENIAMI,JAKOBY ICH IDOL COŚ ZNACZYŁ,OD RAZU ATAKUJĄ PEJĘ.TAKI ODRUCH BEZWARUNKOWY CECHUJĄCY OSOBNIKÓW O IQ NIE PRZEKRACZAJĄCYM ICH NUMERU OBUWIA.

BEKA Z WIEPRZY

[img]https://i.imgbox.com/JGZfEHqq.gif[/img]

TUNIZIANO

[img]https://i.imgbox.com/iFpsbmlM.gif[/img]

ja na wakacjach

JA JESTEM NA WAKACJACH WIĘC CHUJA MI ZROBICIE
[img]https://i.imgbox.com/WKpyIXvy.gif[/img]

BEKA Z WIEPRZY

CO TE ŁAKI ODPIERDALAJĄ?
[img]https://115.imagebam.com/download/nDjcSeVTc6_3fEAy1cdybA/51032/510312881/ehhh.gif[/img]

MAM PYTANIE

[img]https://fabrykamemow.pl//uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201207/1342014798_by_agaMEMnon_500.jpg[/img]

brayan_newyork

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2sjWr4rQE7U[/youtube]

pies UB

[img]https://i.iplsc.com/tede-jako-policjant-mialem-byc-epickim-debilem/00049ZT0XPSRJFFY-C122-F4.jpg[/img]

mam was kurwa nagranych wszystkich i chuja mozecie, cale teczki sa w szafie donosow kurwa

Sigil

Teraz powiedzicie to co pisałem że jest nieprawdą, w 80% wszystko tak jak myślałem wczoraj. Tedas szukał okazji do wyjebania Tuniego bo coś z hajsem nie tak, w sumie jak ze wszystkim tylko o tym nie pisałem. Wszystko zawsze o hajs.
Największy szowinista Jacek który co 2 kawałek zrównuje kobiety do dziwek kurwów i szmat wyrzuca swojego kumpla który jako jeden z nielicznych trzymał razem z nim w Infami. Tak ten Tedas który cała Vanille wypełnił ubliżaniem dziewczyn. Racja należy się im, ale dajcie spokój to jest przyjaciel????
Coś mnie zastanawiało Jacek wyjebał Tuniego bo pobił kobiete no kurwaa
przecież ziomeczkom takie rzeczy można wybaczyć porozmawiać

Gdyby Tuniziano pobił Jacka albo chociaż obraził zwyzywał naubliżał gdzieś za plecami to jeszcze zrozumiem, bo Jacek ma ciężki charakter do ludzi, szybko się obraża wszędzie widzi syndrom oblężonej twierdzy
ogólnie jego przydupasy jak ten rudy pan są do podbijania ego wieszcza
Tam nie ma przyjażni, z nim tylko można robić interesy i hajs
przy Jacku jest zero rozrywki i przyjażni

Co to za ekipa jak lider nagrywa każdego swojego pucybuta, a oni się tego domyślają i sami zbierają na niego dowody.
Jacek nie jest święty, napewno coś odjebał
Kto wie czy ktoś tam nie ma nagrań jak ostro szkaluje wyzywa śmietanke polskiej rapgry np Quebo Białasa Palucha albo innych
Może i też być incydent z seksem w tle nieletnia albo coś
Jednak podejrzewam że są wałki finansowe
to tylko moje przypuszczenia

Wierze Tuniziano, mówi to dawny fan Jacka
a was gimbusy jebać w dupe cześć

Kendick Lamar

No właśnie Tuni obrażał Jacka za to ze on umniejsza role Ser Micza i od tego się zaczęło. Nie bronię Jacka No ale dajmy mu czas na odpowiedz i wtedy zobaczymy, jak narazie to wyczuwam druga Infamię.

Sigil

Sir Mich dla Tedasa jest najbardziej cenny w ekipie. Co jak co ale Michu to utalentowany gość świetny producent i z charakteru wydaje się być cudownym człowiekiem. Nie będe teraz wyzywał Tedasa bo całej prawdy nie wiemy
Druga infamia u Jacka?? Chyba nie ale to Tede zrobił infamie Tuniziano
Komuś kto był z nim w infami gdy go wyzywali od grubych świn dziwek sprzedawczyków
Tuniziano przyznaje że poczuł się osamotniony i rozżalony że każdy z ekipy przekręcał fakty nie chciał z nim rozmawiać, że z głupoty zrobili sensacje że jest katem i jakimś napierdalaczem kobiet
Tuniziano chce porozmawiać a Jacek nagle na wypoczynek jedzie i to w chuj daleko ale jak chce się pokłócić to niech zadzwoni do Zgrywusa najlepiej to wogóle bo jego ksywka przecież się nie liczy obok ksywy Jacka

