Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Golec uOrkiestra & Deemz – „Ściernisko Remix”

Zapowiedź ekskluzywnego mixtape’u SBM.

Opublikowany

 

Golec uOrkiestra kontynuuje współprace z SBM Label. Po wspólnym kawałku z Bedoesem „Janosik” Deemz wziął na warsztat jeden z kultowych kawałków braci „Ściernisko”.

Mixtape SBM

Na oficjalnym kanale SBM Label ukazał się remix jednego z największych hitów Golec uOrkiestra – „Ściernisko”. Autorem remixu jest Deemz, a kawałek zapowiada mixtape SBM przygotowany na tegoroczny SB FFestival Vol. 3. Współpraca na linii Golec uOrkiestra – SBM nawiązana przy okazji utworu Bedoes i Kubiego Producenta „Janosik” idzie o krok dalej. Na mixtapie SBM, który otrzymają goście VIP SB FFestivalu Vol. 3 znajdzie się remix kultowego utworu „Ściernisko”. Trapowa wersja utworu, który podbił anteny polskich rozgłośni radiowych w 2000 roku jest już dostępna na oficjalnym kanale SBM Label, a od 28 lutego będzie również w serwisach stramingowych.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
PejaCumAttack

Golcowie to pierdolony fenomen polskiej muzyki folkowej, o którym słyszał kazdy… szkoda, ze takie zjemy z sb udające murzynów robią z tego takie badziewie. Prawdopodobnie chodzi jedynie o kryminalna przeszłość braci i na nich wielu chce się wybić. Ja wybaczyłem im strzały do Małysza podczas skoku

aBDUl al-KozYeb

TO ONI BYLI KRYMINALNI?

Naśladowca Odb

”ximeR oksinreicŚ„ – zmeeD & artseikrOu celoG

DWUPAK

Tak

Analny Przyjemniaczek

Ja tam im się nie dziwię. Nie mógłbym odmówić tym kryminalistom. Jebani Bracia Golec – pierdoleni gangsterzy którzy trząsą całym krajem. Kto im odmówi ten ląduje w piachu – przykładem XXXTentaction, a 6ix9ine jebaniec musiał pójść na współpracę i wstąpić do programu ochrony świadków. Macki Golców sięgają nawet za ocean.

Asap Flak

W stodole tam gdzie miejsce bydła a gdzie są by indziej.

Wiecie co ja bym chciał wspólną płytkę Gandziora i Jongmena to dopiero można nazwać ekskluzywnym wydawnictwem.

Alf

boryska, ty sflaczała lampucero, ciupaga smakowała?

Odb

Deemz uOrkiestra remixuje goła na ściernisku

Szelki

Pierdole tacy ważni to wypierdalac

Krzyżyk PCK

Tu na razie jest sciernisko ale słabe remiksisko…

Naśladowca Naśladowcy Naśladowcy Odb

Deemz uOrkiestra & Golisko Ściernix Resko

Popularne