Sprawdź nas też tutaj

News

„Tomb ćpa przy dziecku”. Filipek manipuluje fanami?

Raper z Milicza w ogniu poważnych oskarżeń.

Opublikowany

 

Filipek / fot. instagram.com/filipek1995

Między Tombem a Filipkiem wciąż płynie zła krew. Jeszcze kilka dni temu raperzy przekamarzali się na Instagramie prezentując swoje racje. – Wchodzę jako underdog. Mamy pewne rachunki do wyrównania Łuki, a tym razem nie będzie Twoich ziomeczków, przy których tryskasz pewnością siebie. Nie będziesz pi*rdolił już, że gdzieś uciekałem, nie będzie niedomówień – napisał Filipek. – Jak ty w Szczecinie byłeś na dwa samochody, tak samo jak ja, więc o ch*j ci chodzi? Poza tym wg kursów bukmacherskich to ja jestem underdogiem. Pomimo twoich manipulacji życzę ci powodzenia na walce, do zobaczenia – odpowiedział mu Tomb.

Przyjaciel Tomba staje w jego obronie i oskarża Filipka o manipulacje: „W środowisku rapowym uchodzisz za szanowanego celebrytę”

Wizerunek Tomba właściwie nie istnieje, ale na własne życzenie. Niewysłanie płyt preorderowiczom będzie się za im ciągnąć już do końca kariery. Kiedy wszyscy są przeciwko niemu, jego przyjaciel, raper You_Rec w końcu przerywa milczenie twierdząc, że Filipek wykorzystuje złą opinię Tomba do szerzenia nieprawdziwych informacji na jego temat.

Miałem tego nie robić i nie ingerować w konflikt na płaszczyźnie Filipek – Tomb, bo mógłbym zostać uznany za stronniczego, ze względu na moją znajomość z Łukaszem, ale po tym co czytam w internecie i jaka dezinformacja krąży na temat King Tomba, a jest ona głównie propagowana przez Filipka, muszę zabrać głos i naprostować pewne kwestie. Filipek, uważasz się za nie wiadomo jakiego moralnego obrońce i inteligenta, a tak naprawdę swoimi wypowiedziami (postami, tekstami, wywiadami) wprowadzasz ludzi w ogromny błąd, bo siejesz po internecie całkowicie wyssane z palca, nie mające żadnego podparcia bzdury na temat kwestii wychowania Maxa (dla niewtajemniczonych, tak ma na imię syn Tomba) przez Łukasza i stawiasz go publicznie w najgorszym świetle, co nie ma zupełnego przełożenia w rzeczywistości – uważa You_Rec.

Zdajesz ty sobie w ogóle sprawę, co ty właściwie robisz? Wiesz jak wygląda aktualnie kwestia PR’u twoja i King Tomba, wiesz, że w środowisku rapowym uchodzisz za szanowanego celebrytę, którego wypowiedzi mają duże przełożenie na to, jak ludzie w internecie (głównie Twoi sajko, których jest od chu…) wyrabiają sobie opinie na pewne tematy, tym samym propagując kłamstwa na temat Tomba i jego rodziny, a wiesz, że ma on w tym momencie czarny PR i logiczne jest, że każde zdanie na jego temat wypowiedziane przez Ciebie nie będzie w żaden sposób egzekwowane, a masa będzie łykać jak pelikan to, co powiedział im ich guru, a w tym wypadku akurat ty – dodaje.

Za takie coś się w mordę wali

Filipek wielokrotnie wypowiadał się na temat Tomba i jego rzekomym narkomaństwie. – Jest osobą, która siedem ostatnich lat spędziła na ćpaniu i chlaniu. Jeżeli miałbym wyznać czy jest w Polsce osoba, którą gardzę, to jest to właśnie ten osobnik – mówił w licznych wywiadach.

Według rapera związanego z Panteon Records Filipek wykorzystuje czarny pijar Tomba i manipuluje swoimi fanami. – Powiedz mi Filipek skąd i od kogo uzyskałeś takie informacje, jak ta, że Tomb ćpa przy dziecku, nadużywa substancji psychoaktywnych i alkoholu i stosuje patologiczne zachowania wobec członków swojej rodziny? Znam Tomba od paru lat i widzimy się często, przynajmniej raz w tygodniu, z czego często go odwiedzam w jego mieszkaniu i przyrzekam ci, że jeszcze nigdy nie byłem świadkiem jakiejkolwiek sytuacji ćpania, picia, nawet palenia papierosa przy Maxie, a nawet była raz sytuacja, gdzie sam zapomniałem się w tej kwestii i zapaliłem papierosa przy Maxie, i uwierz mi nie minęło 5 sekund, a papieros poleciał przez okno i sam dostałem niemały opi*rdol (słuszny z kolei) za złamanie zasad obowiązujących w mieszkaniu – wyjaśnia You_Rec.