Tylko Sir Michu może powiedzieć prawde ale raczej tego nie będzie robił bo wiążą go interesy muzyczne z Jackiem
a reszta?? Ten przygłup rudy co liże jajka Tedzika i reszta
Oni muszą mu wylizać dupe bo większość bez niego straci pozycje
przy nim poznajdywali laski 9/10 mają fejm
Tedas ich wyjebie na posadzke to nagle zaczną być biedni brzydcy
wrócą do pracy fizycznej w jakimś Kauflandzie albo fabryce gwożdzi

SÓTKI

a gdzie byłby tede gdyby nie Michu?? xD Jak Mich będzie milczał na temat Tuniego, tzn że jest kolejna szmata dla której interes jest ważniejszy niż lojalnośc,przyjaźń

marek_sierocki

ale że SER MICZ?!

[img]https://cdn6.se.smcloud.net/t/photos/550466/marek-sierocki.JPG[/img]

rapery kieleckie

To jest kurwa HIP
To jest kurwa HOP

DAWAJ HUJU PORTFEL !

[img]oi65.tinypic.com/2ischp3.jpg[/img]
http://www.youtube.com/watch?v=DsUv8my6Ma4

BO RYKSON

[img]https://rap-raport.blog.pl/files/2012/08/BORIXON-3568768.jpg[/img]

CO TU SIE KURWA DZIEJE
CZUJE JEBANY SMUTEK
ODE MNIE CHUJEM WIEJE FURA ZJEBANY RUPIEĆ
POWALE W CHUJA Z SOSEM
NIE MAM HAJSU NA BITY
DONOSZE STARE BUTY
DZIŚ JESTEM JADOWITY!

Kendick Lamar

„A BRONIĆ CHCE HONORU KTÓRY STRACIŁ TO TWÓJ KOSZMAR”

brx

[img]https://i.ytimg.com/vi/cDvKEXLsozw/maxresdefault.jpg[/img]

halo tede? nie wyruchalem ci panny… aha, jednak masz to nagrane?

yoyo8872

[img]https://d.allegroimg.com/s400/01df5b/872a78e04f74973a40bb8ecfd89d[/img]

WIELKIE JOŁ SKLEP PROMOCJA JESIENNA! PLUSKWY TANIEJ 20%

Inżynier GR

Aż prosi się by Rysiu nagrał dissa, albo powtórzył Czarny Wrzesień by zniszczyć wieprza. Infamia wróci!!
[img]https://preorder.pl/img/imagecache/1-1000/450x450_product_media_1-1000_85adfcbb98ba03cf27c5f0af56f7a1db.jpg[/img]

Kredens

COKOLWIEK CZY KTOKOLWIEK CHCE ZAGROZIC, BADZ PRZEDSTAWIC NIEWYGODNE FAKTY, WYLAC WIADRO POMYJ, ZACZEPIC W KAWALKU NAWET NACHARAC TEDEMU NA RYJ. ON MA WYJEBANE!!!!

HAJ$ SIE ZGADZA. TAKI ONTO CZLOWIEK BEZ ZASAD I HONORU.
[img]https://i.giphy.com/UJCLtb2qWSMPS.gif[/img]

sdfsdfs

Ty to kredens wypierdalaj, bo co news o tede to liżesz mu dupę. Zgrywus fajansiarzu, to twoje prywatne konto? Jak tam ryj, boli nadal złapanie lampy na ryj śmieciu?

Chuj kogo obchodzi czy ma wyjebane, jest parówą i nagrywa swoich własnych ziomków. Jaką kurwą trzeba być? Tyle lat po komunie, a wieprzowina nadal wzorce po ojcu. To zajebistego idola masz kredens, czy raczej zgrywus, ale wtedy to musiałbym nazwać cię klakierem.

halko24

Tede czy wiesz że Rosatka jest w ciąży? Ktoś ją jednak zalał, a ty odmówiłeś. Dziś miałbyś chociaż dziecko, jak honoru, przyjaciół i wartości nie masz.

Kredens

Zostalem zdemaskowany.

