Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Dwa Sławy z nowym singlem

Tytułowy numer z płyty „Pokolenie X2”.

Opublikowany

 

Dwa Sławy, czyli Astek i Rado Radosny prezentują czwarty singiel z nadchodzącej płyty „Pokolenie X2”, która ma się ukazać 24 stycznia. Teledysk powstał do tytułowego utworu wyprodukowanego przez 808bros. Dotychczas ukazały się takie numery jak „Twister”„Co ludzie powiedzą?” oraz „Parasolki”

Premiera nowego albumu Sławów odbędzie się 24 stycznia, a 8 lutego duet pojawi się już w Katowicach. Wszystkie informacje na temat płyty są dostępne w naszym dziale Premier Płytowych. Rozpiska koncertowa jest dostępna tutaj, a przedsprzedaż płyty trwa na pokoleniex2.com.

 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bigboy

Smieszne jak ten Astek w pizde wyłapal

Odb

Dwa Stawy z nowym dzyndzlem

Profesoor Trapu

Ten pedalski diso polowy kawałek nadaje sie jedynie do łązienki tego bezbeka transytorowego gdzie Belmondziak w dupę przyjmował chuja rafalali meskiej kurwy

CodeRed

Pokolenie K2, 2IQ i 2ga klasa podstawówki

Euzebiusz

Klochu pokazał w której gracie lidze

Zakurwiewam

Jaki gniot , kurwa jakie gowno,twoja klika to banda pedałów w leginsach oraz z damskimi torebkami, huj wam w morde cwel bity, pokolenie leszczy

WnukTedego

Klika jaki kurwa gangster beka w chuj

rkrksu

clowny…

Krejzi rap

https://www.youtube.com/watch?v=QjnV88lyD4g

prawdziwy hip hop patałachy

ODB

Dwa nowe single sławka zezola

Głos rozsądku

2 geje z nowym dildem

Rudy pryszczaty gimnazjalista

probs i chuj

ProofesorNauk

Małżeństwo w 2020 roku – beka w chuj. Anachroniczny cosplay kultywowany nadal, by kobiety mogły czerpać dawne korzyści prowadząc jednocześnie, dzisiejszym zwyczajem prolog w postaci 10 letniej kutasiej karuzeli. Serio, żenić się? Dziesięcinę też oddajecie i poruszacie się konno między miastami?

Popularne