Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

Dwa nowe numery od Theodora [mp3]

Opublikowany

 

Theodor, który we wrześniu 2010 zasilił swoją freestyle’ową charyzmą i doświadczeniem szeregi Alkopoligamia.com nie ogranicza się do spontanicznych rapsów. Nie wszyscy wiedzą, że na długo przed erą Alko’ zaczął on serię „2packów” i nie zamierza rezygnować z tej formy udostępniania swoich utworów. Efektem tego są dwa numery sygnowane jako „2pack vol.5”.


„Na zachód” wyprodukowane przez Manifest’a oraz  „Duchy”, pod bit Pereła, oba nagrane w Sekunda Studio na Warszawskiej Ochocie.

Te przemyślane, pełne soczystej treści sztosy to jedynie rozgrzewka przed pełnoprawnym albumem, o jakim od lat myśli Theo’. Słychać tu duży progres, głód wrażeń i zupełnie odmienną od wolnostylowej maniery głębię; dowiecie się czemu Artur „Theodor” Lewandowski nie wartościuje ludzi markami ubrań, ilu ma przyjaciół i co sądzi o przeszczepianiu „zachodniego” sposobu myślenia do słowiańskiej duszy. Oba numery możecie legalnie pobrać za darmo poprzez poniższe linki; „Na zachód”, „Duchy”.Wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć naszego zbója z warszawskiego Targówka w akcji zapraszamy na koncerty. Najbliższe odbędą się w Chojnicach (15.07.2011) i w Rawie Mazowieckiej (06.08.2011).

 

  Theodor – Na zachód by Alkopoligamia.com

 

Theodor – Duchy by Alkopoligamia.com

 
Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne