Sprawdź nas też tutaj

News

Donatan przeprasza i atakuje Edytę Górniak: „Chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego”

Piosenkarka odpowiada producentowi.

Opublikowany

 

Podczas opolskiego festiwalu Edyta Górniak spoliczkowała Donatana, bo ten pozując z nią na ściance złapał ją za pośladek. Producent tłumaczył później, że cała akcja była zaplanowana, żeby pobudzić ludzi do dyskusji.

Teraz Donatan kolejny raz wypowiedział się na temat całego zajścia, przepraszając Edytę Górniak, jednocześnie atakując ją, że próbuje wykorzystać tę sytuację, by obrócić ludzi przeciwko niemu. – Edyto, jeśli poczułaś moją rękę tam gdzie jej nie było, a co gorsza, jeśli poczułaś się niekomfortowo – to faktycznie przepraszam. Bardzo Cię szanuję jako wokalistkę, dlatego stworzyłem dla Ciebie Andromedę i podarowałem Ci ten kawałek na płytę. Cała Twoja publiczna akcja facebookowa jest dla mnie niezrozumiała. Moja rozmowa z Twoim managementem po Opolu to, cytuję, “super skradliśmy Opole”. Ustaliliśmy, że działamy tylko w sposób dobry, pozytywny z uśmiechem. Zresztą rozmawialiśmy i sms’owaliśmy o tym od paru dni… Do Opola też przyjechałem ze względu na Wasze zaproszenie. Czuję się teraz wykorzystany – widząc zainteresowanie mediów chcesz zrobić ze mnie wroga publicznego. Nie chcę z Tobą wojować. Tylko Tobie mogą służyć kolejne artykuły i atencja mediów. Nie jestem człowiekiem konfliktowym, pojednawczo wyciągam do Ciebie rękę (pisownia oryginalna) – napisał Donatan.

Edyta Górniak również skomentowała tę sytuację. – Dziś, na spokojnie już mogę z całą pewnością podsumować, że z Donatanem znaleźliśmy porozumienie wyłącznie Muzyczne. Nie specjalnie czekałam na słowo Przepraszam – bo w tym wypadku nie miałoby swojej mocy sprawczej, ale zastanawiać się już ponad 70 h czy powinieneś… Seriously … ? – napisała.

 
5 komentarzy

5
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SAER

Co za cymbał jebany

Don Don - Kutafon

To nie moja ręka. No kurwa mać, co za zjeb.

Boa Gasiciel

Propsy dla Edytki, że nie czekała 10 lat na zorientowanie się że Donatan ją obmacywał #metoo.

hemi

Edzia dobrze zrobilas ta gruba parowa niech wraca przed kompa i ogien ze slizgaczami no co za typ myslal ze przejdzie ba lepiej wydawalo mu sie ze stanie sie tym silnym i pozniej wsrod srodowiska mowil „tak klepnolem Edzie w dupsko” ale sprawy sie potoczyly z gola inaczej i z wygranego stales sie zerem Donuś.. . Wstyd klepac mozez Cleo ale pamietaj cos pojdzie nie tak to Ona po 30 latach powie ” donatan mnie tez klepal i namawial do seksu, mowil sprosne rzeczy” a wszystko owiniete # metoo .

CZN

Może trochę odwalił, z drugiej strony Edzia wykorzystała to jako okazje do zrobienia trochę szumu wokół siebie.

Bragga takie tam, dużo metafor: https://youtu.be/JGY7Qq5I17A

Popularne