Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

Dwa miesiące temu dowiedzieliśmy się, że Astek i Rado Radosny pracują nad nową płytą. – Jakiś czas temu wpadliśmy na pomysł na najnowszy album i jak widać na załączonym obrazku właśnie wcielamy go w życie – poinformowali pod zdjęciem ze studia. Teraz duet publikuje nowy numer.

23 marca Dwa Sławy wydali album „Coś przerywa”. Tego samego dnia ukazał się również album KęKę „To Tu”. Duet skopiował na swój profil podsumowanie statystyk płyty zrobione przez radomskiego rapera, dodając na końcu: „Dla tych, którzy doczytali do końca, ciekawostka, od nas też coś nowego lada moment”. Tym „czymś” jest nowy singiel „Twister”, który wyprodukował Skrywa. Zwiastuje on nową płytę Sławów, która ma się ukazać tym roku. „Zapraszamy, proszę, siadaj z nami, Darku, my tutaj właśnie taką, wiesz, malutką rozmowę o pieniążkach mamy” – czytamy pod singlem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Równo rok temu, 23.03.2018, ukazał się nasz pierwszy wydany w pełni samodzielnie album, "Coś przerywa". Tego dnia ukazał się również album KęKiego "To Tu". Z tej okazji postanowiliśmy się z Wami podzielić garścią odczuć i statystyk na temat jego płyty oraz małym info na koniec 😁 1️⃣ Album "To Tu" zadebiutował na 1 miejscu listy Olis i spędził na nim łącznie 3 tygodnie z rzędu, by pozostać w Top 50, przez 31 tygodni. 2️⃣ Kupiliście ok 19 tys preorderów, ozłacając krążek jeszcze przed premierą. Obecnie album ma status Podwójnej Platyny, z widokami na dołożenie kolejnego wyróżnienia. 3️⃣ W serwisie YouTube, odtworzyliście utwory z To Tu, ok 120 milionów razy! 4️⃣ToTuTour nieprzerwanie od premiery odwiedza polskie miasta. Grali też dla Rodaków w wielu krajach europejskich i pierwszy raz w USA. Obecnie robią 2 lub 3 kółko po kraju 😁Np w Warszawie 13.04 będą chyba 4 raz, a w 1000-nej Proximie, zostało ok 10 biletów. Także dzięki! —————————————————————— Pisał ten krążek w bardzo dobrym dla siebie okresie życia. Wszystko się układało, co zresztą słuchać na albumie. Myśli, że po latach będzie to dla niego piękny wycinek historii jego życia. Jak pokazują ww. statystyki, album znalazł swoich odbiorców. Mimo pozytywnej treści i okołorodzinnej tematyki. Jego podejście do rapu, które od zawsze podpowiadało mu, żeby zwyczajnie opisywać to co się u niego dzieje, po raz kolejny się sprawdziło. Zamierza tak dalej pisać, nie oglądając się na nic. Nawet jak jego życie oraz spojerzenie na wiele spraw staje się dla niektórych coraz bardziej odległe. Robi co czuje i daje Wam to najlepiej jak potrafi. Tak zostanie. —————————————————————— W połowie września ma urodziny. Jest już w wieku w którym raczej daje się prezenty niż otrzymuje 😁 Dlatego, po raz drugi robi sobie urodzinowy prezent i 13.09.2019 światło dzienne ujrzy jego 5-ty album, zatytułowany "Mr KęKę". Pozdrawia Wszystkich którzy towarzyszą mu w tej przygodzie. @mrkekeoficjalnie Dla tych, którzy doczytali do końca, ciekawostka, od nas też coś nowego lada moment. Elo!Post udostępniony przez Dwa Sławy (@dwaslawy)8 komentarzy
8 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Dzik
3 lat temu

I tu nasuwa się pytanie:co skrywa skrywa?

Szczaw
3 lat temu

No fajne. Takie nie za słuchalne. Ale przynajmniej nie chujowe jak cały rap.

sasasasa
3 lat temu

zawsze bylem pewny, ze maja chuja w uszach co do bitow, nie zawiodlem sie XD

Jacek
3 lat temu

Astek coraz bardziej zatkany nos, Rado coraz grubiej ciosane teksty. Do tego bity z dupy w sumie, coraz ciężej znaleźć coś dobrego w dwóch sławach.

Odb
3 lat temu

Dwa sławne twistery

brd_src_w_grudniu_wiadomo
3 lat temu
Reply to  Odb

tylko na gramofonach DJ Twister, waflu

­­­Trodon
3 lat temu

dwa pedały. kto tego gówna słucha?

Odb
3 lat temu
Reply to  ­­­Trodon

Jak pedały to pewnie twój stary hehe

Popularne