Sprawdź nas też tutaj

News

Grande Connection pozwany przez raperów

„Tak raperzy beefują się w dzisiejszych czasach”.

Opublikowany

 

grande connection

Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że Grande Connection został zgłoszony do prokuratury o zniesławienie. Prokuratura je umorzyła, więc kilku raperów postanowiło wystąpić z prywatnym aktem oskarżenia przeciwko youtuberowi.

Grande Connection nie gryzie się w język. W swoich filmach wytyka raperom brak umiejętności, hipokryzję czy manipulację. Nie są to słowa bez pokrycia, bo wszystko stara się uzasadnić, przedstawiając całą masę argumentów. Działalność Grande nie podoba się osobom, o których mówi w swoich filmach. Raperzy starają się go więc uciszyć, zgłaszając go najpierw do prokuratury, a teraz występując z prywatnym aktem oskarżenia.

Raperzy pozywają Grande Connection

Prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko Grande Connection, którego domagali się raperzy twierdząc, że zostali zniesławieni. – W związku z tym podmiot występujący w imieniu gangsta raperów złożył prywatny akt oskarżenia. Chyba zdają sobie sprawę, że w razie W nie zepchną odpowiedzialności jak w przypadku dotacji? – poinformował w social mediach youtuber, który podsumował to słowami: – Tak raperzy beefują się w dzisiejszych czasach.Akt oskarżenia

W prywatnym akcie oskarżenia o zniesławienie pojawiły się m.in. sformułowania, że Grande Connection „uwłacza czci drugiego człowieka”, a także „rozmyślnie, w zamiarze zaszkodzenia im wizerunkom”.

Youtuber zwracał się do niektórych artystów per „tego”, co według oskarżycieli jest złośliwym atakiem osobistym. – Oskarżony szydzi, obraża i wyraża pogardę oraz lekceważący stosunek do Oskarżycieli i ich zawodowej profesji, wielokrotnie używając wobec nich sformułowania  „pseudo-raper ”, co jest określeniem w tym kontekście o zabarwieniu wybitnie pejoratywnym – czytamy w akcie oskarżenia.Kto pozwał Grande Connection?

Niestety, Grande nie poinformował, kto stoi za aktem oskarżenia. Grono artystów, którzy zdecydowali się pójść do sądu jest jednak dość wąskie, bo są to osoby, o których youtuber nagrał film, a nie było ich wcale tak dużo.

Autor kanału, który ma obecnie 104 tys. subskrybcji do tej pory w tytułach swoich felietonów wspominał o: Kabe, Kalim, Jongmenie, Szpaku, Zbuku, Bedoesie, Tymku, Taco Hemingwayu, Sitku, Quebonafide, Żabsonie, Macie, Young Multim, Alberto, Kizo, ReTo, Intruzie, Avim oraz Hinolu. Nie należy jednak zapominać, że filmy youtubera trwają zazwyczaj kilkanaście minut i opowiada on w nich również o artystach nie wymienionych w tytule. Podpowiedzią, kto pozwał Grande może być też to, że raper mówi o nich „gangsta raperzy”, a to także zawęża pole poszukiwań do muzyków reprezentujących raczej uliczny styl.

150 komentarzy
150 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
paluh - bióro ohrony łakuw
1 miesiąc temu

siema tu paluh to ja zglosilem jak cos

The truest
1 miesiąc temu

Heheheh….. Dobre!

Bumcol
1 miesiąc temu
Reply to  The truest

Grypsujesz?

Masa
1 miesiąc temu
Reply to  Bumcol

Żadnej gry nie popsułem

Bumcol
1 miesiąc temu
Reply to  Masa

To spie.rdalaj na fraj.ernie

Otwarte oko
1 miesiąc temu

Siema kto mnie zerżnie w pupcie? Mam dziewczynę ale już jej nie kocham i potrzebuje nowych doznań. Oddam się za darmo bo chce żeby ktoś mnie wyru.chał. obiecuję że zrobię kozackiego loda. Oglądam ostatnio dużo ge.j por.no więc coś tam się nauczyłem trenuje na wibr.atorze mojej dziewczyny i ostatnio wsadziłem go sobie wiadomo gdzie i było bosko. Czekam na poważne zainteresowanie

DAUMIAN
1 miesiąc temu
Reply to  Otwarte oko

ZIEMIA JEST KWADRATOWA!!!!!! ODKRYŁEM TO JAK PODSKOCZYŁEM I WYLONDOWAŁEM. POWTARZAM ZIEMIA JEST KWADRATOWA JAK PAKA SZLUGUW!!! ZROZUMNCIE TO OBUĆCIE SIE LUDZIE!!!

