Sprawdź nas też tutaj

News

Grande Connection ujawni, kto go pozwał? „Jak nie będzie ugody”

Youtuber został pozwany przez kilku raperów.

Opublikowany

 

grande connection

Po umorzeniu sprawy przez prokuraturę Grande Connection otrzymał prywatny akt oskarżenia od raperów, którzy oskarżają go o zniesławienie. Youtuber przyznał, że jeżeli nie dojdzie do ugody, to ujawni, kto podał go do sądu.

Kilka dni temu otrzymaliśmy od Grande zdjęcia dokumentów, z których wynika, że został on pozwany w prywatnym akcie oskarżenia. – Oskarżony szydzi, obraża i wyraża pogardę oraz lekceważący stosunek do Oskarżycieli i ich zawodowej profesji, wielokrotnie używając wobec nich sformułowania  „pseudo-raper ”, co jest określeniem w tym kontekście o zabarwieniu wybitnie pejoratywnym – czytamy w dokumentacji sądowej.

Grande Connection chce ugody

W rozmowie z fanami youtuber ujawnił, że razem ze swoim adwokatem zamierza na niego odpowiedzieć i zaproponować ugodę. – Zacznijmy od tego od kogo ty w ogóle dostałeś ten papier? – zapytał jeden z widzów. – Z sądu, a podpisałem odbiór u listonosza. To nie papier tylko cały plik jak książką. Właśnie będziemy składać odpowiedz na akt. Jak nie będzie ugody tylko bulenie grubszego hajsu, to na 100% wszystko ujawnimy – odpisał Grande.„Jak nie będzie ugody wszystko ujawnię”

– Masz jakiś dowód na prawdziwość tych papierów? Coraz więcej ludzi twierdzi, że szukasz poklasku przez sztucznie wykreowane akty oskarżeń. PS. Nie bronię tych łaków jakby coś, polski rap powinien być zniszczony – napisał kolejny widz. – Tak, sam wymyśliłem takie zarzuty Haha. Jeśli trzeba będzie zapłacić za straty wizerunkowe i nie pójdziemy na ugodę to na pewno wszystko ujawnię – odpowiedział mu Youtuber.

W ten sposób Grande Connection zakomunikował raperom, którzy go pozwali, że lepiej pójść na ugodę, bo ewentualne straty wizerunkowe po ujawnieniu ich ksywek mogą być kolosalne. Dowiedzieliśmy się też, że raperzy, którzy go pozwali domagają się rekompensaty finansowej i zapewne usunięcia filmów z ich udziałem. Co Grande mógłby zaproponować w ugodzie? Np. usunięcie swoich filmów i nie wypowiadanie się w przyszłości na temat oskarżycieli.143 komentarze
143 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
1 miesiąc temu

Grande weź wykończ tych lamusów.
Paluch, ale SB na 100%

Sp3rm4 na twarz
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

Twoją matkę może wykończyć co najwyżej

JA X
1 miesiąc temu

HAHAHHA Raperzy frajerzy szmaciarzu

Jack
1 miesiąc temu

Twój nickname mówi wszystko spermołyku xD

Andżej
1 miesiąc temu
Reply to  Jack

Zrobisz mi loda z połykiem?

Narcin Majman
1 miesiąc temu

Ja proponuję zrobić taki test. Jeżeli publiczność będzie tego chciała. Są dzisiaj tutaj włodarze. Ja propnuję zrobić taki test. Zgódźcie się, proszę. Ciebie zapytam ostatniego o zdanie. Włączcie zegarki i umawiamy się na 10 sekund. Wyjdźmy tutaj. Gwarantuję ci, że w te 10 sekund będę cię miał kur.wa w bocznej, w dosiadzie albo w gardzie. Chcesz się… Dawaj, chodź. Chodź kur.wa to zrobimy. Chodź! 10 sekund! Teraz! 10 sekund!

Kurna
1 miesiąc temu
Reply to  Narcin Majman

Narcin nie bij ich miałbyś każdego w dosiadzie ale pamiętaj Muranski jacek moze byc u ciebie w półtorej sekundy daj mu sie tylko odpalić

Marek zimerman
1 miesiąc temu

A ja wiem kto ty jesteś sztywny gicie.Pamieram jak kiblowałeś w 4 klasie podstawówki .

