Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas ze słonecznym hitem z Młodych Wilków 8

Młode Wilki przynoszą trochę słońca.

Opublikowany

 

fot. Young Sandi

Na początek wiosny Młode Wilki przynoszą trochę słońca! Po surowym bangerowym „6 głów” pora na porcję uśmiechu i tropikalnego klimatu za sprawą drugiego połówkowego singla „Daj mi czas”, do którego klip zrealizowano w Suntago Park of Poland.

Gverilla, Feno, Cukier, Kara i Chivas spotkali się w utworze, który wyprodukował zdobywca statuetki za Singiel Dekady na Popkillerach 2020 (za produkcję „Bez strachu”) Palucha, SoDrumatic wspierany przez Chivasa. A wszystko zobrazował klip pełen wakacyjnego nastroju i pozytywnych wibracji.

 
33 komentarze
33 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
tede.flac
1 miesiąc temu

co to za pedaliada

AzbeST
1 miesiąc temu
Reply to  tede.flac

Zielona szkoła dzieci z bidula…

Odb
1 miesiąc temu
Reply to  tede.flac

Gejrilla, Fenol, Sól, Kawa i Chujas ze spermicznym shitem z Młodych Transów 8

uysy ze star treka
1 miesiąc temu
Reply to  tede.flac
cZŁOwiek
1 miesiąc temu
Reply to  tede.flac

Prywatna pedaliada Natalii mateuszi

Kapzko
1 miesiąc temu

kara najbardziej męska

Cwelwagon
1 miesiąc temu

Cwerilla, Pedo, Odbyt, Szmata i Cipas ze słonecznym hitem z Młodych Pizd 8

Kara wydaje się najbardziej męska wśród tej całej LGBT gromadki. To jest ta generacja która wychowała się na żabsonie.

Eldo 2117
1 miesiąc temu

Na miniaturce myślałem, że to Kara jest bez koszulki

cZŁOwiek
1 miesiąc temu
Reply to  Eldo 2117

No kara poszła na grubo pokazując się topless, ale ohydna jest

Ziominho
1 miesiąc temu

Prawilnie przypominam ze w pierwszej edycji byli raperzy jak Gedz, Medium (Tau), Bonson, Sliwa, Bialas, Bisz i paru innych. Nie trzeba nic dodawac

pacino aldente
1 miesiąc temu

„włosy jak alternatywka” .. kurtyna

Steam Computer Xbox Nintendo PlayStation 666
1 miesiąc temu

Wytatuowana frajernia polaczkowa, a nie złodzieje to są!

lojer
1 miesiąc temu

o kurwa stracilem 3 minuty , podjebka tymka , bialy snoop bez flow , fioletowa jagoda CO to kurwa ma byc defintywnie to nie jest HIB-HOB 😉 , jedynie Kara pokazala jaja i polecial jak na rapera przystalo , zenada nie wybronil bym tego .
lojer – 26/03/21 16:52

elif
1 miesiąc temu

co to kurwa jest?!?!?!?

_aqq_
1 miesiąc temu

głąby nie wiedzo :)))

Tu: https://glamrap.pl/vixen-razem-z-maxflo-siegneli-dna-felieton/ mówiliśmy, że dla firm technologicznych jest jasne, że dominacja dolara i imperialna pozycja USA muszą się skończyć – taki wniosek z drugiej zasady termodynamiki. Wynika to ze wzrostu entropii (nieuporządkowania) w czasie. Spadek entropii można osiągnąć wyłącznie wysiłkiem energetycznym.

