Sprawdź nas też tutaj

News

Dr. Dre i KRS-One razem w studio

Czeka nas wspólny kawałek legend rapu?

Opublikowany

 

Dr Dre producer
Dr. Dre

Wygląda na to, że Dr. Dre i KRS One połączyli sił. W mediach społecznościowych tego drugiego pojawiło się ich wspólne zdjęcie ze studia. Spotkanie legend rapu prawdopodobnie zaaranżował podopieczny Dre Anderson .Paak. Co z tego wyjdzie? Mamy szczerą nadzieję, że obaj panowie zafundują nam wspólny utwór. Na szczegóły tego tajemniczego spotkania musimy jeszcze poczekać.

Dr. Dre i KRS One mają na koncie wspólne nagranie. 22 lata temu nagrali „East Coast/West Coast Killas”.

„Detox” się ukaże?

Pierwszy raz o albumie „Detox” Dr. Dre wspomniał w 2000 roku. Miał być projekt wieńczący jego karierę a premierę zapowiadano na lata 2001-2002.  Producent odłożył go jednak na kilka lat na półkę, by w 2015 roku stwierdzić, że krążek nigdy nie ujrzy światła dziennego. – Nie lubię tego. To nie było dobre. Zresztą nagrania nie mogą być tylko dobre. Pracowałem nad tym, ale nie sądzę, bym wykonał wystarczająco dobrą robotę – stwierdził. Być może album trafi jednak do słuchaczy. Reporter ESPN poinformował jakiś czas temu, że rozmawiał z Dre na ten temat a wyniki tej konwersacji są bardzo obiecujące. – Zapytałem Dr. Dre czy „Detox” to już naprawdę przegrana sprawa, a on mi odpowiedział: „Pracuję teraz nad kilkoma utworami, zobaczymy”.

W różnych okresach pracy nad owianym legendą albumem producent twierdził nawet, że ma od 20 do 40 kawałków przeznaczonych na ten projekt. Mimo porzucenia go przed dwoma laty wydaje się, że jeszcze nic straconego.

Dr. Dre musi wypłacić ogromne odszkodowanie

Amerykański sąd orzekł, że Dr. Dre oraz Jimmy Iovine muszą wypłacić 25 milionów dolarów odszkodowania byłemu współpracownikowi Stevenowi Lamarowi. Domagał się on 100 mln dolarów, ale ostatecznie otrzymał kwotę 25 247 350 dolarów.

Założyciele Beats Electronics zostali pozwani przez Lamara w 2014 roku. Domagał się on 100 mln dolarów tantiem za pomysł na słuchawki. Sprawa została odrzucona i wróciła na wokandę przez sąd apelacyjny w 2016 roku. W pozwie Lamar oświadczył, że w 2006 roku zaproponował Dre zrobienie słuchawek dla celebrytów. Dre i Iovine twierdzili, że ma on prawo do honorariów autorskich tylko za pierwszy model słuchawek. Sąd orzekł jednak, że tantiemy powinien dostać za trzy modele Studio 2 Remastered, Studio 2 Wireless i the Studio 3.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
jestem w szoku jak w 2000 roku

dzisiaj dobre niusy bez pedałów na glamrapie propsyyyyyyyyyyyyyyy

Odb

W końcu o Rapie…lepiej późno niż wcale ale chuj

Cycasty bandyta ddelo

I to sa legendy

TajlorTwórca

przecież takie odszkodowanie dla dre to jak wysranie rodzyna z dupy no kurwa ten czarnych ma więcej hajsu niż kurwa jakikolwiek polski łak się chwalił kiedykolwiek, że ma

wyjebane w to

detox wyjdzie w 2019, zapiszcie sobie ten kom

Farmer

Hey guys! Go back picking cotton!

czternascie87plus1

Beda sie ruchac?

cydży

Razem ze 180 lat na karku truski jebane. Wypierdalac truski kazdy ma was w chuju dziady.

Odb

Każdy oprócz mamy cydżego co marzy jej się czarny drąg dr dre w paszczu i w dupu

Popkiller

Jebać cydzego i glamrap na popkillerze ten news był już wcześniej widać jaki zapłon ma ten portal jebać Glamrap.

Popularne