Alvarez to wssz b9g
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

Skończyć on moze ze swoim życiem najwyżej. Przyglup co dogadza uposledzencom z glamu

Do czego ci to potrzebne komisarzu Ciepłota?
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

Granede jakiej UGODY? To oni mają zapłacić za koszty procesowe i psucie polskiej młodzieży, ujawniaj farmazonów raz dwa

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

Analde Cumnection ujawni, kto go wykąpał? „Jak nie będzie analu”

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

Podszyw

Odb to frendzel
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

ty peda.lski peda.le

raperzy frajerzy.
1 miesiąc temu
Reply to  Odb

heheh raprzy frajerzy ich słuchacze do ruchania. dobrze, że się posuwacie ee znaczy poczuwacie znaczy, że boli.

Kejk-boj
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

CHŁOPAKI DOBRE WIEŚCI HOODIE ZAMIEŚCIŁ NA YT NOWY NUMER „CALL ME NEVER” I BĘDZIE TEGO WIĘCEJ.
KTO NIE MOŻE DOCZEKAĆ SIĘ ODSŁUCHU ŁAPA W GÓRĘ.

żENADA (GIMBAO33)
1 miesiąc temu
Reply to  Marcin

gender robi dobrą robotę, rafalala potwierdza

069
29 dni temu
Reply to  Marcin

Ziomek jedziesz z tymi patusami

Polski zakol
1 miesiąc temu

Brawo Grande polski rap to najgorsze co mogło ten kraj spotkać pomyśleć że wzorem młodzieży są kizo mata żabson jang leosia będzie strach żyć w tym lewicowo bananowym i politycznie poprawnym państewku z drugiej strony pseudo gangsta jak kefir kapsel GTA rest co turlał po strzale z giry od podstarzałego tancerza czy konus MPK co skamle do prezydenta że na klipach to kopcił majeranek a pistoletu to na oczy nie widział Mela wam na ryj

ukulele
1 miesiąc temu
Reply to  Polski zakol

Deklu, w Polsce rządzi dosyć skrajna prawica, fundamentalistycznie katolicka i tradycjonalistyczna (bo nie konserwatywna). Jakie lewicowe państewko ? Co ma lewica, wywodząca się zruchu robotniczego walczacego o swoje prawa, do bananowości ?

Herold
1 miesiąc temu
Reply to  ukulele

Albo to marne prowo albo jesteś kompletnym kretynem.

Darek Jajo
1 miesiąc temu
Reply to  ukulele

Nie wierzę w to co czytam! Albo jesteś ignorantem który słucha tylko tv albo poprostu jesteś głupi nazywając PIS skrajną prawicą! To że mówią słodkie słówka do katolików i ich udają nie ma nic wspólnego z prawicą!!!! Pis swym działaniem socjalistycznym i głosowaniami z lewicą stawia się po lewej stronie i to z lewej strony !!! Czytaj bliżej im do komunistów niż do skrajnej Prawicy!!!ale ty dalej powtarzaj teksty z TVP i TVN że pis to prawicą

ukulele
1 miesiąc temu
Reply to  Darek Jajo

Najwyraźniej nie masz pojęcia o historii idei ani historii naszej ojczyzny. Socjalistycznym działaniem ? Socjalistami to był pierwszy premier Polski po odzyskaniu przez nią niepodległości Ignacy Daszyński, czy jeden z twórców Armii Krajowej zakatowany przez bolszewików Kazimierz Pużak. Do nauki tłuki ! Prymitywne rozdawnictwo i tani populizm nie czyni z żadnego rządu lewicowego.

never
1 miesiąc temu
Reply to  ukulele

W naszym kraju obecnie panuje system, który można nazwać jako narodowy socjalizm. Podział na prawicę i lewicę nie istnieje w sensie takim jaki jest np. w USA, gdzie są demokraci i republikanie. Prawica z definicji jest pro kapitalistyczna, ale w Europie prawicowe jest tylko odniesienie do historii, natomiast podejście do gospodarki lewicowe.

fggggg
1 miesiąc temu
Reply to  never

nie dyskutuj z tym dzieciakiem. On dopiero odkrywa politykę i pewnie wkuwa definicje z wikipedii. Kiedyś zrozumie, że PiS to żadna prawica, tylko narodowy socjalizm, czy też kato-socjalizm, bo patrząc na ruchy gospodarcze, koneksje z Izraelem, wspieranie obywateli innych nacji bardziej niż swoich to zaczyna być dalekie od narodowych wartości.

