Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Epis z patriotycznym przesłaniem

„Potrzebujemy odpowiedniej dawki motywacji, by się zjednoczyć jako naród i wspólnie działać w walce z panującą pandemią”.

Opublikowany

 

Epis i Phono prezentują odsłuch patriotycznego utworu „Marsz, Marsz” na kanale Step Records. Tak o samym utworze wypowiada się opolska wytwórnia:

W tym trudnym dla nas wszystkich okresie zdecydowanie potrzebujemy odpowiedniej dawki motywacji, by się zjednoczyć jako naród i wspólnie działać w walce z panującą pandemią. Zapraszamy na odsłuch utworu Episa „Marsz, Marsz”, który zarówno muzycznie, jak i lirycznie mocno podnosi na duchu i dodaje tak bardzo potrzebnej nam wszystkim energii. Bądźmy odpowiedzialni i rozważni. Pamiętajmy o osobach starszych i najbardziej potrzebujących. Jeśli nie zmusza nas do tego sytuacja – zostańmy w domu. Działania każdego z nas mają znaczenie – nie zapominajmy o tym. – czytamy pod odsłuchem.

Za warstwę muzyczną odpowiada Phono CoZaBit.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
SokółRealista

wannabe hinol z patetycznym wysrywem

TataMata

Kompałem się z opałem

TataMata

Jak srąłem

P.Ewing-king Kong

Jebać łaka.Popowy idiot!Jebać wirusy panikarze

Robert

Pieszy, nie znam łaka

TataMata

Bo taki z ciebie madafaka

Odb

Epis z wannowym przesłaniem

Bismarck

e=PiS – internetowa odnoga odnoga wydziału do spraw propagandy i socjotechniki

kebab u prawdziwego polaka polskie mięso i sos

GOSPODARKA? ROZWIJA SIĘ NAJSZYBCIEJ W EUROPIE! ZWYKŁA NORMALNA POLSKA RODZINA Z TRÓJKĄ DZIECI? W KOŃCU MOŻE WYJECHAĆ NA WAKACJE A RODZICE NIE MÓWIĄ JUŻ DZIECIAKOM ( JAK ZA PO/PSL) ŻE TEGO SKARBIE NIE KUPIMY W SKLEPIE BO ZA DROGO!

Sebix

Hahahahahahahahahah XD Mateusz ty tutaj?

politolog

Co jak co ale prawda! W normalnych krajach gospodarczo – Niemczech, Czechach czy Norwegii są pakiety socjalne szczególnie rozbudowane dla rodzin wielodzietnych i nikt ich nie uważa za patologie! W Polsce ludzie gardzą pomocą państwa pseudo kapitaliści ciekawe jakby mieli sobie sami opłacać operacje na serce czy by im było tak do śmiechu

Sutener Borixon

Kurwa nawet tutaj się pojawił plebs z pisu hahahahahah

Popularne