Sprawdź nas też tutaj

News

Dlaczego płyta Gedza zniknęła z serwisów streamingowych?

Management rapera wyjaśnia.

Opublikowany

 

Szóstego września na platformach streamingowych i półkach sklepowych miała miejsce premiera nowego albumu Gedza „Bohema”. Ze względu na błąd pracownika dystrybutora cyfrowego album po dwóch dobach od premiery zaczął znikać z platform. Dzięki szybkiej interwencji fanów, raper dowiedział się o tym fakcie i zaangażował w sprawę Independent Digital, które w ciągu dwóch dób sukcesywnie przywracało album na serwisy streamingowe.

Jak mówi sam Gedz – to wyjątkowa płyta. Powstawała ponad rok. W produkcji wzięli udział bliscy przyjaciele Gedza, których raper ceni zarówno za talenty jak i fakt, że są wyjątkowymi osobami.
Miałem ogromne szczęście trafiając w życiu właśnie na nich. Jak do tej pory, jest to najbardziej spójna i dojrzała płyta, jaką przyszło mi wyprodukować. Zbiór emocji, myśli i doświadczeń, dały skrajnie rapowy i nierapowy materiał. Odejście od poglądów, podejścia i zasad panujących obecnie na scenie, tym właśnie jest “Bohema”… – pisze o swoim nowym materiale Gedziula.

Szczegóły płyty „Bohema” są dostępne w naszym dziale Premier Płytowych. Przy okazji przypominamy naszą recenzję krążka, który uzyskał ocenę 9/10.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Patryk

I gdzie to wyjaśnienie

CiasnyOdbytek

Wilk chodnikowy Bisza też zniknął ze spoti

Odb

Chujowa płyta Gedza zniknęła z serwisów spermingowych.

Skip

W pierwszym akapicie. Pracownik dystrybutora płyty popełnił błąd i płyta jest przywracana do obiegu. W jej usunięcie nie jest niczyim celowym działaniem.

Marek Winicjusz III

ZNIKNĘŁA BO JEST CHUJOWA I USUNĘLI.

don bono

brawo dla pracowników, że przywrócili. Mogłem sprawdzić i zamiast zapłacic gedzowi 30zł, zapołaciłem cyrka z 14 groszy i wiem, że więcej ten album wart nie był. Żalą się raperki że chuj nie kasa ze spotify, ale jakby je zapętlano to hajs by się zgadzał.

ty kurwo

huj mnie to obchodzi ze tak powiem
dzienki glamrap za kolejny extra news

Jest cały czas, na TIDALu.

…ale taka sobie, średnia.

Popularne