Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego płyta Gedza zniknęła z serwisów streamingowych?

Management rapera wyjaśnia.

Opublikowany

 

Szóstego września na platformach streamingowych i półkach sklepowych miała miejsce premiera nowego albumu Gedza „Bohema”. Ze względu na błąd pracownika dystrybutora cyfrowego album po dwóch dobach od premiery zaczął znikać z platform. Dzięki szybkiej interwencji fanów, raper dowiedział się o tym fakcie i zaangażował w sprawę Independent Digital, które w ciągu dwóch dób sukcesywnie przywracało album na serwisy streamingowe.


Jak mówi sam Gedz – to wyjątkowa płyta. Powstawała ponad rok. W produkcji wzięli udział bliscy przyjaciele Gedza, których raper ceni zarówno za talenty jak i fakt, że są wyjątkowymi osobami.
Miałem ogromne szczęście trafiając w życiu właśnie na nich. Jak do tej pory, jest to najbardziej spójna i dojrzała płyta, jaką przyszło mi wyprodukować. Zbiór emocji, myśli i doświadczeń, dały skrajnie rapowy i nierapowy materiał. Odejście od poglądów, podejścia i zasad panujących obecnie na scenie, tym właśnie jest “Bohema”… – pisze o swoim nowym materiale Gedziula.

Szczegóły płyty „Bohema” są dostępne w naszym dziale Premier Płytowych. Przy okazji przypominamy naszą recenzję krążka, który uzyskał ocenę 9/10. 
8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk
3 lat temu

I gdzie to wyjaśnienie

CiasnyOdbytek
3 lat temu
Reply to  Patryk

Wilk chodnikowy Bisza też zniknął ze spoti

Odb
3 lat temu
Reply to  Patryk

Chujowa płyta Gedza zniknęła z serwisów spermingowych.

Skip
3 lat temu
Reply to  Patryk

W pierwszym akapicie. Pracownik dystrybutora płyty popełnił błąd i płyta jest przywracana do obiegu. W jej usunięcie nie jest niczyim celowym działaniem.

Marek Winicjusz III
3 lat temu

ZNIKNĘŁA BO JEST CHUJOWA I USUNĘLI.

don bono
3 lat temu

brawo dla pracowników, że przywrócili. Mogłem sprawdzić i zamiast zapłacic gedzowi 30zł, zapołaciłem cyrka z 14 groszy i wiem, że więcej ten album wart nie był. Żalą się raperki że chuj nie kasa ze spotify, ale jakby je zapętlano to hajs by się zgadzał.

ty kurwo
3 lat temu

huj mnie to obchodzi ze tak powiem
dzienki glamrap za kolejny extra news

Jest cały czas, na TIDALu.
3 lat temu

…ale taka sobie, średnia.

Popularne