Szejk brx
1 miesiąc temu
Reply to  DAUMIAN

Danuś to ty

Jutub srutub
1 miesiąc temu

Bardziej na robotę Kaliego prawilniaka mi to wyglada

NawilżonyOdbycik
1 miesiąc temu

W Polsce hip hop obecnie istnieje tylko po to żeby na nim zarabiać, nie ma już zajawki, topowi pod względem wyświetlen gracze nie rozwijają się muzycznie, lecz co sezon wypuszczają ten sam ściek póki jest jeszcze na to hajp, żeby skosić jak najwięcej hajsu. Brak jest jakiejkolwiek rywalizacji, beefy to rzadkość, a żeby przypadkiem nie ośmieszyć się i nie stracić głupich fanów, a jak już do nich dojdzie to dissuja się jakieś pionki. Polskie gusta muzyczne wychowane na disco polo bardzo łatwo akceptują i popularyzują prosty i melodyjny utwór dlatego na topie jest kizo, kubańczyk, a nie techniczny oxon.

never
1 miesiąc temu

W punkt!

Bumcol
1 miesiąc temu
Reply to  never

Grypsujesz?

Klawisz
1 miesiąc temu
Reply to  Bumcol

Ja wale recydywę pod celą

marekrtg
1 miesiąc temu

sam lubie sobie posłuchać skoocznej muzyki ale rzeczywiscie ze rap w polsce tak bardzo skręcił w dziwną stronę ze to troche niesmaczne

Dziennikarz
1 miesiąc temu

I nie udzielają wywiadów, bo boją się, że ich fani poznają prawdę, że ich idol jest głąbem 🙂

Hip Hop Jest Biały
1 miesiąc temu

Wszystko prawda, oprócz tego, że użyłeś pojęcia hip hop. Hip hop jest martwy, jest rap. Postmodernistyczny świat, z nowym medium formującym ludzi socialmediami przeorało wszystko. Nie ma kultury hiphopowej, podobnie jak innych – martwy jest punk, hard core, metal to już tylko zbiór gadżetów i okażja do porobienia min na koncercie do zdjec na insta. Ten świat odszedł nieodwołalnie w przeszłość, rapujący nie mają dziś najczęściej nic wspołnego z hip hopem.

B1Lą
1 miesiąc temu

Hip-hop w Polsce (i na świecie chyba też) jest po prostu martwy.
A zarabia się już tylko na rapie, który stał się tym, co przez lata sam gnoił – czyli produktem.

Hobbit z shire
1 miesiąc temu

Za całokształt jak i oxona propsik swoją drogą polecam chociażby super moce od tego typa coś takiego to aż miło posłuchać a nie ten polski ściekopseudorap który w 95% pokaleczyć uszy

pan tomek
1 miesiąc temu

bravo 100%

Z ROKU NA ROK CORAZ GORZEJ
1 miesiąc temu

Brawo!!

Łonowy Barber
1 miesiąc temu

Przypadłość faworyzowania prostych melodii i treści nie wywodzi się z disco polo i jest to powszechne w każdym państwie. Muzyka takich zawodników jak Oxon ma inne zastosowanie i nigdy nie będzie niestety miała bardzo szerokiego grona odbiorców. Natomiast ja bardzo ubolewam nad tym że raperzy wpier.dalają się w disco polo i niszczą ten piękny gatunek muzyczny

Polski zakol
1 miesiąc temu

Props grande za wyjaśnienie tych imbecyli co ryją banie młodzieży i dla zmylenia przeciwnika nazywają się raperami a koło rapu to te ich wysrywy nawet nie leżały i te pozwy beka to pewnie ci co gardzą sądem i policją

Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  Polski zakol

HALO POLICJA! AAAAA

Ziom
1 miesiąc temu
Reply to  Polski zakol

Teraz ci „gangsterzy” będą mogli pojechać po samych sobie, konfitura jedna z drugą mogą sobie podać rękę. Tfu hip hop umarł parę lat temu RIP.