M Rozenek OG OFFICIAL
1 miesiąc temu
Reply to  fggggg

Fasadowe działania rozdawnicze nie kwalifikują systemu jaki socjalizm tłuczku.
Macie mózgi już tak ubite amerykańską propagandą z lat 90tych, podpłacaną przez zachodnie USA że dla was Reagan i Margaret T to nieomal zołnierze wyklęci
Myślicie że w Ue panuje socjalizm bo jest więcej procent państwa opiekuńczego niż w somalijskiej republice polski? To wasze pokolenie,prawicowe płateczki śniegu płaczące bo ktoś śmie zmienić sobie płeć albo R uchac kogoś w pupke, nieumiejące samodzielnie myśleć sebixy po ścianie, tłumaczące swoje życiowe porażki sOcJalIZmem jak cała wasza wiedza polityczno ekonomiczna to to co amerykańskie politruki wpompowaly ideologicznie do polski we wczesnych latach 90tych, tani libertarianizm mający uczynić z was niewolników kapitału ot co

never
1 miesiąc temu

Odleciałeś, a płaska ziemia już u Ciebie się zaczęła?? Nowomowa i bełkot nie sprawią, że masz rację. Nie jestem także prawicowcem.

M Rozenek OG OFFICIAL
1 miesiąc temu
Reply to  never

Zniszczę cię.

M Rozenek OG OFFICIAL
1 miesiąc temu
Reply to  never

Sprawdź sobie kto i jakimi kanałami pompował neolibkowe ideolo do polski w latach 90tych między innymi gazetka wyborcza i ówczesne ich artykuły typu Polacy nie są flexible! Polacy trzymają się jednego miejsca pracy zamiast zmieniać stany! Z Massachusetts do Kansas! Hej hej precz z człowiekiem sowieckim! I nie że Żydzi bo to bajki dla nieuczonych ale wtedy był mega sponsoring prania mózgow wschodnioeuropejskich żeby wszystko wykupić i sprywatyzować i oto efekty, nieodporni lykneli w całości i każdy utożsamia się w Polsce z bezosem i elonem a nie z robotnica na taśmie w Bangladeszu choć bliżej im do tej drugiej

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu

Też nie rozumiem kultu bogatych dorobkiewiczów, a gardzenia tymi, którzy i tak są już wystarczająco wzgardzani.

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

O to to brawa dla tego pana Thatcher podłá wiedźma zniszczyła całą północ anglii ze złośliwości

Ukulele
1 miesiąc temu
Reply to  fggggg

Prawica nie musi być narodowa. Masz poodwracane wartości, typowy postmodernistyczny bajzel obecnych czasów. Zacznij od 17 wieku, tam widać skąd ten podział prawo lewo. Analfabeto idei.

Ukulele
1 miesiąc temu
Reply to  never

Bo USA to jest dobry punkt odniesienie, faktycznie. Kraj w którym betonowy dualizm dwóch partii ultraprawicowych nie dopuszcza żadnych opcji do głosu. Prostacki libertarianizm i neolub wyprał kucom tak mózgi, że na podstawy politologii są ślepi. Hitler socjalizm, PIS lewica, a Reagan wspierał NRD. Tak tak.

Jeży
1 miesiąc temu
Reply to  ukulele

Deklu PiS to nie prawica znafffco polityki..

Żulia Wieniawa
1 miesiąc temu
Reply to  Jeży

PiS to chadecja cieciu malinowy
Taka prawica co sypie jałmużnę i na pokaz dba o biednych utrzymując dalej system kapitalistyczny-kolesiowski
Robią ładne gesty, utrzymują największą konserwatywno patriarchalna instytucje jaką jest kościół,odnoszą się do idei narodu, trzymanie kobiet za mordę w rodzaju zakazu aborcji itd itp
PO to znowu bardziej libki czyli prawica centrowo liberalna że no dobra nie zabijamy gejuchow bo kupują badziew od królów życia przedsiębiorców ale niech nie otwierają japy, oni by wszystkich poniżej średniej krajowej zamknęli w specjalnej strefie ekonomicznej Wesoła Kołyma i cały kraj zamienili wjdekoracje TVN i tam się przechadzali z księdzem Mateuszem pod rękę i strażą graniczną

CAKE BOY
1 miesiąc temu

PŁACZESZ KÓRWO?

