Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Dwa Sławy „Z Archiwum X2”

Wspólna płyta Astka i Rado Radosnego wyprodukowana przez The Returners.

Opublikowany

 

Dwa Sławy Z Archiwum X2

Data premiery: 21.01.2022

Na każdej domówce jest pokój z Youtubem. Jeżeli lecą tam Eric Sermon, Timbo i Preemo, a w pokoju stołowym Returnersi akurat walą wódę, to może się skończyć dogadaniem na wspólną płytę z flejworem lat wcześniejszych. Mamy to.

„Z Archiwum X2” to radość z muzyki przekonwertowana na zera i jedynki. To wełna mineralna oddzielająca nas od zmęczonych sąsiadów. To nasze luźne myśli odciśnięte w tkance miejskiej, a niekiedy wątpliwości próbujące się z niej wyrwać. „Z Archiwum X2” to rymy i bity.

– Przy pracy nad utworem 'X’ z albumu 'Coś przerywa’ udało nam się reanimować starego peceta i odzyskać trochę podkładów z lat 2006-2011, beta instrumentale do 'Nie wiem, nie orientuję się’ i inne. Nietknięte brzmienie i aranże, prawda czasu, prawda membranu czyli 100% Młody Jaras. Na końcu beattape’u mały deser z 2020 roku, bo archiwa to nie tylko prehistoria. Poluzujcie Timberlandy i wrzućcie to do odtwarzacza. – mówią Astek i Rado Radosny.Preorder

W wersji preorderowej dodawany jest limitowany i unikalny materiał instrumentalny Astka „stekbwoy.mp3”. To pierwsza i ostatnia możliwość zdobycia tego archiwalnego materiału, nie będzie on nigdy dostępny w oficjalnym obiegu.

Cena wersji preorderowej 2CD na stronie preorder.pl kosztuje 59,59 zł. Pakiet ekskluzywnych wlepek zupełnie gratis.Tracklista

 1. Lecimy z tym
 2. Nie znasz wad
 3. 2/10 feat. Gruby Mielzky
 4. Wstępnie nie feat. Pers, Łona
 5. 1000 500 100 900
 6. De Mon
 7. FOMO feat. Bisz
 8. BD GRAŁ
 9. Uaa feat. JWP/BC
 10. Śnieg
 11. Dorośli muszą nam pomóc feat. Bonson
 12. Na mnie się patrzyła
 13. Polska Krav Maga feat. Polskie Karate
 14. Poprawiny 2 (Afterparty) feat. Domi, Pers
 15. Dzisiaj nie możemy umrzeć

Artykuły

 1. Dwa Sławy wydali nową płytę. „Pokolenie X2” do odsłuchu
 2. Dwa Sławy: „Za nami 15 wspólnych lat”

Popularne