Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Doniu- „DialogiMuzyka”- 30 sierpnia!

Opublikowany

 

Jak podaje oficjalna strona facebook.com/iamdoniu premiera krążka „DialogiMuzyka” już 30 sierpnia! Na serwisie Soundpark.pl/doniu opublikowany został jeden z nowych numerów który nie znalazł się na płycie! Już niebawem tracklista.

Doniu „DIALOGIMUZYKA” to przede wszystkim autorski album, przemyślany i dojrzały materiał którego zawartość powstawała na przestrzeni ostatniego półtora roku. Materiał zaskakuje otwartością tekstów, zastanawia i przede wszystkim odbija od sztampowości rodzimych produkcji, nierzadko realizowanych na kolanie w ciągu kilku dni.

To symboliczny powrót do albumu „MonologiMuzyka” z 2004 roku, jednak w tym przypadku teksty nabierają zupełnie innego znaczenia. To rezultaty świadomych wyborów życiowych autora, obserowowanych relacji międzyludzkich i zwykłych życiowych zakrętów. Album, wbrew utartym przez innych standardom, można śmiało określić jako klasyczny „handmade” z uwagi na fakt, iż zdjęcia, koncept okładki,teksty, instrumenty i muzyka wyszły spod ręki autora. 

Na „DIALOGIMUZYKA” usłyszeć można ponadto artystów: Kris z macierzystej ekipy Ascetoholix w numerze „Zostajemy”, rap prosto z Bratysławy który zostawia Moloch w numerze „W górę” oraz chór Gospel Joy. Vito WS w numerze „Horyzont” oraz zgrana szajka znana z projektu „Brudny Zachód” wprowadza koloryt do numeru „Pij i Graj”, a wokalem w dwóch numerach „Świat może stanąć” oraz „Gram na bis” wspomaga Wolf. WYbuchowa mieszanka sampli, bębnów i oldskulowych Juno oraz Mooga daje barwne tło do prostych historii z życia rapera i producenta, który obecny jest na scenie od ponad 10 lat. Jak sam zapowiada to nie koniec tegorocznych nowości: na ten rok zapowiadany jest również klasyczny projekt Ascetoholix na równą dekadę oraz limitowana EP z jego produkcjami. więcej na www.facebook.com/iamdoniu

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
anonim
11 lat temu

Ja pierdole….

ss
11 lat temu

EMA GlamPop.

hvdb
11 lat temu

CIEKAWE CZY PEJA BEDZIE NA FEATURINGU? W KONCU DONIU JEST NA REEDUKACJI JAKO PRODUCENT!

wadawgf
11 lat temu

CZEKAM Z CHUJEM W REKU

Popularne