TO PŁĄCZ DZlWKO! 😀

Polski zakol
1 miesiąc temu
Reply to  ukulele

Do wanny z tobą przeczytaj jeszcze raz i zrozum

ReVenton
1 miesiąc temu

Pseudo prawilniaki, napinacze i pozerzy.
Kartky powiedział, że polski rap to jest zbieranina meneli i miał rację. Do tego dodam od siebie – farmazoniarzy i xerobojów.

Wciskacie dzieciakom kity, demoralizujecie ich swoimi ćpuńskimi przekazami, robicie z siebie charakterniaków, a jak przychodzi co do czego to składacie pozwy xD haha

Nie kupujcie albumów tych farmazoniarzy dzieciaki, nie kupujcie ich ubrań. Gonimy tych petów.

069
1 miesiąc temu
Reply to  ReVenton

W punkt !!!

Marcinek28
1 miesiąc temu

grande przykład faceta z jajem a nie jak polscy raperzy pizd/usie sie boja przyjąć pancza. co maja w stanach raperzy powiedziec jak na ulicy jest drill i trap, a szkoda gadać więcej

Sutener Borixon
1 miesiąc temu
Reply to  Marcinek28

Faktycznie, typowy polski facet, siedzi w piwnicy rodziców i wylewa frustrację

PIELUCH
1 miesiąc temu

Ale jesteś głupi. On normalnie chodzi po mieście, w przeciwieństwie do twoich idoli studyjnych napinaczy. Poza tym ma kilka swoich mieszkań

ukulele
1 miesiąc temu
Reply to  Marcinek28

Znaczy, że Grande ma jedno jajo ?

069
29 dni temu
Reply to  Marcinek28

Tak jest ! 😉

UkUk
1 miesiąc temu

Oczywiscie ze beda chcieli wiecej hajsu. Nikt na ugode nie pojdzie – zapomnij.
ja obstawiam kto go do sadu podal:
Padluch
Kizia
Czadomen
te balasy ze stepu to juz wogole
mozliwe ze Kali tez

Sp3rm4 na twarz
1 miesiąc temu
Reply to  UkUk

A reszty z listy słuchasz XD

Widz
1 miesiąc temu
Reply to  UkUk

Dodalbym jeszcze na 100% Kubańczyka

Illegal
1 miesiąc temu

Zapewne nie pójdą na ugodę i wezmą szmalec bo ich wizerunki i tak nie interesują, kto będzie miał słuchać dalej będzie słuchał dalej mimo jakieś aferki ala sądy itp

069
29 dni temu
Reply to  Illegal

Trzeba cisnąć tym szmaciarzom przy każdej okazji niech tracą swój wizerunek

Walikończuk
1 miesiąc temu

Na 100% największy rapowy hipokryta Paluch

069
29 dni temu
Reply to  Walikończuk

Farbowany lis, noskill, i marne ksero Raf camory

Pognac łakow
1 miesiąc temu

Na sprawie sadowej sedzia bedzie musial sluchac tych wy sry wów dukaczy to może ich skaze na prace spoleczne

069
29 dni temu
Reply to  Pognac łakow

Te ćpuny do ugniatania śmieci sie nawet nie nadają xD

Murem za Grande
1 miesiąc temu

Grande masz hajs to kup jeszcze artykuly o tym gdzie sie da, zeby sie zrobilo głosno o calej sprawie, moze nawet na wykopie o tym warto zrobic wrzutke, nie rozpocznie sie debata publiczna ktora raz na zawsze obnazy ta patologiczna zaklamana kulture

Palóh
1 miesiąc temu

na wykopie to za nim nie przepadaja

Sadomason
1 miesiąc temu
Reply to  Palóh

Na wykopie go krytykują a później udostępniają kawałki, które pisał xD SERIO

Krzychu
1 miesiąc temu

Niech jedzie z tymi lamusami. Wielcy gangsterzy a jazdy z nich schodzi na liścia i biegnie od razu do adwokata. Jestem za tym żeby od razu podał ksywy tych frajerów.

Polski Związek Mefedroniarzy
1 miesiąc temu

Jak Grande usunie filmiki z tymi łakami co go pozwali to może pakować się i uciekać z youtube

069
1 miesiąc temu

Trzeba robić kopię zapasowe. Już jeden filmik o Ukraińcach usunęli z kanału, można go znaleźć np na CDA.

Szok
1 miesiąc temu

Mamy takie pytanie a co z wolnością słowa?
Żadnej ugody! Jazda do spodu z patałachami! Nie zdziwie sie jak to jakies kleksy z SbMafja go pozwały.

