Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek o Tombie: „Mój przeciwnik jest złodziejem”

Raperzy zmierzą się na Fame MMA 4.

Opublikowany

 

Filipek / fot. Szulc Aga

Nasze doniesienia sprzed kilku dni odnośnie przeciwnika Filipka na kolejnej odsłonie freak fightowej gali zostały potwierdzone. Na wczorajszej konferencji przed galą Fame MMA, która ma się odbyć 22 czerwca w Częstochowie udział wzięli m.in. Filipek oraz jego przeciwnik Tomb. Między raperami doszło do ostrej wymiany zdań.

Tomb: „Na każdej cipce się zarabia”

Robię to tylko i wyłącznie dla siebie. Może jeszcze dla niego malutka lekcja – powiedział Tomb. – I dla pieniędzy – wtrącił Filipek, na co Tomb odpowiedział: – Przy okazji też. Na każdej cipce się zarabia – dodał.

Nie będę z siebie błazna robił jak Tomb przez całe swoje życie. Spotkamy się w tej klatce i sobie to wyjaśnimy – mówił Filipek. – Mój przeciwnik jest po prostu złodziejem i łapie się ostatniej okazji zarobku w swoim życiu. Przy okazji zarobi w mordę – dodał.

Raper z Milicza został zapytany m.in. o genezę konfliktu z Tombem. – Geneza tego konfliktu jest tak długa, że musiałyby trwać trzy konferencje, żebym to wytłumaczył, a wszystkie kumate osoby mniej więcej wiedzą o co chodzi. Zwłaszcza te, które są w środowisku rapowym. Nie będę go tutaj wyzywał na słowa, bo już raz to zrobiłem na jego terenie i od tamtego czasu jego kariera się skończyła. Skupiam się tylko i wyłącznie na treningach, żeby jeszcze raz mu udowodnić, że dostanie wpi*rdol – zapowiedział pewny siebie reprezentant QueQuality. Tomb podsumował wypowiedź Filipka słowami: – W skrócie, wziął udział w moim konkursie i od tamtej pory nie może o mnie zapomnieć.

„To będzie bijatyka”

Tomb zarzucił Filipkowi, że ten w 2015 roku uciekł przed nim po wygranej przez Filipka walce na Stopro Freestyle Battle. – Raz uciekł, raz mnie na przepraszał, a tym razem będziemy musieli się już skonfrontować – stwierdził. Zawodnik QueQuality stanowczo odrzuca te oskarżenia twierdząc, że po prostu wyszedł z klubu. – Wygrałem hajs i poszedłem go rozj*bać, a ty siedziałeś jak p*zda na tym backstage’u i ćpałeś – stwierdził.

Filipek od dłuższego czasu trenuje. Przypomnijmy, że ma on za sobą przegraną walkę z Rybą na ostatniej gali Fame MMA. Do treningu przystąpił również Tomb. Jak będzie wyglądała ich walka? – Będzie taką jedną mocną bijatyką i wygra ten, kto będzie miał większe jaja – przypuszcza Filipek.

Poniżej wymiana zdań Tomba z Filipkiem. Pełna relacja z konferencji, w której udział wzięli także Jongmen i Kizo jest dostępna tutaj.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Rzecznik Prasowy

Przepisal redaktorzyna tresc wypowiedzi jednego i drugiego pacjenta z konferencji, przekleil do worda, a teraz nazywamy to artykulem. Pelen profesjonalizm i dziennikarstwo na najwyzszym poziomie.

Odb

Złodzieje o filipku:”Nasz przeciwnik jest głombem”

Ocieramy się

Mówcie co chcecie ale torebka na ramieniu to torebka na ramieniu i chuj mnie obchodzi czy ze sklepu z militariami czy sportowego.
Baby i pedały mogą śmiało takie rzeczy nosić ale facet no proszę was wy cwele.

tomy

rasowy mezczyzna wszystko co ma nosi w reklamówce albo wozi passatem

Hhh

Wezcie kurwa glamrap wypierdalac chujowe newsy zajebane od innych portali łaskawie wrzucili po kilkunastu godzinach

Femboy

Weź ty kurwo wypierdalaj jak wchodzisz na Glamrap by niusy czytać albo naucz się korzystać z Glamrapu.

Ty cwelu

Jaki kraj takie MMA,raperzy,portale o rapie,beefy i inne Kizie i Jongmeny. Wyobraźcie sobie jakbyśmy się urodzili w Rosji,Kambodży czy Kongo jaki byście tam mieli Glamrap i raperów.

ProfesoorNauk
ProfesoorNauk
Wasz ziom

Cwelipek i Gieełoembe 2 warte siebie pały wędzone…

Krzyś

Na każdej DZIWCE, nie na każdej CIPCE kurwy, wtedy to ma sens.

Jurekj

Opublikowany 6 godzin temu Przez Mariusz Jop

20:45 7

Pan Proper

Nie wiem co ten Filipek w sobie takiego ma ale bym go ruchnal w dupala.

JANEK

A TY IDIOTĄ I NAJCHUJOWSZYM RAPEREM W TYM KRAJU

Popularne