Teraz bede pisal jebac tede , zeby sie odkuc.

sdfsdfs

Ale z ciebie jest bezbek typie

sgsdgsdy

tl;dr w skrócie Tede i Tuniziano są idiotami

...

I ja mu wierzę.
Jak ktoś nie jest zakochanym fanem tedego i obserwuje jak działa ta ekipa, to widzi, że to sama prawda.

Sekta NWJ

[img]https://media.giphy.com/media/xs14mWnfaHKxy/giphy.gif[/img]

gytt

caly tede, sam wydygany przed wszystkimi, boi sie tylko o swoja pozycje,
szantazowanie innych, nagrywanie rozmow, emocjonalne gierki…
a takiego cwaniaczka zgrywa

litości

tl;dr

Antek Kulpok

Ja to bym wolał, zupa w robocie, 15 przerw, kawa to jest życie i chowanie po kątach.

Jacuś kozaczek

Ciekawe kiedy fani przejrzą na oczy jak ich traktuje, lekceważy na pod czas robienia zdjęca za co też ma dodatkowo płacone ubliża gardzi nimi a przecież z nich żyje.. te gimby to jego jedyna obrona która staje za nim bo cała jego ekipa to pizdy mocne w gębach. Jeden drugiego by sprzedał za mały worek gotówki. GÓWNO I DNO N W Jebać
Ciekawe kiedy gimby przejrzą na oczy.

knur rolson

A ile kurwa nagrań było jak tede olewa swoich fanów, nie pozuje do zdjęcia, wyzywa jak ktoś podejdzie fotkę cyknąć. Jebana gwiazdeczka śmiejąca się z ludzi mieszkających na wsi, a on sam dalej siedzi w dziupli co dostał od starych. Zwykły chuj do lania.

608ghhd

a z tym pobiciem zgrywusa to prawda?

fff

Prawda, zgrywus dostal od Quebo w pizde w katowicach na backstagu obok byl jacek ktory udawal ze nic nie widzi 🙂

STULEJARZ

CZEKAM NA JAKIEŚ POTWIERDZONE INFO

Grzybus

[img]https://media.giphy.com/media/xs14mWnfaHKxy/giphy.gif[/img]

TrendSweter

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=pl1vDOuZ9R4[/youtube]

WIELGI STACH

JA TO BYM KURWA DWA RAZY ZAKRYNCIOŁ I WYSYŁKA.

STULEJARZ

NO NIEZŁE CYRKI SIĘ ODPIERDALAJĄ. COŚ MUSI BYĆ NA RZECZY Z TYM LIZANIEM DUPY TEDASOWI. ALBO LIŻESZ ALBO NARA. JEBAĆ TEŻ TURASA CO SPRZEDAJE KOPA W DUPE DZIEWCZYNIE. CIEKAWE CO NA TO WSZYSTKO JACA. PS. KOCHAM LUIZKĘ ŻYWIECKĄ I BONUSA BGC

bolok

Żywiecka to trans z cyckami i fujarą

FACET

Czyli laska może cię napierdalać, a ty nic? Wypierdalaj pedałku

DMX

Kurde ale jaja. Szkoda Tuni ze tak sie to skonczyło ale chociaz teraz wiesz kto kumpel a kto Tede… Swinia jebac ciebie za nagrywanie ty kurwa zomowcu pierdolony. Myslisz ze stary w pracy tak robi to ty tez mozesz? Jebac!

Stanisław D

JA TO BYM TU ZROBIŁ MAŁA FAZKE.

Człowiek_dobry

„Jesteś Arabem, który pobił Polkę. Ja to wszystko jeszcze udostępnię, upublicznię całą tę historię i nie zagrasz już nigdy więcej imprezy we Wrocławiu”

Jeśli to prawda, to Jaca to jednak kawał buca jest.

Xxx

Daj link dla mnie

Ojciec Hejmo

Znów wychodzi kim jest Tede, jaką jest kurwa i że nic prócz hajsu się dla niego nie liczy. „Nagrałem,udostępnie, pokaże Ci” – zachowanie 41latka. Tak Jacuś załatwia problemy, jak jebany kurwiszon. To jest mężczyzna?:D Idol dzieciaków, istny debil o rozumie pryszatego gimba. Krzywe akcje, promowanie się na innych, opluwanie ziomków, szantaże – obraz nędzy i rozpaczy. 41 LETNI POWAŻNY FACET – NO KURWA DEBIL, PALANT i ZWYKŁA CIOTA. Pozdrawiam fanuuff tej kurwy

zbigi

ZA TO TY JESTEŚ ZWYKŁYM GÓWNEM, KTÓRE W JAKIMŚ PIERDZISZEWIE SIEDZI I PISZE KURWA KOMENTARZE NA GLAMRAPIE – FORUM O RYMOWANKACH. GRATULACJE ŚMIECIU, ALE IM NAPISAŁEŚ! MASZ KURWO MEDAL Z ZIEMNIAKA.