069
1 miesiąc temu
Reply to  Szok

Też bym Sbm na pierwszym miejscu obstawiał, to jest wylęgarnia pozerów. Jedyny którego szanuje to Solar, za to że robi hajs na swoich debilach i zostaje w ich cieniu.

Sp3rm4 na twarz
1 miesiąc temu

Obsrancjusz, porównał bym go jedynie do Nitrozyniaka, jak będzie ugoda to nie ujawni hahaha, co za ciota

Sadomason
1 miesiąc temu

To oddaj swoje mieszkanie żeby jakiś dukacz miał na zloty łańcuch. Jak powiedzą, że płyty nie schodzą przez jego filmy, to może wyjść i kilkaset tysięcy. Zależy kto to

ToroIce
1 miesiąc temu

Obstawiam malika im większy pozer tym większe prawdopodobieństwo

KrólówKról_OPOLE
1 miesiąc temu
Reply to  ToroIce

To byl Miąsz

PODSZYW
1 miesiąc temu

GANGSTERKA POZYWAJĄCA YOUTUBERA!! TYLKO W POLSCE

Vincent
1 miesiąc temu

W latach 90 to taki Biggi nagrałby z 10 disow w stronę Grande i jeszcze ze dwa bonusy a teraz wielkie gwiazdy idą do sądu ale wiadomo ebac psy hahahahahaahahhahahahhaha

Ga gu gi, a oczy wielkie
1 miesiąc temu
Reply to  Vincent

Jak myślisz, że w latach 90 beefy to tylko na piosenki, to przypomnij sobie jak zmarł biggie czy tupac

Coprobo
1 miesiąc temu

Ale to w USA w Polsce w najgorszym wypadku dali by se po mordach.. biggie nie musiałby 10 disow pisac.. on jednym by zamiótł cała Polską scenę od lat 90 tak że te beztalencia polskie nie wiedzieli by co odpowiedzie

sprite700
1 miesiąc temu

Trzeba przyznać, że i wilk syty i owca cała no bo łaki wiadomo mają złą prasę, myśleli, że nikt ich nie ruszy. A Grande no to fajnie że ich tam ciśnie, ale też nie uważam, że jest w 100% w porządku bo on w zasadzie zarabia pieniądze na ich popularności i tym, że się ich nie lubi a poza tym to ma jakąś ogromną frustrację i pisze te swoje numery które ani nie są w stylu omawianego gościa ani nie są zbyt dobre. Także Grande ja rozumiem i zgadzam się, że podobno to jest „hip-hop” i oni są żałośni bo zamiast cię wyjaśnić na majku to składają pozew xD. No ale na polu sądowym to twoje filmy grubo wykraczają poza recenzję i ocenę. Więc mimo iż prawda jest po twojej stronie, nie wiem czy to się dla ciebie dobrze skończy, bo Krokowi pieniędzy nie brakuje i będzie pewnie szedłw zaparte bo tak się według niego załatwia „raperskie sprawy” xD

Szczupak
1 miesiąc temu
Reply to  sprite700

Nie zarabia nic na jechaniu z łakami, jego filmiki nie są monetyzowane

sprite700
1 miesiąc temu
Reply to  Szczupak

ale jego filmiki o innej tematyce już nie będą. mówił, że ma w planach coś na kształt kursów. ma patronite, gdzie wspierają go osoby zainteresowane filmikami o raperach. a już na sam koniec: buduje potencjał kanału. subskrypcje, łączna liczba wyświetleń, inne statystyki – to wszystko pomoże mu w przyszłości lepiej zarabiać. czy naprawdę tak łatwo was wszystkich oszukać? obecna „darmowość” filmów to inwestycja w wizerunek, która mu się opłaci. ja nie mówię, że on robi coś podłego, ja ci tylko pokazuję żebyś nigdy nie ufał w szczerość intencji ludzi w internecie.

Była Quebo Roxi
1 miesiąc temu
Reply to  sprite700

Pierd*olisz głupoty. Z Patronite przekazuje hajs na potrzebujących, ostatnio na jakiegoś chłopaka z rehabilitacją. mają być o tym filmy. Nawet nie ma reklam włączonych. A program psychologiczny o którym mówisz ma finansować inne pomysły. Poza tym on ma gościu firmę i kilka ekip, które montują alarmy w szwajcarii, dla firmy Abus jako podwykonawcy.

