Sprawdź nas też tutaj

teledysk

G-Eazy współpracuje z nową gwiazdą kobiecego rapu

Raper wraca do hip-hopowych korzeni.

Opublikowany

 

„Down” to nowy singiel G-Eazy’ego, w którym gościnnie pojawiła się wschodząca gwiazda rapu – Mulatto. G-Eazy powraca do swoich hip-hopowych korzeni i po raz kolejny zaprasza do współpracy debiutujące raperki, których światowa kariera jest tylko kwestią czasu. Mulatto niedawno zagościła na okładce magazynu XXL jako jedna najciekawszych nowych artystek, wydała album „Queen of Da Souf” oraz pojawiła się w teledysku Cardi B „WAP”.

Wraz z singlem, w sieci pojawił się też teledysk inspirowany filmem „Boski żigolo”. W klipie pojawił się aktor grający główną rolę w produkcji – Rob Schneider oraz gwiazdy takie jak Jordyn Woods, Flo Milli oraz Saucy Santana. Reżyserią zajęła się grupa The Reel Goats.

Premierze utworu towarzyszy akcja promocyjna – po Atlancie, Miami, Los Angeles i San Fransisco jeździ ciężarówka z darmowymi lodami, której nazwa nawiązuje do pseudonimów G-Eazy’ego i Mulatto – G-LATTO (jak włoskie lody gelato).

„Down” to singiel z nadchodzącej płyty G -Eaziego „These Things Happen Too”. Utwór ukazał się niedługo po alternatywnym projekcie „Everything’s Strange Here”, w którym G-Eazy pokazał się w zupełnie innej odsłonie muzycznej.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

G-Eazy współpracuje z nową gwiazdą trans rapu

kozlebro

Dobrze ze od razu okreśil kim jest w tytule utworu (down)

EJ TY KOLO!

EJ CHUJE DO SZCZANIA CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ REAL RAPU OD G-EAZY, WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE.

vcds

G-EAZY jako jeden z niewielu dinozaurów cały czas dostarcza niewymuszone bengery i bawi się stylami. szanuje bardzo

Rafalala

Też bym mu siorbnęła

TakJEST

fantazje kobiet:
-bycie porwaną
-gwałcenie
-bicie
-duszenie

moje fantazje:
-trzymanie za ręce
-przytulanie
-wysyłanie sobie wzajemnie serduszek
-wspólne oglądanie filmu

ale pamiętajcie, to my się naoglądaliśmy za dużo porno

BEZBEK

Fantazje kobiet:
– bycie twoją starą

Rafalala

A moją fantazją jest mieć przezroczystą wanne. Ale produkcje bym kręciła

raport z osiedla

El Presidente, czyli mój pies, znalazł wczoraj w krzakach nad rzeką damskie majtki. Majtki te miały wyhaftowane inicjały mojej zaginionej sąsiadki – K.P. Pomyślałem sobie, że pewnie się ruchała w krzakach z przyjezdnym Mokebe, i że w zasadzie nie ma w tym nic dziwnego. 90% kobiet rucha się w krzakach, kiedy ich mężowie piorą, gotują, sprzątają – norma. Nie ma się o czym rozwodzić. Z innych ciekawych rzeczy zauważyłem, że 2 metry dalej stado kruków – w kałuży krwi – rozszarpywało spory kawałek mięsa. Kruki na tym terenie to raczej niecodzienny widok, dlatego szybko zrobiłem kilka fotek, i niezwłocznie powiadomiłem Inspektorat Ochrony Środowiska o tym niecodziennym znalezisku.

terrorystyczny rap

kurwa, el presidente?? mozesz mnie tutaj szybkim tempem: cmok, cmok. Pierdole ciebie w szok szok, a twoj klik klik? patrz kolezki twoje znikli.dawaj tego kurwa fleta kreta tu, pokaze mu jak dziala gib gibon squad kru. stestuj moj styl leszku stestuj go, powiedziales kurwa, ze mam anty-flow, no to jol: gdzie sa ci obroncy? bo my dla nich dzisiuaj jestesmy pogromcy, och niechcacy: niechcailem cie skrzywdzic, ale nie wizialem dawno takiej PIZDY. slysze gwizdy na sali? to sa gwizdy na twoich ziomali – po to ludzie sie zebrali

wszystko PRZEZ p0lki ściery

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego ale przyszłość narodu polskiego wygląda następująco. Zmanierowane Polki narobią sobie po 2 – 3 bękartów z egzotycznymi panami i będą żyły z socjalu całe życie. Połowa polskich mężczyzn zostanie zepchnięta w niebyt na postawie jedynie jakiegoś widzimisię zmanierowanych paniuś i nigdy nie doświadczy związku ani kobiety. Ćwiartka zostanie beta bankomatami tzw samotnych mam i przyjmie ich dar w postaci bękartów. Ostatnia ćwiartka którą stanowią jurni ogierzy, będzie się ruchać z kim popadnie (tak jak im nakazuje ich natura), w poważaniu mając jakikolwiek kodeks moralny, małżeństwo czy dobro swoich dzieci. Ale oni jako jedyni przynajmniej umrą szczęśliwi.
Tak widzę przyszłość naszego narodu. Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli nie mam racji.

Podziemie eudezet

Chętnych zapraszam sprawdzić rap z łdz pionaaaaa wszystkim
https://youtu.be/fY8qZ8BQoe8

Popularne