Polski zakol
1 miesiąc temu
Reply to  Ziom

Tak jest

do kizo
1 miesiąc temu

wyraza pogarde i lekcewazacy stosunek do oskarzycieli i ich zawodowej profesji HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA profesjonalisci w dukaniu czasownikami

Bumcol
1 miesiąc temu
Reply to  do kizo

Grypsujesz?

Stary gar
1 miesiąc temu
Reply to  Bumcol

No

Mateo rjs
1 miesiąc temu

Raperzy strzelają sobie w stopę, nawet jeśli ktoś nie zgadza się z osądami Grande, to taki ruch ze strony raperstwa to samobój.

Tramwaj
1 miesiąc temu
Reply to  Mateo rjs

Nie pisz nic o stopach bo się podnieciłem i będę musiał iść se zwalić 4 raz już. Hooy mi odpadnie niedugo

Bumcol
1 miesiąc temu
Reply to  Mateo rjs

Grypsujesz?

Klawisz
1 miesiąc temu
Reply to  Bumcol

Sram na recydywę

Young60 z PZGNW
1 miesiąc temu
Reply to  Bumcol

Nieźle ci styki popaliło

typowy ulicznik
1 miesiąc temu

No nie wierzę, że ktoś, będąc „ulicznym” raperem, ktoś był w stanie złożyć taki pozew. Beefy w rapie są od samego początku i to co robi ten Grande, to zwyczajny beef, tylko zrobiony nie przez rapera. Gdyby ktoś nagrał na tych uliczników diss i użył tych samych sformułowań co Grande i tych samych argumentów, to pewnie by na to odpowiedzieli, lepiej lub gorzej, i jeszcze pewnie by grozili jakimś sprzętem, wielka ulica xD A tak styki im się przepaliły, bo był jakiś błąd systemu i odbicie od tej normy i teraz wielcy ulicznicy składają pozwy, a gdyby mieli komuś wyciągnąć to, że sie rozpruł, to byliby pierwsi XD

Oczywiście te pozwy są napisane w stylu: „Prowadzimy biznes w Polsce i Pan Grande publicznie wyraża złe opinie o naszej firmie, przez co tracimy pieniądze i narażamy się na straty wizerunkowe”. A to wszystko oznacza, że jest to dla nich zwykły biznes, albo oni nawet nie zrozumieli tego przesłania XD

Wszyscy raperzy to inteligentne osoby, ale nasi, Polscy, to już przesadzili XD

SEntenCE
1 miesiąc temu

To tylko pokazuje ze mówił prawdę. I nie „nasi” raperzy

PATOSTEP
1 miesiąc temu

Intruz z budowy, jestem pewny, że Marek spod żabki pomagał mu pisać.

wiadomo
1 miesiąc temu
Reply to  PATOSTEP

wiadomo, że intrus to pozerant i pierwszy by sie r0zpierd0lił na komendzie

Don Mecenas
1 miesiąc temu

Do redakcji – warto sprawdzić podstawy, zanim zaczniecie robić posty.
Prywatny akt oskarżenia a pozew to dwie całkowicie odrębne rzeczy, jedno idzie do postępowania karnego, drugie do cywilnego. Macie nawet napisane na zdjęciu k.k., tyle nawet podrzędne patusy ogarniają.
Artykuł do poprawy,
Grande props.

never
1 miesiąc temu
Reply to  Don Mecenas

Jak jest różnica pomiędzy karnym, a cywilnym?

Don Mecenas
1 miesiąc temu
Reply to  never

Wielką jak bebzon Sredoesa.
W skrócie – karne zmierza do represji, np wedle 212 kk za zniesławienie grozi grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolnosci (co nie wyłącza możliwości złożenia wniosku o naprawienie szkody a rzecz pokrzywdzonego przestępstwem – art. 46 kk)

Prawo cywilne to np umowy, spadki… oraz, właśnie, także naruszenie dóbr osobistych. Z taką różnica, że tu ci nie wrzuca ograniczenia wolności.

never
1 miesiąc temu
Reply to  Don Mecenas

Dzięki za info.