Umiesz w ogóle czytać? Kawałek napisany w 5 MINUT, nagrany w pokoju i zmiksowany na kolanie, a niektóre mimo, że są słabe, to i tak lepsze niż mainstream i to jest fakt. 

Nawet jeśli ma zarabiać, to niech zarabia ktoś taki jak oni, a nie Malik czy Kizo. Projekty pomagające ludziom lepsze niż degradacja społeczeństwa. 

never
1 miesiąc temu

Grande,. nie wiem czy to czytasz, ale ja jako wieloletni hejter daję Ci mega wsparcie 🙂

Anty rap
1 miesiąc temu

Paluch,Young multi kulti, sb ,to daje sobie reke uciac ze sa w tym gronie,kupe lat siedzialem w tym syfie,I teraz sram na polski rap tfu.mam nadzieje ze hip hop umrze w Polsce

Adwokat palucha
1 miesiąc temu

Nie usunie filmów, raczej ma jaja i skoro tak jak mówi jakaś tam firmę swoją ma to raczej może zaryzykować jakieś koszta, choć i tak wygra

069
1 miesiąc temu

Albo dobrego prawnika w rodzinie.

borgo
1 miesiąc temu

a jak oni w kawałkach obrażają policje to co? powiedz ze ty w ten sposob wyrazasz sie artystycznie a oni w taki. skoro oni w kawalkach moga obrazac wszystkich, to wszysscy moga obrazac ich

069
1 miesiąc temu
Reply to  borgo

Ty sobie wyobraz jak sędzia na rozprawie słucha tych dukaczy, chyba ze śmiechu by zakończył ten cyrk.

JechacZfrajerami
1 miesiąc temu

Ja jeszcze przytoczę tego frajera Popka jak w galerii krakowskiej dostał lepca od grubasa z Wisły to uciekł do ochrony. Już pomijam 60tki w sharksach bo to inny temat. To są pseudo ludzie a nie pseudo gangsterzy.

fggggg
1 miesiąc temu

Zgrywajcie te filmy na dysk, bo pewnie będzie ugoda. Ale wtedy mu będziemy masowo wrzucać spowrotem te wideo 🙂

069
1 miesiąc temu
Reply to  fggggg

Już z Ukraińcami wyrzucił filmik., Historia lubi się powtarzać.

Kajzerka
1 miesiąc temu
Reply to  069

No i dobrze ze wyrzucil z Ukraincami bo to byla odklejka

SZCZERA PRAWDA
1 miesiąc temu

Zapewne Stepy go pozwały z Intruzem na czele he he

069
1 miesiąc temu
Reply to  SZCZERA PRAWDA

Akcja z pozwem zaczęła sie przed filmikiem z Intruzem z tego co kojarzę. Btw. Intruz ma fanbejs z IQ na poziomie kostki brukowej, minie ze 100lat zanim takie sebixy zrozumieją przekaz Grande.

Wróg murana
1 miesiąc temu

Bankowo stepy,ale czy ktoś jeszcze?

Miejski Raport
1 miesiąc temu

Szach mat. Grande królu. Wszedłem na glamrap ze względu na artykuły o Tobie. Jedziesz z nimi

quebokisne
1 miesiąc temu

Bez roznicy czy bedzie ugoda czy nie bo nawet jesli dojdzie do niej to na pewno filmy z dana postacia zostana usuniete wiec bedzie mozna wywnioskowac ktory gejuszek poszedl na skar

Paluch
1 miesiąc temu

To ja cię zgłosiłem grande, nie będzie tak że mnie obrażasz w internecie
Nie pozdrawiam

069
1 miesiąc temu
Reply to  Paluch

Puf puf (strzały w powietrze, i przeładowane palce w obydwu dłoniach)

AKATYD
1 miesiąc temu

GRANDE MA RACJE, TEN GOŚĆ JEST OBJAWIENIEM JAKIMŚ, BOJĄ SIĘ GO BO WALI PRAWDĄ

Bolo
1 miesiąc temu

Dzień w którym skończy się ten discohiphopolo będzie jeden z najlepszych od 15 lat. Trzymam kciuki żeby ich ujawnił. Takie gangsterzy a idą od razu do HWDP zamiast nagrać disy. Ku.wa jaki syf w tej polsze jest…

Jolo
1 miesiąc temu

Nie został pozwany bo pozwanie odbywa się na drodze procesu cywilnego – otrzymał akt oskarżenia czyli ktoś zarzuca Mu przestępstwo i jest to nawet dalej idąca niż „sprzedanie kogoś”, albowiem prywatny akt oskarżenia odpowiada publicznoprawnemu aktowi oskarżenia wnoszonemu przez prokuratora. Mówiąc krótko – jakiś gansta raper zarzuca GC popełnienie przestępstwa i ściga go o to przestępstwo na drodze sądowej. Używanie pojęcia „pozwanie” nie dotyczy w ogóle tej sytuacji.

