GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Dorota Masłowska rapuje na bicie Białasa. SBM chce uchronić ją przed hejtem?

Trzeci singiel artystki w SBM A.

Opublikowany

 

dorota masłowska

Dorota Masłowska opublikowła swój trzeci singiel w SBM A. Za produkcję kawałka „Weź skręć” odpowiada Białas. Co ciekawe, utwór nie ukazał się na kanale SBM. Czyżby w ten sposób Solar i Białas chcieli uchronić swoją artystkę przed zmasowaną krytyką?

Poprzednie utworu Doroty „Motyle” i „Ojciec”, które trafiły na kanał SBM Label spotkały się z ogromnym hejtem. Mówiło się wtedy, że właściciele SBM Label popełnili błąd kontraktując u siebie uznaną pisarkę. Ona sama wzmożoną reakcję na jej utwory nazwała „konserwatyzmem i terrorem nicości”. Tym razem nowy singiel Doroty nie trafił na kanał SBM Label, tylko ukazał się na koncie samej artystki, który subskrybuje zaledwie 20 tys. osób. Wygląda na to, że w ten sposób Solar i Białas chcą uchronić swoją podpieczną przed hejtem i nie chcą, aby jej nowy singiel dotarł do grona odbiorców rapu. Nawet mimo gorszych zasięgów, jakie zdobędzie nagranie.

„Weź skręć” promuje nowy album Doroty pt. „Wolne”, który swoją premierę będzie miał 21 kwietnia. – Ten rok będzie dla mnie najgęstszy od dawna. W kwietniu ukaże się moja płyta, co jest dla mnie najbardziej ekscytującym wydarzeniem ostatnich lat – powiedziała Masłowska w wywiadzie dla Vouge’a.

29 komentarzy
29 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Goszki Smak Prawdy
2 miesięcy temu

Nie chce mi się tego słuchać. Niech ktoś streści tutaj. Tylko bez terroru nicości proszę XD

Gsw
2 miesięcy temu

Pretensjonalny rzygorap dla wykształconych z dużych miast

Produkt rapopodobny

beka z normików
2 miesięcy temu
Reply to  Gsw

Chłop po pracy ma ZA-π -*R-D*-LAĆ

Najlepiej 10h w fabryce kurzu potem 2h przy domu/ogrodzie a jak mieszkanie to zakupy, sprzątanie i gotowanie a potem jeszcze przy dzieciach niech pomoże jak są – a jak nie ma to niech coś robi, przecież nie będzie LEŻAŁ I NIC NIE ROBIŁ BO TO STANOWISKO JEST ZAREZERWOWANE DLA ŻONY.

W sobotę 6-8h w pracy za to 6-4h przy domu żeby się w excelu zgadzało że robi od rana do wieczora i niedziela to można spać do 11:30, potem kościół, rosół i patrzenie się w ścianę ze łzami w oczach z przemęczenia i niemocy słuchając w tle Familiady.

Mam nadzieję, że w końcu najedzie POWSTANIE FACETÓW i obalą ten chory, niesprawiedliwy, antyludzki Polski Matriarchat.

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
2 miesięcy temu

Dalej nie zaroochałeś i walisz pod anime?
Przykre, ale nie musisz o tym pisać w tak zawiły sposób

Fobiasz
2 miesięcy temu

To samo co zawsze od niej. Grafomania połączona z egzaltowanym, resortowo- depresyjnym, pseudointelektualnym narzekaniem, pod którym nie kryje się dokładnie nic.

Czarodziej
2 miesięcy temu
Reply to  Fobiasz

To samo co zawsze od Ciebie. Lęk przed myśleniem połączony z fobią kulturalną.

Czarodziej
2 miesięcy temu

Uwielbiam tę Panią. Prawdziwa artystka, dobry człowiek. Kiedy ją czytam, fruwam. Nagle umiem latać. Wspaniały styl, cięty umysł i ta władza nad językiem polskim. Jest wspaniała, co tu dużo gadać:) Lektura jej książek to dla mnie uczta, święto. Jako raperka jest zjawiskiem – cudownym zagięciem rzeczywistości w newralgicznym i wstydliwym miejscu i to wszystko zalane betonem ironii i złośliwości, żeby nic się przypadkiem szybko nie odkształciło. To cudownie pomięty język, wzburzony niczym fala. Dziko porastający wersy, nieokiełznany, zadziorny – niczym różowy napis na murze na jakimś szarym sosnowieckim osiedlu.
„Weź se skręć i nie oglądaj więcej naje.bany moich zdjęć” <3