Don Mecenas
1 miesiąc temu
Reply to  never

Nie ma sprawy, FV na 1.000zł masz już na mailu. Niech żyje Temida i bęben Sredoesa.

DJ Dick
1 miesiąc temu

Jeżeli określenie „pseudo raperzy” i „pseudo gangsterzy” to zniesławienie to czy w takim razie pokrzywdzeni przed sądem będą musieli udowodnić że są dilerami, sutenerami?? Mam nadzieję że im się to uda i dostaną po minimum dożywocie

Zlominho
1 miesiąc temu

Sztywniaki hahahahah

Get Money Od Starych
1 miesiąc temu

„uwłacza czci drugiego człowieka” co oni biblię cytuja…?
Niezły rak swoją drogą ten polski tzw rap. Teraz jeszcze freestylowcy powinni iść do sądu z każdym punchlinem. Robicie z tej kultury błazenadę.

you mad?
1 miesiąc temu

HAHAHA JEDZIESZ GRANDE Z TYMI LAMUSAMI

AKATYD
1 miesiąc temu

TO ZNAK ŻE SIĘ GO BOJĄ, TEN CAŁY POZEW TYLKO UTWIERDZA W PRZEKONANIU ŻE TEN CAŁY GRANDE MA RACJE

Heheheszki
1 miesiąc temu

Obstawiajmy, kto pozwal?

Heheheszki
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

1. Paluch

Q-typ
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Paluch i Kizo

Raper z warszawy
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Alberto

Piotr
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Mata que i bedoes

Ten który wie
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Twoja matka

Heniek
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Kali jest tam na 100%
Swoją droga napluł bym mu na ryj gdybym kiedykolwiek go zobaczył na żywo

Anal izator
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Stepy

Sentino
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Born juices

Rs77
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Ciągmen

Stary gar
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Cygan w obcisłym dresie.

Kizo ożenił mi kose
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Nie żeby coś ale w treści aktu jest nawiązanie do orzecznictwa gdańskiego sądu. xD Przypadek czy może prawnik jednego rapera operuje na swoim gruncie?

Ten Typ Mezo
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

Bedoes i ta cała Blacha

Smok Wawelski
1 miesiąc temu
Reply to  Heheheszki

reto albo malik

Imię*
1 miesiąc temu

Prawdziwki wychodzą na powierzchnię. Czekam aż ujawni tych kondomów. Obstawiam na palucha bo Grande mu kończy karierę

Malec
1 miesiąc temu

Jongmen: Panie sędzio, bo on powiedział, że ja nie jestem gangusem i że wcale nie diluję. A ja jestem gangusem i diluję. Naprawdę.

Jełop i sierota
1 miesiąc temu

Żeby chcieć być raperem dzisiaj to trzeba mieć nie pokolei w głowie ale rozumiem że po hajs łapska się wyciąga

never
1 miesiąc temu

Czy to już jest finałowy gwóźdź do trumny polskiego rapu, czy czekamy jeszcze na kogoś w wannie?

Rafał z cycami
1 miesiąc temu
Reply to  never

Jeszcze tylko Pezet nie był, bo przez problemy z plecami nie dał rady wleźć do wanny.

never
1 miesiąc temu

Dobre!

Anal izator
1 miesiąc temu

Chyba nawet się nie dziwię raperzynom, że cykają się beefow z tym typem. Widzieli co się stało jak kacperek próbował przyfikać w elaboracie. To się nagle okazało, że świat nie składa się z samych fanów a osób które się wtedy odpalają (uczulonych na pozerke m.in), na co dzień mając to w zadzie, jest kilka razy więcej. Robią w gacie bo wiedzą, że jak szambo wybije to mogą nastąpić mocne zmiany w popularności i hajsiku.

Dario
1 miesiąc temu

Widzę, że sztywniutko i z zasadami na klipach a w rzeczywistości sztywniutko jest tylko u Rafała w wannie. Dlatego od bardzo dawna nie słucham tego gówna. Grande props.

Hub
1 miesiąc temu

Gangsta raperzy idą zgłaszać zniesławienie do sądu prawdziwi gangsta!

