Sprawdź nas też tutaj

News

Do Prosto dołączył tajemniczy raper

„To lider w rapie”.

Opublikowany

 

Warszawska wytwórnia zaprezentowała wideo od rapera ukrywającego się pod pseudonimem Jank1ller. W materiale filmowym zatytułowanym „B1itch” możemy usłyszeć krótki utwór nagrany po angielsku, a na ekranie widzimy tagowanie miasta haslem „Jank1ller to lider w rapie”.

Z fanpage’a artysty nie dowiadujemy się zasadniczo nic poza tym, że jest on członkiem Prosto. Samo nagranie spotkało się z negatywnym odbiorem słuchaczy, którzy zarzucaja raperowi wandalizm i słaby poziom muzyczny. Pod klipem przeważają łapki w dół.

 
22 komentarze

22
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
XDD

kurwa te ksywy z metina XD

MANAGER KOKOZIEŁ

SPORT PASJA ! SPRAWDŹ ZDROWE ŻYCIE !
NAJNOWSZY SINGIEL !!
http://www.youtube.com/watch?v=LlGSENEwPCE

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU

Ej niech ktos powie Wojtkowi zeby w koncu przyszedl do pracy i wyjebal kazdego kto odpowiada za umieszczenie takiego awangardowego gowna na tym kanale.Najpierw jakis dzieciuch nawija o fikolkach do tylu,a teraz kurwa ten zniewiescialy kolarz smarujacy jakies chujowego tagi, nazywajacy sie liderem rapu… Co to kurwa wogole za funkcja… Lider Rapu… TO NIE JEST KUURRRUUUAA HIB HOB !

Nestor

Przecież to panna, która strzela koślawe tagi.

jestempawel

Co się stało z tym światem, że rapowe wytwórnie wypierają się jednego z elementów Hip-Hopu – graffiti, nawet jak to są chujowe tagi… jebać

Adee

Chłopaku gdzie graffiti a gdzie takie gówno.

hfdhdfhdfh

jakiś gejowy piosenkarz pewnie

Michał

Pamiętam jak pierwszy raz usłyszałem sokoła w kawałku SEN miałem wtedy 15 lat majac teraz 21 i słyszac jakie gówno ostatnio wypuszcza jego kanał razem z nim nie przyznaje sie do tego wstyyyd

Imię

Prosto pogrąża się coraz bardziej. Pamiętam jak wywiadzie do Ślizgu 2005 Sokół śmiał się z raperów typu MC Kefir z Parzęczewa Dolnego. Teraz masz Janka lidera rapu o którym nikt nie słyszał.

Lil Pee

przeczytałem tylko tytuł

nk czy to kolejny artykuł o jędkerze w tym tygodniu?

POLAK

fu jest lepszy

jaszczomb

Jaszczomb wraca do gry. Następna będzie wspólna discopolowa płyta jaszczomba z jędkerem.

cydży

no tajemniczy w chuj i nie raper tyljo piosenkarz pop, mozna sie spodziewac enigmatycznych tresci spod znaku patohomo

Popularne