Gorzki Smak Prawdy
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

SRÅM CI DO JAPY

Czarodziej
2 miesięcy temu

Nie zapomnij spuścić dużą ilością spermy, wiesz, co lubię.

wyjaśniam zjawiska za pomocą pyska
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

Bardzo ładnie napisane Czarodzieju. Fragment o zalewaniu betonem ironii jest bardzo dosadny i dobrze oddaje naturę języka używanego przez Dorotę. My na budowie też używamy ironii, ale robimy to tylko dla zabawy i konstrukcje, które z naszych zabaw powstają nie są tak imponujące jak dzieło pani Masłowskiej. Bez dwóch zdań Dorota zasługuje na pomnik. Pomnik zbudowany z ironii i posypany brokatem z cementu.

Czarodziej
2 miesięcy temu

Dziękuję :*

Lol
2 miesięcy temu

To gangsta rolnik zaczął bity klepać?

Car Rosji
2 miesięcy temu

Czemu ten spasły rolnik ciągle wyrzuca gnój z swojej kwadratowej wytwórni (nie wypowiadam się o jego szczupłym i biernym kochanku). Zostało mu tak z pracy na roli? Przysięgam: skinny zimmer – łak, Dorotka – ogr, popdukacz, Janusz walikoń, Jan Cwelowanie i ich głównie dziecko SZMata. To takie odwrotne Step Records. Tamci męczą patologią i psuja PR kraju, a Ci na przekór chcą pokazać styl z U ES EJ ale wychodzi jak zwykle discopolo z pola.

dr szur
2 miesięcy temu

To ta co kiedyś napisała jakąś tam książkę o dresiarzach. Intelektualistka na miarę polskiego hiphopu xd

Ziominho
2 miesięcy temu

Ja tak rapowalem w przedszkolu

young cwel❤️
2 miesięcy temu

Motłochowi żyjącemu czerstwymi rymami częstochowskimi i napi3rdalaniem się po ryjach nie podejdzie, wiadomix xD Dorota, ty musisz zadukać o tym, że nie miałaś, a już masz, wtedy milion wyświetleń w dzień gwarantowane xDDD

Mocna Feta
2 miesięcy temu

Flow jak Avi

30 plus
2 miesięcy temu

Masz białą rację

Big Sento small pento
2 miesięcy temu

Ale göwno

Claus von Staufenberg
2 miesięcy temu

Masłowska jest dziwna. tyle mozna powiedziec. Bardzo mi sie podobal film na podsawie jej ksiazki Miedzy Nami Dobrze Jest, natomiast ona wydaje sie byc popowa artystka chora psychicznie.

Czarodziej
2 miesięcy temu

Inteligencja to choroba psychiczna?:) Zawsze uśmiecham się do siebie, kiedy czytam różne opinie o wybitnych artystach. Najzabawniejsze w tym jest to, że im niższy iloraz inteligencji u odbiorcy, tym cięższą postać choroby psychicznej przypisuje artyście. Niesamowicie mnie to rozczula, ale ja też jestem dziwna 😀 🙂

Wannafalala
1 miesiąc temu
Reply to  Czarodziej

To tak nie działa, zapraszam do wanny i wyjaśnienia postmodernizmu u mnie w wannie

Es Bueno
1 miesiąc temu

Słychać wycie? Znakomicie

Aby
2 miesięcy temu

Dziwne jest że ktoś tego słucha a jeszcze dziwniejsze to to że ktoś się mógłby o to pytać.

EJ TY KOLO!!!
2 miesięcy temu

Ona ma 18 lat a wygląda na 40 latkę zdezelowaną pod ścianą buahhahahhahahaha

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
2 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!!!

ONA MA 40 LAT A WYGLĄDA NA 60

Czarodziej
2 miesięcy temu

A Ty wyglądasz na głupiego i jesteś głupi. Tym razem obyło się bez błędów:)

Profesooor Traaapu Naczelnik Sicarios Glamrapu
2 miesięcy temu
Reply to  Czarodziej

Skąd wiesz?

Czarodziej
2 miesięcy temu

Jestem czarodziejem, zobaczyłam Cię w zaczarowanej kuli. No i nie mam teraz kuli. Nie wytrzymała tego widoku. W ramach rekompensaty możesz mi kupić kulki analne :*

Popularne