Ojciec Hejmo

gówno tam wiesz, ale racja. wolałbym siedzieć w pierdziszewie niż być taka kurwa dla ludzi,którzy uważają mnie za przyjaciela

aksjomat

Toż to jakieś Bollywood

eN Wu Jot

U NAS JAK W DZIUPLI JEST

waco

Tede znowu odpowie po urlopie tak samo jak było z Peja

fff

Przed Peja tez obsrany chodzil i go nagrywal ale nie udostepnil bo bylo slychac ze sie boi na nagraniu, no co za typ 🙂

gnojs

TEDE TO ZWYKŁY CHUMORZASTY GBUR, ŹLE TRAKTUJE SWOICH LUDZI, WIERZĘ TUNIZIANO, WYZYWA LUDZI MIESZKAJĄCYCH NA WSI ( PONAD POŁOWA POLAKÓW MIESZKA NA WIOSKACH, PRĘDZEJ MĄDRZEJSZĄ DZIEWOJKĘ POZNASZ NA WSI Z DOBREGO DOMU NIŻ MIASTOWE PUSTAKI CO SIĘ JEBIĄ NA POTĘGE W KLUBACH I JEDYNE ICH ZAINTERESOWANIA TO WSTAWIĆ KOLEJNE ZDJĘCIE NA INSTA #POTWIERDZONE INFO. Z MATHEO BYŁA PODOBNA SYTUACJA, MATHEO TO POGODNY MIŁY CZŁOWIEK Z FAJNYM POCZUCIEM HUMORU, A TEDE GO WYZYWA OD PÓŁINTELIGENTÓW, BARDZO DOBRZE, ŻE NIE JEST W NWJ I PRZESZEDŁ DO EKIPY WINIEGO GDZIE WINI MU ZAPEWNIŁ NAJLEPSZY SPRZĘT DO PRODUKCJI MUZYKI JAKI OBECNIE JEST I WIDAĆ, ŻE TEN CZŁOWIEK ROŚNIE Z UMIEJĘTNOŚCIAMI TWORZENIA MUZYKI W SIŁĘ. JEBAĆ TEDEGO SAM NAWIJAŁ W KAWAŁKU Z SOBOTĄ POD TYTUŁEM PRZEKAZ, ŻE PIERDOLI GIMBÓW A TERAZ TO JEST JEDYNY TARGET, KTÓRY GO SŁUCHA ŻAŁOSNE

DanielMagicalYT

GO HA GO HA GO HA GO HA GO HA | 3 ZŁ

Jasiu Oliwa

Kurwa a tak swoją droga to po ile oni mają lat że jakieś sceny po klubach urządzają jak 19 latki ?? Co to za dziecinada ze on sie z dupa kłoci gdzies w klubie tak sie kurwa dorośli ludzie nie zachowują.

Człowiek_dobry

Jak od kilku(-nastu) lat robisz muzykę dla gimbusów a na Twoje koncerty przychodzą głównie gimbusy, to ich mentalność w końcu zacznie się Tobie udzielać.

BRENIS

Kurwa..obronca kobiet sie znalazl..ten co co plyte ubliza dziewczyna ze sa kurwami, nadaje sie tylko do ruchania, ten cwel co na koncertach potrafi do zajetej dziewczyny gadac o obciaganiu, ta szmata co pierdoli nastolatki na backstageach smie kogos obrazac?? Kurwa, jak mozna byc fanem tej jebanej zakompleksionej szmaty?

Jaka

A co mówił o ludziach ze wsi, gdzie przypadkową kobietę obrażał. Ludzie mieli domy na jakie jego nigdy nie będzie stać, bo mimo stażu na scenie wciąż mieszka w kawalerce która dostał od rodziców- o czym mówił u Rawicza. Udawany dystans, a tak naprawdę buc który gardzi fanami, ludzi którzy kupują jego płyty traktuje jak losi, których udało mu się złowic taka prawda. Abel nowe kawałki publikuje na własnym kanale, Tede o jego nowych numerach nawet nie wspomni na swoich profilach, czekam kiedy od niego odbije. U Numera Abel mówił że będzie współpracował z Tunim- a ma on żonę i córkę, jest gościem z zasadami, więc gdyby Tuni zrobił coś naprawdę złego nie trzymałby z nim.

Ojciec Hejmo

dokładnie. Ale w sumie dobrze że taki kretyn jak Jacek się nie rozmnaża. Jak taki upośledzony buc mógłby wychować wartościowego człowieka?

cdsadsa

Tede ma dziecko przeciez. Nieslubne, ale ma.

Jaka

Tuni może mówic dużo prawdy. Relacje Tedego z ludźmi są chore. Otacza się on klakierami. Ilu jego „przyjaciół” dawno od niego odbiło. Spójrzcie na insta Micha z Tede praktycznie żadnych zdjęć, jak był Tuni w ekipie widać było, że bardziej z Tunim trzyma. Ciekawe kiedy ten duet się rozpadnie, a Tede zacznie go oczerniac jak Matheo.

Wiepsz

Jestem w stanie uwierzyć w większość tego gadania. Ale wypłacanie SirMicha?
[img]https://i66.tinypic.com/2qj9flg.jpg[/img]

Ojciec Hejmo

widze że jak każdy szanujacy sie gimb, przy klawiaturze do komentolwania trzymasz najnowsz albumy Kurwy

Wiepsz

Proste, pozdrawiam cieplutko.

Uuu

Okładka, okładką, ale jak jest w papierach do Zpavu i prawach autorskich, czy Michu jest tam tylko jak producent czy jako równorzędny współtwórca płyty tego nie ustalisz po okładce. A faktem jest że Michu bardziej przez lata trzymał sztame z Tunim niż z Tede. Myślę, że Tuni mógł powiedzieć dużo prawdy.

Wiepsz

Brzmi sensownie, ale dalej nie ma dowodów :/

Kendick Lamar

A ZPAV jest wystarczy spojrzeć na OLiS czy walsnie stronę ZPAV albo Zaiksu

Wiepsz

Link?

Kendick Lamar

No wejdź na te strony po prostu, wpisz w Google to chyba nie trudne xd

Kkk

Na stronie Zpavu przy Vhs jest napisane że to solowy album Tedego dopiero przy Keptn pojawia się informacja że to płyta duetu. To że Michu był wymieniany na okładce nie znaczy że miał prawa do płyty. Często jest tak, że to wytwórnie mają prawa do albumu mimo że wykonawca widnieje na okładce. Tede do Sportu praw nie ma, a jest jej autorem. Muflon przy Keptn mówił że to pierwsza płyta gdzie Michu jest podany, mnie to wtedy zdziwiło bo przecież na okładkach wcześniej był, ale może coś jest na rzeczy.

JanMarian

FAJNO, FAJNO. ALE NA OŚWIADCZENIE NWJ BEDZIE TRZEBA CZEKAC JAK PREZES Z WAKACJI WRÓCI BO BEZ JACKA TO ONI NAWET PAPIERU TOALETOWEGO NIE KUPIĄ. PODOBNO W AUDYCJI PRZEWINĄŁ SIĘ WĄTEK STRZAŁA JAKIEGO PODOBNIEŻ KŁEBONAFAJTER WYPŁACIŁ ZGRYWUSOWI GRAFIKI OMNIBUSOWI A TEDE PALIŁ JANKA JAK DO JEGO KOLEGÓW STRZELANO. INTERSUJĄCE.

Kkk

Tede za 3mies jak wymyśli sensowne kontrargumenty udzieli wywiadu Rawiczowi, który nie zada mu niewygodnych pytań. Dziwne że nikt z ekipy nie dementuje tego co Tuni mówił. Michu, zgrywus, też są na wakacjach…

PejaRychuNaSolufceYo

Ciekawe czy Tede pojedzie teraz po Numerze za to że NR dał możliwość Tuniemu wypowiedzieć się.

Brew

[img]https://media.giphy.com/media/xs14mWnfaHKxy/giphy.gif[/img]

Były Fan Tedego

Nagrywanie prywatnej rozmowy z ziomkiem z ktorym sie spedzilo tyle czasu i pozytywnych chwil, a nastepnie szantazowanie pod pozorem wykorzystania tego materialu w internecie to czyste zagranie?

