Sprawdź nas też tutaj

News

Filipek podsumowuje swoją karierę nową płytą

Latem ukaże się album „Rozdział Zamknięty” z dodatkową EP-ką.

Opublikowany

 

Po lekkim i przyjemnym Młodym Bukowskim oraz ciężkiej i lirycznej Grze na Emocjach pora na huśtawkę nastrojów jaką jest nowy projekt Filipka. „Rozdział Zamknięty” jest podsumowaniem dotychczasowe twórczości artysty oraz najbardziej ambiwalentną płytą jaką nagrał.

Jest to połączenie obu poprzednich płyt i zakończenie życiowej trylogii która wiązała się z tymi płytami. Płyta cechuje się olbrzymią różnorodnością, każdy kawałek wyraża coś innego, każdy kawałek jest napisany w innym stanie emocjonalnym, a jednocześnie łączy się w całość gdyż jedynym wspólnym mianownikiem jest emocjonalna sinusoida.

Płytę wsparli najlepsi producenci tacy jak Foux, PLN Beats, PSR, Secret Rank oraz Megot. Goście są póki co tajemnicą, jednak można liczyć na ciekawe ksywki.

Do pierwszych 500 sztuk albumu zostanie dodana limitowana EP-ka pt. „Autorefleksja” oraz bilet na premierowy koncert we Wrocławiu.

Wraz z informacją o nowej płycie otrzymaliśmy od Filipka pierwszy teledysk „Przemierzyć świat”.

Poniżej okładka albumu. Wydawcą jest QueQuality.

 
4 komentarze
4 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz
2 lat temu

Podsumowuje swoją co?

Rosti Fege
2 lat temu

W sensie fajnie filip no nawet fajny traczek, ALE NIE MOGE ZADNEGO PRZERUCHANEGO MEMA WRZUCIC. Chujowy ten glamrap, elo.

Robson
2 lat temu

Byle nie bylo quebio taco, bialasa , solara, sliwy, zabsona , prawdziwi gracze tetris, czeski, i stara scena . nie to zajebiscie futurystyczne nowe brzmienie bo zjebia mu krazek tylko lamusy nastawione na fejm i hajs maloletnie grajki zlapali za mikrofon i wyrzucaja swoja frustracje spowodowana wielloletnim waleniem bezmozgi obanerowani jak jakas chodzaca reklama. Czapki buty koszulki wszystmo blyszczace i w huj drogie

Robson
2 lat temu

W sumie to ja zaczynam coraz mocniej cenic Swietej Pamieci Chade naprawde jedyny ktory mial swoj styl. I w nim trwal jaki by nie byl poteafil dojebac i poruszyc a nie te grajski z eski snolaste i ocochodzi blagam co sie dziene z ta scena

Popularne