Przez ostatnie 2 lata nawet jeden raz się nie zdarzyło, żeby Tomb walnął kreskę mefedronu, o czym tak bardzo chciałeś podkreślić w swoim dissie i tak samo przez ostatnie 2 lata widziałem może dwa razy Tomba pijanego. Max jest wychowywany naprawdę bardzo dobrze, niczego mu nie brakuje, chodzi od niedawna do przedszkola, ma dostęp do wszelkich dóbr jakie mogą zapewnić rodzice dziecku i uśmiech nie znika z jego twarzy nawet na chwile. Dosłownie nigdy nie widziałem by płakał, a nawet był smutny z jakiegoś powodu. Zrozum, że to co w tej chwili propagujesz w internecie to stek bzdur, manipulowanie fanami i szkalowanie publiczne innej osoby stawiając ją w najgorszym świetle, nie mając do tego żadnych podstaw. Za takie coś się w morde wali, dlatego też mam nadzieje, że Tomb Wystudzony Temperament Ci na tym Fame MMA tak napi*rdoli w ten pyszny i zakłamany łeb, że aż Ci się systemy w butach poodkręcają na następne stulecie. Kto doczytał ten post do końca, dziękuję mu za uwagę i pozdrawiam. Btw. jesteś słabym raperem – zakończył swoją wypowiedź raper.

Filipek i King Tomb spotkają się 22 czerwca na gali Fame MMA 4 w Częstochowie. Według bukmacherów faworytem pojedynku jest raper z Milicza.

 
37 komentarzy

37
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
halun

hahaahs trzelanie z facebooka raperzy polscy gangsta XD

Wojciech Major Suchodolski

No dzień dobry! Ja to ugółem chciałem powiedzieć że pierdole tedego i całą ekipe jego. I nie przepraszam że tak powiedziałem.

Bombas

Zamknij tom dópe

Analny

Chłopak Tomba staje w jego obronie i oskarża Filipka o kopulacje: „W środowisku discorapowym uchodzisz za obszczanego cwelebrytę”

L666D

FILIPEK: DZIECKO ĆPA PRZY TOMBIE

Oyche Dupiz

DZIECKO: FILIPEK ĆPA PRZY TOMBIE

rasista

Bambo

Murzynek Bambo w Afryce mieszka ,
czarną ma skórę ten nasz koleżka.

Uczy się pilnie przez całe ranki
Ze swej murzyńskiej pierwszej czytanki.

A gdy do domu ze szkoły wraca ,
Psoci, figluje – to jego praca.

Aż mama krzyczy: „Bambo, łobuzie!’
A Bambo czarną nadyma buzię.

Mama powiada: „Napij się mleka”
A on na drzewo mamie ucieka.

Mama powiada :”Chodź do kąpieli”,
A on się boi że się wybieli.

Lecz mama kocha swojego synka.
Bo dobry chłopak z tego murzynka.

Szkoda że Bambo czarny , wesoły
nie chodzi razem z nami do szkoły.

Wiesiek z Janowa

Jebać murzynów, paparuchów ciapatych, bangladeszy a przede wszystkim cyganów! Nie pierdolcie mi o stereotypach. Może i nie każdy ciapaty jest mordercą i można zaakceptować jak jest w okolicy jeden czy dwóch. Ale to jak z piwerkami. Jedno to wstęp do trzech a trzy do dziewięciu a wszędzie gdzie pojawi się tego więcej tam pojawiają się roszczenia i wymagania. Prawo szariatu, zbudujcie nam meczet albo dajcie zasiłek. Kurwy nieroby jebane. Cuganie wyruchali mnie w życiu dwa razy. Opowiem Wam.

EJ TY KOLO

„Cuganie wyruchali mnie w życiu dwa razy. Opowiem Wam.”

MNIE TAK SAMO. W DZIECIŃSTWIE TE ŚNIADE KURWY PORWAŁ MNIE Z POD DOMU I UWIĘZIŁY W PIWNICY. PRZEZ TYDZIEŃ DOJEŻDŻALI MNIE ANALNIE. NA POCZĄTKU FAKT BOLAŁO, ALE PÓŹNIEJ NIE POWIEM BO SPODOBAŁO MI SIĘ.