Jurny Koczkodan
1 miesiąc temu

Grande nie zatrzymuj się jedziesz z tymi wyrzutniami czasowników

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

„Dziś co drugi raper marzy, żeby zostać gangsterem
Skoro masz wygodny dom, po co pchasz się na cele?
To nie dziarki na ciele, wznoszę ciarki na ciele
Byłem tam gdzie zakamarki i najbrzydsi skorwiele
Choć już nie jestem bandytą, to kopyto zawsze znajdę
I z fartem, ty byś nawet pałę zrobił w barter
W studiu to jest thug life, lecz życie to nie kabina
Karta na czasie, bardziej przypomina viral
Wiarygodni? Ty chłopaku nie wiesz o czym mówisz
Kominiarki i klamki są jak bajki dla głupich
Fajnie się ogląda kryminały na Netflixie
Lecz to starta czasu, przeżyłem to osobiście”
kacpeł gta, kawalina pt. „Viral”.

A podrzędna raperzyna to może po innych cisnąć i nazywać innych gangsterami?

Przecież te durnie bez szkoły non stop po kimś jadą w swoich marnych wysrywach. Czy ktoś ich pozywa? 🙂

Krul wielkiej lechii
1 miesiąc temu

„Oskarżony szydzi, obraża i wyraża pogardę oraz lekceważący stosunek do Oskarżycieli i ich zawodowej profesji”
No dobrze że raperzyny nie robią tego samego wobec swoich słuchaczy.Na kazdym kroku pocisk ze względu na status, zawód, ubiór czy urodę partnerki.

FLAKOZAUR
1 miesiąc temu

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Niedziela
1 miesiąc temu

A mnie ciekawi ktorzy to raperzy jeszcze gadaja z psami?

Tata profesora trapu
1 miesiąc temu
Reply to  Niedziela

Zadni z tymi raperami to nawet psy nie chcą gadać

John
1 miesiąc temu

Żenada, wstyd, kompromitacja, nie wracajcie na scenę…. „raperzy”

Aby
1 miesiąc temu

Polscy raperzy to środowisko ugrzecznionych pe8ałów którzy nie wiedzą co to beef.

Rafal
1 miesiąc temu

Dali sprawę do sądu czyli się rozjechali masakra gadają jakim trzeba być sztywnym i idą do płokułatuły??

Jan weżyk
1 miesiąc temu

Co za pizdy. Rzucaj ksywami okazie się kto taki prawilniak jest

jsr
1 miesiąc temu

pewnie kozaki z steprecord itruzi i wulkanizatorzy

Magik alpinista
1 miesiąc temu

Co?! Trzeba byś Wackiem żeby złożyć pozew. Chłop ich ciśnie powinni odpowiedzieć dissem. Cioty pewnie nie chcą robić mu „reklamy”, a powinni Grande zasługuje na większą atencję.

Maciej G.
1 miesiąc temu

Grande Zwieracze został oskarżony o celowe zakażenie HIV młodych raperów.

Sdz
1 miesiąc temu

Gagusy rapu ulicznicy z pfff zasadami idą na pieski bo na YT ktoś onich pisze źle blehehehe

Loker
1 miesiąc temu

Jedziesz grande !!!!

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

HAHAHAHA kroku cos ty najlepszego zrobił 😀

OychePeniz
1 miesiąc temu

To pewnie ta paruwa cygan z tamburynem

praktykant szkoly robienia kocykow
1 miesiąc temu

zawodowej profesji ? xD Pokazcie mi chociaz jednego z raperow (tych ktorzy zglosili pozew) gdzie ma w domu dyplom ukonczenia szkoly muzycznej (lub innej o podobnym kieunku), no dobra dyplomow moze nie oczekujmy, za bardzo mnie fantazja poniosla xd moze byc certyfikat z obslugi jakiegos vst np. equalizer

Polski rap nie istnieje
1 miesiąc temu

Ja nie wierzę jak to się w d**ach zagotowało i to jest właśnie gangsta rap w Pl buahaha w stanach jadą się wyjaśniać a w Pl gangsta raperzyny jeżdżący AMG w teledyskach jadą mazda na prokuraturę hahah. Chyba na prawdę trzeba zacząć słuchać Zenka, on chociaż śpiewa jak jest a nie jak by chciał być haha

kwasniewski_KUCZMA_W_BAGOLU
1 miesiąc temu

Nie no zenek to wyjątkowo podły gwiazdorzyna wsiowy

Obojętny
1 miesiąc temu

Tacy raperzy. Kiedyś to się dissowali, a teraz by ci pozew dali najchętniej. Trzymaj się Grande

