Sprawdź nas też tutaj

News

Dwóch raperów wystąpi na gali Nickelodeon Kids’ Choice Awards

„Trudno uwierzyć, że w wieku trzydziestu lat będę się bawił na tej gali”.

Opublikowany

 

Nickelodeon

Nickelodeon zdradził już, kto wystąpi na tegorocznej gali Kids’ Choice Awards. Będą to amerykańscy raperzy Kid Cudi i Jack Harlow. Tymczasem do zakończenia głosowania na nominowanych, w tym artystów i influencerów z Polski, pozostały godziny.

Gala Kids’ Choice Awards 2022 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę 10 kwietnia o godz. 1:30 w Barker Hangar w Santa Monica, w Kalifornii. Poprowadzą ją aktorka Miranda Cosgrove (iCarly) i gwiazdor NFL Rob Gronkowski. Fani plebiscytu i artyści jak zawsze mogą spodziewać się mocnych pranków i hektolitrów zielonej mazi. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć widowisko na kanale Nickelodeon 13 kwietnia o godz. 18:30.

Młodą publikę do zabawy pod sceną i przed telewizorami porwie laureat nagrody Grammy, multiplatynowy artysta Kid Cudi. Raper zaprezentuje składankę swoich utworów – nowego singla „Stars in the Sky” oraz największego hitu „Pursuit of Happiness”. Gorącą muzyczną atmosferę imprezy podtrzyma jeden z obecnie najbardziej rozchwytywanych amerykańskich wykonawców, podbijający listy przebojów, kilkukrotnie nominowany do Grammy oraz innych najważniejszych nagród muzycznych Jack Harlow.

– Trudno uwierzyć, że w wieku trzydziestu lat będę się bawił na gali Kids’ Choice Awards! Jako dziecko uwielbiałem Nickelodeon i zawsze marzyłem o oblaniu zieloną mazią. Wykonam mój nowy singiel z filmu „Sonic 2: Szybki jak błyskawica”, „Stars in the Sky”, a do tego specjalny utwór dedykowany wszystkim marzycielom, którzy zmagają się z problemami w życiu. Ten utwór jest dla Was! – mówi Cudi.

– Wychowałem się na Nickelodeon, więc nominacja i występ na Kids’ Choice Awards to dla mnie istne szaleństwo. Miejmy nadzieję, że mnie obleją! – dodaje Harlow.

W plebiscycie Nickelodeon Kids’ Choice Awards wyróżniono również artystów i influencerów z Polski. O miano „Ulubionej polskiej gwiazdy” walczą Daria Zawiałow, Dawid Kwiatkowski, Natalia Szroeder, Roxie Węgiel i Sanah. Natomiast tytuł „Ulubionego polskiego influencera” ma szansę zdobyć CookieMint, Kinga Sawczuk, Maria Jeleniewska, MelaModela i TwinStyle. Do zakończenia głosowania pozostały godziny! Widzowie mogą wesprzeć swoich idoli głosując na nich tylko do jutra, 1 kwietnia, na dedykowanej stronie internetowej: KidsChoiceAwards.com. Podczas gali dowiemy się, kto zwyciężył.

11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
jupik
2 miesięcy temu

u nas pewnie Sentino i ten syn Edyty Górniak

Midas
2 miesięcy temu

Xd

Prop&Testo Nadkomisarz Policji
2 miesięcy temu
Reply to  Midas

Zamknij pizde półdebilu

Midas
2 miesięcy temu

Xd

Midas
2 miesięcy temu

Zruchac cie w pizde cwelu?

Mam zakola jak TPS
2 miesięcy temu

Nie znam łaków

policjant-robo
2 miesięcy temu

U nas byłby to edzio z wujkiem samo zło

Zozola
2 miesięcy temu

261

beczka z winem
2 miesięcy temu

Sentino już nagrał z youtuberami, to pewnie i tutaj by wystąpił, ale nikt poza paroma ludźmi z Polski go nie zna.

Popularne