Spółka z o.o.
1 miesiąc temu

Paluch to zrobił

Ulululullulululu
1 miesiąc temu

twoj stary cie paluchem robił?

Rafał z cycami
1 miesiąc temu

Mogę opublikować pełną listę raperków, którzy gościli u mnie w wannie i kto ile razy

JowitaQueer
1 miesiąc temu

Byłom wczoraj u ginekologa, i on mnie zmisgenderował ! Powiedział, że jak mam penisa to nie będzie mnie wziernikował i nie zrobi mi posiewu z pochwy ! Polska to nietolerancyjny, transfobiczny grajdół zinfiltrowany przez faszystowską agendę watykańską !

Skarpetki Hugo Bossa
1 miesiąc temu

Trzeba sledzic jego kanal jak cos zeby skumac filmy z kim usunal, wtedy bedzie wiadomo kto sie rozje8al na prokuraturze

Hjk
1 miesiąc temu

Jeśli miałby im płacić to proponuję zrzutkę, musimy wiedzieć!

Ten Typ Mezo
1 miesiąc temu

Malik, Josef i Alberto raczej nie. To ostrzy, sztywni zawodnicy

jhonn Tompson GGG
1 miesiąc temu
Reply to  Ten Typ Mezo

Grozne bandziory 😀 Matka Malika zarobiła dla mnie w Hamburgu fortune

Lukk
1 miesiąc temu

Teraz trzeba robić screeny które filmy usunie to i tak będzie wiadomo którzy to uliczni gangsterzy

Arczik
1 miesiąc temu

trzeba backupy porobić tych filmów

PRAWDA O RAPERACH
1 miesiąc temu

Założę się o stówkę, że bezzębny mefedroniarz ze Stepu i jego koleżcy + jakieś Paluchy

KrólówKról_OPOLE
1 miesiąc temu

Czekamy z ogórem w łapie

ObsrarioS
1 miesiąc temu

W polsce sie pali nie klepiace ziolo i kazdy juz wie ze mozna wszystko

p2p eMule 666 science
1 miesiąc temu

Wszystko to się zaczęło od tych patologii szerzonych przez Internet.

Patologię ktoś szerzy w internecie
1 miesiąc temu

Nie wszyscy się spatologizują oraz nie każdy demoralizacji ulegnie.

Wacek
1 miesiąc temu

Sk.ur..wy..sy.ny yebac ich

HOY
29 dni temu

Grande to spełnienie marzeń dla starej gwardii, TWOJE ZDROWIE

A nooo
1 miesiąc temu

Jak to kto… Haluks, Kapsel HIV. sz.Mata, Kałi sympatyczna mafia… I reszta tego padła co twierdzi że robi rap a nawet nie potrafią się podpisać bez błędu już nie mówiąc o pisaniu tekstów…. Zrobić coś w stylu fame MMA wyje.bać ich tam z muranem wymieszać nasr.ać do klatki i płacić im w orzechach włoskich niech się kur.wy tam docierają

Robert RS997
1 miesiąc temu

Onlyfans to idealny przykład jak mądre kobiety wykorzystują pozbawionych inteligencji mężczyzn. W przypadku prostytucji tak nie było, bo mężczyzna za to co zapłacił bardzo dużo otrzymał, ale na onlyfans już tak nie jest. Jeśli facet ma ogóle zapłacić, to tylko za prawdziwy seks, lub ewentualnie kamerki (czyli płacisz i kobieta sobie coś włoży lub uprawia seks z partnerem który ty oglądasz). Jak płaci za zdjęcia (często wyretuszowane) na onlyfans, to rozum jest dla niego obcy.

twoj stary
1 miesiąc temu

TWOJ STARY POWRACA
SENTINO KRÓL BALU
KAZIOR PAŁA LIZAŁ JAJA

Daro
1 miesiąc temu

Grande wykończ konfidentów tylko cioty i frajerzy donoszą pozdro wariacie

Popularne