Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Gural & Matheo & Sitek z kawałkiem „Normalnie”

Nadchodzi mixtape „VRONY i PRO-TONY”.

Opublikowany

 

Lada chwila Gural odpali preorder nowego mixtaepe’u „VRONY i PRO-TONY”. Z tej okazji do sieci trafiło lyric video do numeru „Normalnie” z udziałem Sitka.

Archiwalne lyric video do utworu NORMALNIE z gościnnym udziałem SITKA z mixtape-u MIŁOŚĆ, SZMARAGD i KROKODYL udostępniamy dla Was w przededniu startu preorderu najnowszego mixtape-u VRONY i PRO-TONY chcąc jakość Wam osłodzić ten burzliwy czas. Hala! – czytamy pod numerem.

 
22 komentarze
22 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Clive Bombardier
1 rok temu

Jeśli chodzi o sitek to tylko: Agnieszka Sitek bardzo obiecująca aktorka młodego pokolenia. Od 1996 roku jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Gościnnie gra w teatrze w Budgoszczy i Komedia w Warszawie. Najwiekszy jej sukces to rola w czeskim filmie „Zabić Sekala”
Zaś jeśli chodzi o miłość szmaragd i krokodyl to tylko:milość szmaragd i krokodyl – amerykańsko-meksykańska komedia przygodowa z 1984 roku. Sukces filmu sprawił, że po roku nakręcono jego sequel Klejnot Nilu

Spejson na wolno
1 rok temu

El Lewako AKA donLewakesko przestań rapować ćpunie lewacki,bo już nudny jesteś od dawna

ćPuN
1 rok temu

Jebać jakieś prawa kobiet,niech w końcu dadzą prawo do bezkarnego relaksu z mefedronem

Don wasyl
1 rok temu

Znów cała rozmowa napisana przez jednego śmiecia

marcin kuczniewicz
1 rok temu

chujowe nie sluchalem

Quelle
1 rok temu

NORMALNIE to el lewako móglby juz przestac nagrywac ten kwadratowy rap którego juz nikt nie chce sluchac….normalnie analnie w wannnie!

Gorzka Prawda
1 rok temu

Don Guralesko straszny regres lub odcinanie kuponów. Albo jedno i drugie.

Porównajcie to chociaż to kawałka „Maya” albo „Migają Lampy”.

Aż Szkoda bo lubiłem tego lewaka

RAFALALA
1 rok temu

CIPEK JEST CIEPŁY, TO FAKT, SKORO RAFALALA MÓWI TAK. ZAPRO DO WANNY GUMBASIE CIAO

aksamktny dziadyga
1 rok temu

Normalnie jest abortowac ciaze i walic sie w dupe

Odb
1 rok temu

G-Oral & Patheo & pSitek z normalnym analem

Adam Małysz
1 rok temu

Drogi kolego też kiedyś miałem problem żeby wejść w jakiekolwiek relacje z kobietą,próbowałem szukać wszędzie w Polsce,Albanii,Niemczech czy Anglii,po nieudanych próbach zacząłem zastanawiać się nad swoją orientacją seksualną i postanowiłem zrobić to z mężczyzną,niestety żaden nie był zainteresowany seksem ze mną.Zmarnowany całą sytuacją kupiłem sobie kota.Niestety seks wciąż w moim życiu wciąż się nie pojawiał.Poszedłem po poradę do mojego serdecznego kolegi Marcina Kaliego Gutkowskiego zapytać o radę na co ten odpowiedział mi – „hehe mordeczko pal ziułko”.Pomyślałem wtedy – „ale jak to narkotyki?co pomyślałaby moja babcia”.Jednak po kolejnych miesiącach ciągłego braku stosunku przełamałem się i zapaliłem pierwszego skręta.Po zapaleniu zwróciłem uwagę na mojego kota który z niewiadomych przyczyn zaczął mnie podniecać i tak zrobiłem to wyruchałem kota,był to pierwszy a zarazem najlepszy seks w moim życiu.Po stosunku za całe oszczędności mojego życia kupiłem kilogramy tego cudownego zioła,dzięki niemu seks z kotem sprawia ogromną przyjemność.
Polecam,Adam Małysz

Warga Sromowska
1 rok temu

Szkoda pisac

Tomek Highto
1 rok temu

Całe szczęście, że ty byłeś na protestach dotyczących np. sądownictwa. Dziękujemy za Twoją posługę. Bo byłeś, że tak teraz pierdolisz, prawda?

ćPuN
1 rok temu

Ehh pamiętam te piękne czasy cherry kokolino,funku,mocarz teraz ciężko nawet o dobrego klefa

Sztyfnaulica
1 rok temu
EJ TY KOLO !!
1 rok temu

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD GURAL. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SITEK. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
1 rok temu
Reply to  EJ TY KOLO !!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD MATHEO. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

EJ TY KOLO !!
1 rok temu

AHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHAHAHHAAHHA

MarikaKis(@marikakis)
1 rok temu

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek.
Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm,

wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- htttp://frircikvip.com.pl
i wyszukaj mnie po niku: MarikaXX napisz do mnie i spotkajmy sie!

Oponent bozy
1 rok temu
Reply to  MarikaKis

tak kurwo. jestem zainteresowany zwiazkiem z mongolem co na golasa w necie paraduje

lubie takie szmaty
1 rok temu

Popularne