Dżejsika z Polski

Ach murzyni cwane lisy a najlepsze ich penisy <333 :*

rasista

Jessica wypierdalaj do afryki z polski po kunta kinte sperme

Wiesiek z Janowa

Jeszcze gdy chodziłem do technikum siostra zza granicy przysyłała mi raz na miesiąc 50 euro żebym se jakoś godnie pożył. Zawsze jak odebrałem kase to robiłem sobie wagary. Zadowolony jadę do miasta wojewódzkiego Lublina, na dworcu odpalam fajeczke i zaczepia mnie cyganka czy ją poczęstuję. Kasa w kieszeni, w szkole nie jestem, humor mam dobry to masz gruba pizdo.Ona mi wtedy ze za ten dar mi z kart powróży myślę sobie dobra. Coś tam pierdoli że ja dobry człowiek ale nerwowy ale też szybko przebaczam no i racja ale to czysta psychologia kurwa wystarczy że ktoś ma odrobinę sumienia. W pewnym momencie gada żebym położył grosik na kartach. Wjechał temat sary i do tego gadam z cyganką więc zapaliła mi się lampka ale grosik chuj nie pieniądz to położyłem. Ona coś tam znowu modli się nad tymi kartami i oddaje mi grosza i wyskakuje żebym teraz na karty położył ten gruby pieniądz co mam na kieszeni na piersi (rzecz jasna tą grubą kase trzymałem w oddzielnej kieszeni w razie jakby chcieli mnie okraść bo ja prosty chłopak jestem i się miasta boję) i skąd kurwa wiedziała. Ja od razu w tył zwrot i nara. A ona za mną krzyczy że jak nie dokończę wróżby to krzywda się stanie komuś bliskiemu. Moja babcia była wtedy w szpitalu i chuj mózg rozjebany. Położyłem stówę na karty i ledwo ogarnąłem co się dzieje już mi pustą rękę pokazywała. Jeszcze chwile wcześniej pytała na co chce przeznaczyć te pieniądze:na zdrowie, na miłość i coś tam jeszcze. Na początku powiedziałem że na nic

Wiesiek z Janowa

Ale potem powiedziałem że na miłość bo miłości nigdy w życiu nie zaznałem. Jak zniknęła ta stówa gdzieś w rękawie to zacząłem panicznie nalegac żeby oddała ale nie wiadomo skąd wyskoczyła druga, zakrzyczała mnie i powiedziała że zadzwoni na policję bo ja te pieniądze miałem na narkotyki a jak nie to tam za rogiem jej chłop stoi i mi wpierdoli to się obsrałem już totalnie więc chociaż wybłagałem żeby na bilet mi dały i ta druga dała mi dyche. Chuj im w dupe. Zrobiły mbie tylko na 90 ziko.

Wiesiek z Janowa

Drugi raz to mi wcisnęli złoty sygnet warty łan handred dollars. Sygnet był z tombaku.Po rozstaniu z dupą lubiłem się przejść do sklepu. Nie kojarz tego z żulerką bo ani grama alkoholu nie spożywałem. Po prostu jak się przeszedłem to mi było lepiej. I tak nie raz i 3 razy dziennie chodziłem. Fakt że wtedy jeszcze nie paliłem w domu i to też był dobry pretekst. No i wracam któregoś razu i zatrzymuje się fura. Na żółtych blachach. Zagraniczna! Uchyla się szyba a w środku piękni arabscy królewiczowie, obwieszeni złotem. Ogólnie w skrócie łamaną angielszczyzną 50/50 z polskim się dogadaliśmy że oni jadą do Krakowa że polskie bankomaty nie przyjmują jego karty i żebym ich poratował na paliwo to mi dadzą błyskotki. Ja wtedy akurat wróciłem z rzymu,szukałem roboty ale nie znalazłem to tam z siorką robiliśmy przekręty i przywiozłem ze sobą całkiem sporo(1600 złotych w przeliczeniu) i tak z częścią tych pieniędzy chodziłem do sklepu. Przeszło mi przez myśł żeby złapać tą bransolete co mi pokazywał przez okno(też wartą łan hundred dollars) i spierdolić w pole ale jakby mnie złapali to bym był parę stów do tyłu i może by mi ręce połamali. Więc dałem im stówę i se wziąlem sygnet a bransolete im oddałem mówiąc że nie trzeba i thanks. Noo. I zapłaciłem stówe za sygnet z tombaku warty niecałe 50.

