Sprawdź nas też tutaj

szybkie donosy

GlamRap.pl: Jest Was już pół miliona!

Opublikowany

 

Ciężko się samemu chwalić, ale wiemy, że nikt nigdy za nas tego nie zrobi, a wręcz przeciwnie.

Miło nam poinformować, że serwis, który powstał cztery lata temu notuje w dalszym ciągu najlepsze wyniki spośród wszystkich innych portali hip-hopowych w Polsce. Ba! Możemy już konkurować z serwiami zagranicznymi, a nawet bijemy własne rekordy! 

Na początku tego roku poinformowaliśmy, że w 2014 odsłoniliście nasz portal 60 milionów razy! Teraz możemy napisać o kolejnym sukcesie – od kilku miesięcy GlamRap.pl notuje ponad 0,5 mln (pół miliona!) unikalnych użytkowników miesięcznie. Oprócz tego, że są to statystyki więcej niż zadowalające, inne portale nie osiągają nawet połowy tych liczb.

 

Cenimy sobie współpracę z niezależnymi raperami i niektórymi wytwórniami jednak w dalszym ciągu GlamRap.pl jest bardziej w opozycji do nich niż z nimi. Dlatego też ciężko jest Wam szukać linków i polecenia do naszej strony na innych fanpage'ach – a jeżeli już są, to raczej odosobnione przypadki.

Mimo tego braku wsparcia i braku uczestnictwa w "układzie", to my możemy się pochwalić tym, że w od kilku lat okupujemy 1. jeżeli chodzi o hip-hopowe portale w Polsce!

 

Dziękujemy za wsparcie niezależnym raperom, dzienniakrzom i aktywistom hip-hopowych, którzy wspólnie z nami działają. Idziemy po milion! #4lataglamrapu Pięć!

{jcomments off}

 


Kliknij i skomentuj
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Popularne