W przyrodzie, oprócz zjawisk prowadzących do wzrostu entropii, spontanicznie zachodzą w odpowiednich warunkach również zjawiska prowadzące do jej spadku. Spadek entropii danego układu może się jednak dokonywać wyłącznie kosztem otoczenia lub innego układu. Rozpatrując układ złożony z układu pierwotnego, w którym doszło do spadku entropii i jego otoczenia, z którym wymienia energię, okazuje się, że sumaryczna entropia tak poszerzonego układu zawsze wzrośnie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Termodynamiczna_strza%C5%82ka_czasu

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Utrzymywanie dolara może odbywać się wyłącznie kosztem otoczenia. Dotąd dominującą pozycję USA napędzali imigranci (których znakomita większość kończyła jako tania siła robocza). Dziś to za mało – imigracja z krajów rozwiniętych zmalała, podobnie jak szanse na wywołanie konfliktu zbrojnego w tych krajach. Tradycyjni sojusznicy odwracają się, więc pozostaje jedynie czerpanie z rynku wewnętrznego.
Big Tech (poza Amazonem) nie ma ochoty kłaść głowy za dolara. Wielkie firmy technologiczne mają zasięg globalny i prowadzą interesy w różnych walutach. Dla nich upadek dolara nie jest równoznaczny z własnym upadkiem.

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

I tu jeszcze jedna uwaga – w internecie wiele dóbr intelektualnych jest bezpłatnych lub mało płatnych dla użytku osobistego. Internet w zakresie monetyzacji własności intelektualnej jest socjalistyczny. :)))
Dlatego dwadzieścia parę lat temu powstała idea oprogramowania „open source”, a oprogramowanie płatne było dostępne na chińskich serwerach.
Zderzył się z tym Microsoft, a Bill Gates skutki zderzenia odczuwa do dziś.

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Wracając do Cycerona – https://glamrap.pl/gural-matheo-pokazuja-wahadelko/ :

Analizując w „De re publica” ustrój republiki rzymskiej, Cyceron określa ją jako res populi, aby stwierdzić, że lud (populus) to nie przypadkowy zbiór, ale zjednoczenie wielu mężów w odniesieniu do tego, co jest słuszne i sprawiedliwe, a wiąże się we wspólnym interesie. Sprawiedliwość (ius) i wspólny interes (utilitas) to dla Cycerona dwa fundamenty państwa, które wiążą wszystkich „mężów”, niezależnie od ich pochodzenia społecznego, bogactwa, statusu czy urzędu. Jeżeli państwo nie dba o sprawiedliwość ani wspólny interes obywateli, wtedy jego funkcje nie są wypełnianie, a ludzie zmieniają się w lwy.

Państwa podzielił Cyceron, biorąc pod uwagę ich ustrój (ordo), na trzy typy. Każdy z nich miał formę prawidłową, czyli „sprawiedliwą” i drugą, zepsutą, czyli „skorumpowaną”.

//tabelkę proszę sobie samodzielnie obejrzeć pod wskazanym linkiem w wikipedii

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cyceron#Pa%C5%84stwo

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Ustrój państwa Stanów Zjednoczonych opierał się na interesie, którym był podział władzy. Problem sprawiedliwości został zmarginalizowany. W społecznościach plemiennych podział władzy jest marginalizowany, a główny nacisk jest położony na sprawiedliwość. #adaty

Według mojej opinii PRAWO ma służyć wymierzaniu sprawiedliwości, a PAŃSTWO ma tę sprawiedliwość wspierać. I nie ma tu ani słowa o ustroju zwanym demokracją. :)))

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

The Taliban on Wednesday rejected taking part in an eventual “premature” electoral process proposed by the Afghan government as an option to boost the stalled intra-Afghan peace negotiations, seeking an end to two decades of war.
“We don’t support and favor the processes which have repeatedly failed in the country. The election and other processes, which the rival side is suggesting, have produced shameful and embarrassing results and put the country in crisis,” Taliban spokesperson Zabihullah Mujahid told EFE.
The Taliban back an Islamic system of government in Afghanistan with “specific rules and regulations,” the spokesperson insisted.
Such an Islamic system is “decided by the Islamic scholars and will be implemented as result of the agreement through Intra-Afghan talks,” said Mujahid, rejecting “foreign and fake processes which make the country face crises.”
https://www.laprensalatina.com/taliban-reject-participation-in-afghan-election-process-amid-negotiations/

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Zanim zaczniemy rozmawiać o katastrofie klimatycznej, należy przypomnieć to:

Cykle Milankovicia – periodyczne zmiany parametrów orbity ziemskiej, obejmujące ekscentryczność i nachylenie ekliptyki oraz precesję.
Mimośród ziemskiej orbity ulega niewielkim wahaniom czterokrotnie w okresie około 400 tysięcy lat, po czym cykl powtarza się. Przy większym mimośrodzie różnice w ilości energii docierającej do Ziemi w określonych porach roku są większe. Od około miliona lat cykl ten wydaje się mieć największy wpływ na okresy zlodowaceń, przy czym interglacjały występują w czasie gdy orbita Ziemi jest bardziej eliptyczna.
Znajomość cykli pozwala przewidywać przyszłe okresy zlodowaceń. Na ich podstawie można prognozować że temperatura powinna się obniżyć przez najbliższe 60 tysięcy lat o 5 °C, co jest prawdopodobnie hamowane przez globalne ocieplenie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cykle_Milankovicia

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

W przypadku katastrofy klimatycznej liczba zgonów będzie rocznie kilkakrotnie wyższa niż to, co widzimy w trakcie pandemii – mówi Bill Gates w wywiadzie, którego udzielił dziennikarzom „Gazety Wyborczej” i TVN 24.
https://wyborcza.pl/7,177851,26913817,bill-gates-o-pandemii-i-katastrofie-klimatycznej-jedyny.html#S.main_topic-K.C-B.6-L.2.maly

Z cyklów Milankovicia wypływa wniosek, że globalne ocieplenie wywołane emisją dwutlenku węgla chroni ludzkość przed kolejnym zlodowaceniem. Jaka powinna być właściwa wartość emisji, żeby z jednej strony zapobiec zlodowaceniu, a z drugiej strony zapobiec przegrzaniu planety? Tego nie wie nikt. :)))
Od siebie tylko dodam, że ludzkość ma jedynie częściowy wpływ na emisję CO2. Duża część emisji jest wywołana działaniami Natury, czyli np. wybuchami wulkanów. O tym, jak bardzo ludzkość rozminęła się z marginesem błędu, dowiecie się, głąby, gdy będę was osądzać. :))) #sterowanie przypadkiem

_aqq_
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Don’t defy DeFi //Twitter by Elon Musk

O ile akceptacja kryptowalut jako środka płatniczego przychodzi mi łatwo (w końcu historycznie rzecz biorąc walutą bywały nawet muszelki), to idea zastąpienia systemu bankowego przez Decentralized Finance jest na obecnym etapie przedwczesna.
U podstaw systemu bankowego leży ZAUFANIE. DeFi z jednej strony nie daje klientom żadnych gwarancji, a z drugiej jest podatne na ataki hakerskie i błędy.

Ewidentnie do dopracowania.

pacino aldente
1 miesiąc temu
Reply to  _aqq_

Aha

Steam Computer Xbox Nintendo PlayStation 666
1 miesiąc temu

Młode gówna 666!

TheRozpylacz2137
1 miesiąc temu

Ktoś ma niezły fetysz na babochłopy, żeby posuwać tą patusiarę w zamian za wypromowanie jej

Adolf HlTL3R
1 miesiąc temu

Przepraszam że nie zagazowałem ich dziadków.

Nie jestem robotem
1 miesiąc temu

Kurwa było pokolenie jp, pokolenie JPII, teraz kurwa pokolenie LGBT..

Feno
1 miesiąc temu

Moglibyście mi zafundowac koszulkę bo cała zimę przechodziłem bez niej z tego rapu nic nie zarabiam bo wszystko oddaje dawidkowi w zamian za schronienie u niego w domu

lindax
1 miesiąc temu

Znajdź partnera na następną noc > ❤️ adultme.fun

ORALNY KORNEL
1 miesiąc temu

Ten Gverilla warsztatowo kozak,reszta poza Karą do gazu

Olisadebe
1 miesiąc temu

Gorilla, Pedzio, Sukier, patusiara w czapce i Cipas w grupowej orgii Młodych Pizdów 69

lindax
1 miesiąc temu

Witajcie, kochanek… Najlepszy serwis dla szukających dziewczyn do seksu http://relax24.club

Popularne