Wiesiek z Janowa

Jeszcze ważna rzecz. Jak kłóciłem się z tą od kart na dworcu to przysięgała na swoje dziecko co je nosi pod sercem(w sensie że w ciąży była) że ta sara do mbie dziś wróci. A przecież szluge ode mnie brała. Druga sprawa jak oni jechali do tego Krakowa przez Janów.. Ja to jednak głupi jestem a takich historii mam dużo więcej.

Odb

Dziecko głomba ćpa z fanami przy zmanipulowanym ficipku.

Krystal

nie przepadam za tombem ale mam nadzieje ze najebie tej małej kurewce metr 60

Sobota

Tak kurwa, raz w tygodniu go odwiedza i dziecko nigdy nie płakało i nie było smutne xD
Co za pierdolenie

luczjano

Japierdole jakie żałosne tłumaczenia. W ogóle to po chuj info o tym Tombie? Po chuj to promujecie? Kogo kurwa to obchodzi? Dajcie w końcu coś o rapie do kurwy.

rasista

What do Nike and the KKK have in common?
They both make niggers run faster

dadasd

Was wszystkich powinno się poddać utylizacji pierdoleni narkomani !

Benc

Co dziś macie na śniadanko?

Ziominho

Hamburgery z ‚Big kahuna burger’ i do tego zimny sprite.

huj

Ja standardowo jogurt z chuja starego

wkurwiony huj

Ja podobnie z tym że gówno z dupy starej

Jojne Zimmermann

WINNY SIĘ TŁUMACZY, ALE JAK KTOŚ TŁUMACZY WINNEGO TO JUŻ… JA PIEHRDOLE, W POLSCE JAK W LESIE…

NWJ Peja

Przed zalogowaniem na bejzbók, założenie kamizelki kuloodpornej wskazane! Co za frajestrwo, ja pierdole!

belmondziak

Przyjaciel tomba jest tak samo wiarygodny jak sam tomb

kdsf3423dsc

Rabarbar i Bombel kazali podkręcić atmosferę dymy będą

IllllllllI

Zapomniales jeszcze dodac, ze tomb nikogo nie oszukal na plyty, tylko fani jego.
Typ tak mowi o tombie jakby byl bardziej swiety to taua xD. Chuj ci w dupe wychlystku, raz w tygodniu widzisz sie z tombem i sobie wzajemnie paly opierdalacie

WrozkaZdupy aka Conor mak grzegorz

Tomb to glamb

Glamrapowy wielki chuj

Od jutra nie wchodzić na glamrap. Dopiero 17 lipca powrócimy jako zwycięzcy gdy będzie można już wstawiać obrazki i gify. Tylko tak możemy wygrać. Brak zainteresowania dla portalu. Rozkmińcie to jebane debile. Nie będę tu przebierał w słowach bo prawdę trzeba mówić głośno. Jesteście zwykłymi chujami do szczania ale jak chcecie mieć gify z shemalamo w komentarzach tonod jutra nawet tu nie zaglądać.

JAY COP

W przypadku innej postaci ten kolo miałby słuszne postulaty i to co mówi ma sens, ale nie zapominajmy kto jest bohaterem tego cyrku, za czarny PR jest odpowiedzialny sam tomb.

Jeden i drugi pokazał nie raz, że ma najebane w bani niesamowicie. Jeden i drugi robi chujową muzykę. Jeden od zawsze, drugi od dawna. Teraz będą bić się za hajs na jakimś festynie żenujących postaci.

WHO CARES

topek

Ten Jurek dobry panczlajner
Polecam sprawdzic
https://www.youtube.com/watch?v=t-kC99PwSdM

Trystydycymyt

Bagno, po prostu bagno!
Pominę fakt że tomb pierwszy zaczął przypierdalać się do rodziny filipkowi.
Jeden i drugi do kamieniołomu!

rasista

Kurwa przydałoby się żeby PIS sprowadził do Polski trochę czarnuchów, może oni naprostują tych leszczy

rasista

podrabiany rasisto przestaj podszywać się pod mój dżihad tak do 10.12.2019 będe udzielał się na tym chujowum portalu o muzyce kunta kinte w walce o prawa zwierzat czytaj
nigger = małpa
nigger + białe mięso = pół małpa
elo ema joł
jebać kaczora i jego pis przydupasów i tvpis pissing rimming fissting SS

Popularne