Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek się odkuł. Tomb przegrał na Fame MMA 4

Raper z Milicza wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Opublikowany

 

Tomb i Filipek na gali Fame MMA 4 / fot. Fame MMA

W sobotni wieczór, 22 czerwca w częstochowskiej hali odbywa się właśnie czwarta odsłona freak fightowej gali Fame MMA. W oktagonie ponownie mamy okazję zobaczyć kilku znanych raperów. Za nami drugi po Jongmenie i Kastim pojedynek, w którym udział biorą raperzy. Filipek i Tomb również zdecydowali się rozwiązać swój konflikt na pięści.

Filipek wygrał jednogłośną decyzją

Po co dissować, jak można to załatwić w klatce – tak włodarze gali zapowiadali pojedynek Tomba z Filipkiem. Zdecydowanym faworytem pojedynku przez dłuższy czas był Filipek, który ma za sobą kilkuletnie treningi bokserskie. Jego przeciwnik ze sportem miał do tej pory niewiele wspólnego i prowadził typowy dla artysty imprezowy tryb życia. Dlatego też bukmacherzy obstawiali początkowo zdecydowane zwycięstwo Filipka. Na kilka godzin przed walką kursy na raperów uległy jednak sporej zmianie – po prostu zamieniły się miejscami. Kurs na Tomba wynosił 1.66, a na Filipka 2.11.

Z tarczą z sobotniego pojedynku wyszedł Filipek, który pokonał Tomba na punkty jednogłośną decyzją sędziów.

Przebieg walki Tomba z Filipkiem

Na początku raperzy wymieniali się kopnięciami. Tomb często podnosił nogę na klatkę piersiową rywala, a Filipek nacierał na odsłoniętego Warszawiaka. Po jednym z ciosów nogi Tomba na chwilę się nawet ugięły.

W drugiej rundzie Filipek się poślizgnął, co próbował wykorzystać chaotyczny Tomb. Nie udało mu się jednak skończyć z rywalem przed czasem, widoczny był brak umiejętności. W trzeciej rundzie Filipek nabijał sobie kolejne punkty i jednogłośną decyzją sędziów wygrał całe starcie.

Tomb i Filipek na Fame MMA 4 / fot. Fame MMA
Tomb i Filipek na Fame MMA 4 / fot. Fame MMA
Tomb i Filipek na Fame MMA 4 / fot. Fame MMA
Tomb i Filipek na Fame MMA 4 / fot. Fame MMA
Tomb i Filipek na Fame MMA 4 / fot. Fame MMA

Geneza konfliktu Tomb – Filipek

Konflikt obu raperów rozwinął się tak naprawdę w 2015 roku. Wini ze Stoprocent na fali sporu SB Maffiji z Aspiratio Crew wpadł na pomysł zorganizowania bitwy freestyle’owej z Tombem, w której do wygrania były dwa tysiące złotych. Był to czas, kiedy Teoembe był członkiem Stoprocent. Poznańska ekipa odmówiła jednak udziału w bitwie. W ich zastępstwie na przeciwko Tomba stanął Filipek. Między raperami było z czasem było coraz więcej złej krwi. 25 września w szczecińskim klubie Wasabi doszło do freestyle’owego pojedynku. Był on kontrolowany przez cały czas przez rapera z Milicza, który głosami publiczności go wygrał.

Na przełomie 2018-2019 roku Tomb zaatakował Filipka dissem „Pinokio 2”, po czym usunął go z sieci. Podobny ruch wykonał Filipek, który po 30 minutach od publikacji usunął odpowiedź dla Tomba. Oba numery oczywiście zostały zreuploadowane przez fanów i są dostępne do dzisiaj tutaj.

W międzyczasie między raperami wielokrotnie dochodziło do słownych utarczek i wymiany zdań w mediach społecznościowych. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów na temat tego konfliktu.

  1. Filipek do Tomba: „Ureguluj temat złodzieju”
  2. Filipek: „Tomb ostatnich 7 lat spędził na ćpaniu”
  3. Tomb odpowiada Filipkowi: „Pajacujesz w jednym rzędzie z Linkiewicz”
  4. Tomb kończy karierę?
  5. Filipek o Tombie: „Mój przeciwnik jest złodziejem”
 
13 komentarzy

13
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jennifer z Piździchowa

Wielki kurwa osiedlowy wirażka przegrał kurwa z mniejszym od siebie o pół metra 60-kilowcem. Co za kpina.

Odb

ficipek się otruł. Głomb przesrał na Fame MMA 4

Pietrzycky

Na ringu przegrał ale patrząc na kursy Filipka to być może Tomb przytulił zeszłej nocy konkretną flotę…a z tego co wiadomo gdzieś tam był ludziom flotę albo fanty winny…

luczjano

Haha o kurwa ale jaja. Props dla Filipka, jak wcześniej pisałem był dwa razy mniejszy ale i tak mu najebał. Ale zaraz zaraz. PRZECIEŻ TO NIE JEST HIP HOP. A i jeszcze jedno. To ten Tomb teraz odda płyty?

twoja_stara

Może na następnej gali głomb dostanie kogoś na swoim poziomie np. linkiewicz. Co dwie kurwy to nie jedna.

Stefan

Hahaha Tomb jak ty mogłeś to przegrać? Beka z typa.

MOSIEK KACZYŃSKI

PRZECIEŻ ON POWINIEN WJECHAĆ W NIEGO W PIERWSZYCH SEKUNDACH Z BUTA I OKŁADAĆ NA OŚLEP, A NIE BAWIĆ SIĘ W JAKIEŚ SZTUKI WALKI. BEKA Z TEGO GŁĄBA. CHYBA, ŻE TO JEST BUKMACHERSKI WAŁ I TOMB SOBIE ZAROBIŁ NA DZIECIAKA I ŻONĘ.
ZDELEGALIZOWAĆ HIPHOP

tomb głąb

jednak nie filipękł

ReTo nażarł sie i nachlał za darmo w Bydgoszczy

Tomb ? To ten co sie dał zdissowac na własnym tracku?
Sprawdzcie to, ten mistrz ktory go pojechal to Taki Jeden Krzysiek

Daddy
anonimowy25

Haha i Tomb placek dostał po piździe i dobrze. bo do niczego się nie nadaje śliwa wyjaśnił go w rapie,a Filipek w klatce haha

Nnahii

I dobrze. Mam nadzieje ze tomb na line w szatni i to skonczy co robi. Juz czas Łukasz. Wieszaj sie kurwa

Teorie spiskowe

Haha dobre, jebany przegryw głąb

Popularne