Sprawdź nas też tutaj

Premiery Płyt

Filipek & PSR „Bipolar”

Dwunasty album rapera z Milicza.

Opublikowany

 

Data premiery: 20.12.2019

„Bipolar” to tytuł najnowszego, dwunastego w karierze albumu Filipka. Krążek ukaże się nakładem QueQuality w grudniu 2019 roku. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada PSR – producent, który wcześniej współpracował m.in. Paluchem, Polską Wersją, Szpakiem czy Kalim.

Pierwszym singlem z wydawnictwa „Bipolar” jest utwór „Samotność”, do którego zdjęcia zostały zrealizowane na słonecznej Malcie. Na dobre promocję albumu rozpoczyna klip do utworu „Kochałem tylko raz”. Tym razem Filipek razem z ekipą filmową wybrał się do Norwegii, gdzie zostały zrealizowane zdjęcia do teledysku oraz materiały do okładki płyty.

„Bipolar” to bez wątpienia najbardziej dopracowana pozycja w katalogu Filipka. Album przesiąknięty jest emocjami i gorzkimi refleksjami na temat branży oraz otaczającego świata. Więcej szczegółów oraz tracklistę opublikujemy wkrótce.Preorder

Na www.queshop.pl dostępny jest album „Bipolar” w cenie 49,99 zł w ręcznie numerowanej oraz limitowanej wersji „BOX LTD”. Nakład jest ograniczony i wynosi 1000 szt. PREORDER BOX LTD zawiera:

 • digipack z książeczką z tekstami,
 • dodatkowe CD z wersją instrumentalną albumu ,,Bipolar”,
 • 2 bonusowe utwory,
 • zestaw vlepek,
 • plakat z autografem,
 • silikonową opaskę na rękę

Całość zostanie zamknięta w LIMITOWANYCH i RĘCZNIE numerowanych pudełkach. Po wyprzedaniu wersji LTD album będzie dostępny w przedsprzedaży w okrojonej wersji, jednak wciąż bogatszej od tej, którą będziecie mogli znaleźć na półkach sklepowych po premierze płyty.

Tracklista

 1. Bipolar
 2. Jestem w tym feat Szymi Szyms
 3. Kochałem tylko raz feat Wojciech Kiełbasa
 4. Mały książę feat VBS
 5. 0 procent feat Opał
 6. Werter nie żyje feat Wojciech Kiełbasa
 7. Jak w piosence
 8. Samotność feat Emes Miligan
 9. Co u Ciebie? feat Sarius
 10. Mogło być gorzej feat Zetha
 11. Blizny feat Przyłu

Utwory

 1. Filipek ft. Emes Milligan – „Samotność”

Artykuły

 1. „Tomb ćpa przy dziecku”. Filipek manipuluje fanami?
 2. Filipek: „Mógłbym też zawalczyć z Dioxem”

Popularne