Twoja stara 358
1 miesiąc temu

Wchodzę w ten gąszcz z do ust przyciśniętym palcem
Nie mam już siły mówić o pracy bo sens powoli tracę
To jest raczej pop nie nazwę tego rapem
Nelly z jakąś Kelly beat jak z tych seriali na Polsacie
Każdy jest hip a nawet hop muzyka z fabryki
Wszystko ślicznie pięknie kolejne z rapem płyty
Ok to jest super ale włączam TV i co
I leci Polak rapujący pod Living Proof Group
Choć świat pędzi jak Andretti lecz to nie żadna Daytona
Auta bez żadnych hamulców a ich paliwem jest forsa
Rap tu rap tam rzygam tym ja się nie ścigam
Nawet skądś tam bardzo hip jest Las Ketchup
Pół świata młóci że wszystko o czym myślę to ty
Kicz taki że aż gównem śmierdzi i zero inwencji
Powinienem się martwić przyjąć że inni tak robią
Chcą być chcą tak bardzo że przestają być sobą
Pozwól że się uśmiechnę wyjmę z folii ten winyl
Włącz play Eldo znów nadaje zza szyby.

Brajan o banan
1 miesiąc temu

„Gangsterzy” co lecą do prokuratury a myślałem że jedno drugie wyklucza

Radca prawny
1 miesiąc temu

Zmieńcie nagłówek dzbany. To, że ktoś wniósł prywatny akt oskarżenia, nie oznacza, że pozwał go w procesie cywilnym. To jest dalej proces karny, ale oskarżyciel jest prywatny, a nie publiczny (prokurator).

Radca prawny
1 miesiąc temu
Reply to  Radca prawny

Dalej jest źle. Nie „pozwał”, tylko „oskarżył”. W procesie karnym się oskarża, nie pozywa.

Spółka z o.o.
1 miesiąc temu

Akt oskarżenia w procesie cywilnym? Który baran tak napisał?

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
1 miesiąc temu

Grande Connection 🙂 To lipa. Nikt go nie pozwał. Przecież żadna prokuratura, by takiego pisemka nie przyjęła tylko wyśmiała 🙂

Radca prawny
1 miesiąc temu

Nie pozwał, ale oskarżył. 212 § 1 i 216 § 1 KK są przestępstwami prywatnoskargowymi – akt oskarżenia sporządza i wnosi i popiera nie prokurator, ale sam pokrzywdzony, a prokurator może co najwyżej w trakcie procesu objąć postępowanie ściganiem z urzędu.

Teścia mam na barkach
1 miesiąc temu

„szkodzi im wizerunkom”, pozwał czy oskarżył? To dwie różne sprawy! W jakim kraju wy żyjecie matkoje bcy z redakcji, ani po polsku, ani słowa prawdy.

666
1 miesiąc temu

Rap się skończył!

Ljrt5t
1 miesiąc temu

Proszę ujawnij ksywki tych gangsta raperów to będzie ich koniec farmazonu, ale zenada jak który ulicznik z ,,zasadami” Cie pozwał

Smooky
1 miesiąc temu

Koleś przejrzał tych pseudo raperów którzy uważają się za gwiazdy rapują o niczym a mają wywindowane ego jak z ziemi do Proximy centauri a prawda jest taka że rap to nie jest muzyka jakoś specjalnie wymagająca i niech się cieszą że mieli to szczęście zarobić na tych wypocinach dobre sianko. Inna sprawa że chodzenie do prokuratury i bycie raperem to jak bycie dzieła i dziewicą jednocześnie.

Co za ludzie...
1 miesiąc temu

Tylko Matczaki albo ten cały The Durnie’s Gang ze step records go pozwali… to znaczy że koleś ma rację inaczej by go nie chcieli uciszyć…

wUk
1 miesiąc temu

Raperzy, wnosza ze uwlacza czci innego czlowiekia,I nazywa ich pseudo raperami !!!!!!! No nie moge co za ……..

Popularne