Ojciec Hejmo

a czy Tede kiedykolwiek czysto gral?:) zawsze był uważany za kurwe tej kultury w polsce, tylko nagle od Elliminati tłumy gimbusów się nim zajarały (bo jako pierwszy kserował amerykanskie trendy) i urósł do rangi kozaka. Teraz macie prawdziwy obraz śmiecia

mendrzec

i dlatego tede kurwą jest


swoja droga tuni w audycji troche jak pizda wypadl
wyruchany przez tedego
nie umiejacy spacyfikowac panienki
troche smieszne, ze wyciaga to publicznie

ale dobry chłopak jest

Były Fan Tedego

tego leszcza zgrywusa jak widze to mnie reka swierzbi zeby mu wyplacic liscia

Kendick Lamar

*POWIEDZIAŁ QUWBONAFIDE MINUTĘ PRZED BÓJKA

Walikonion

WIERZĘ TUNIEMU.

$

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xFEI-aWKUY8[/youtube]

millwall

ALE KURWA PROBLEMY STARE KONIE A JAK DZIECI

millwall

ALE KURWA PROBLEMY STARE KONIE A JAK DZIECI

bersdd

KALECIAK TY JEBANA KURWO!

SORRY GUYS

TEDE ZROBI WSZYSTKO JUZ ZEBY NIE WROCIC DO INFAMII

Gonzon

Co wy o tej infamii ? przez jakis czas nie było nim zainteresowania takiego jak oczekiwał i wymyslił sobie infamie i jedzie na tym 7 sezon. Niech sie nie popłacze z ta infamią

Keptn

Dlatego! 🙂

Wu-Forever.

Ale ten Dj to idiota co on za głupoty opowiadał u Numera haha

Remisja

https://youtu.be/-TsHWU7o_iE

06:07 polecam obejrzeć

Ojciec Hejmo

dokładnie..Rychu akurat w tym wywiadzie rozłożył tedzia na łopatki argumentami

sdfsdfs

Też ten wywiad bardzo mi się podoba, Rychu opanowany, sensowny i ciekawy.

ejsner

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=PpfyRTGpnVg[/youtube]

Milfhunter

O kierwa, ale grajdoł

Waco

Ale dno. Ten się płaszczy przed Wieprzem godzinę, płacze i przeprasza.. lol.. żeby być dale w Ekipie Wielkie Joł.. No to jest opera mydlana z klanem w jednym. A Tedzik z przydupasem to wszystko nagrywają, żeby go potem szantażować. Dno i kurwa dwa metry mułu..

Tede wiem że to czytasz na wakacjach nygusie!!! A Twoje przydupasy to pewnie co minutę odświeżają!

Tomasss

Jedna rzecz-jezeli tede tak zle traktowalby micha to przeciez ne nagrali by tylu wspolnie plyt razem..mysle ze jest wielu raperow chetnych na bity micha

STX

Tuni też niezły gad. Na bank wiedział, że Tede jedzie na urlop i przez kilka tygodni nie będzie mógł się odnieść do zarzutów, a w tym czasie aferka się rozbuja. W końcu kto o zdrowych zmysłach odwoływałby wylot, żeby iść do radia? Jeszcze się okaże, że zaraz wychodzi jakiś mixtape Tuniziano i promo gotowe.

Z drugiej strony powyższa kalkulacja nie przeczy temu, że Tuniziano mówi prawdę. Zemsta najlepiej smakuje na zimno, hehe 😉

hehehejalapaj

Może opowiesz w jakich okolicznościach wyszła płyta „Keptn” i dlaczego jakimś przypadkiem niesamowitym na następnej płycie była już ksywa Sir Micha i był on na okładce?

co ten debil pierdoli? SirMich na okładce pojawia się od Elliminati wiec nwm ocb?

wieprz rolson

TO ŻE BYŁ NA OKŁADCE NIE ZNACZY, ŻE MIAŁ PRAWA DO ALBUMU. WJEDŹ NASTRONĘ ZAIKSU I ZOBACZ DZBANIE, OD KTÓREJ PŁYTY WIDNIEJE MICHU JAKO PRODUCENT. PODPOWIEM: KEPTN

Djdjjd

Tylko przegryw może byc przydupasem tedego

CZESLAW KISZCZAK

BEKA Z TEDASA I JEGO ‚HAKOW’ 40 LETNI TYP NAGRYWAJACY SWOICH KOLEGOW

Popularne