szybkie donosy
Hades i Dj Kebs- videowywiad cz.1, cz.2
Jak na prace nad „Nowe Dobro To Zło” wpłynął album Dioxa i Returnersów? Dlaczego RH- zostało wydane w ten sposób, jako bonus do specjalnej edycji?
Dlaczego pierwszy klip promujący album został nakręcony właśnie do numeru z RH- i jak wyglądał proces jego powstawania? Dlaczego Hades całość produkcji powierzył właśnie Galusowi? Z czego wynika duża ilość krótkich, jednozwrotkowych numerów obecnych na „NDTZ”? Co Had miał na myśli, nawijając „Przesłuchałeś tylko raz, to nie słuchałeś wcale”? Od czego zależy odbiór materiału?
Dlaczego DJ-e powinni grać więcej nowych polskich numerów? Jak idą prace nad Mixtape’em Prosto?
Jak będzie wyglądać trasa koncertowa Sokoła i Hadesa? Jak przebiegają przygotowania do koncertów HIFI?
Jak ma się numer „Trzeba oszczędzać” do obecnej sytuacji Hadesa w związku ze skokiem popularności HIFI? Dlaczego nie pojawił się jeszcze zapowiadany klip do „Dwóch Dłoni”? Skąd wzięło się opóźnienie w publikacji singla? Czy chłopaki z HIFI nie boją się, że puszczając kolejne płyty w tak małych odstępach czasu doprowadzą do przesytu? Jak Hades odnosi się do dyskusji słuchaczy odnośnie tego czy lepszy jest on czy Diox?
Jak wyglądają najbliższe plany w obozie HIFI?

-
News3 dni temu
Josef Bratan wyproszony z wesela
-
News3 dni temu
Ochroniarze mocno wczuli się w rolę na koncercie Smolastego
-
News2 dni temu
Ex Josefa Bratana: „Został obrzucony kamieniami. Nie bijcie go”
-
News2 dni temu
Kobieta, z którą Josef Bratan ma dziecko mówi, że raper nie płaci alimentów
-
News3 dni temu
Nitro upokorzy Sentino i wypuści koszulki „Fuck Siciarios”?
-
News4 dni temu
Josef Bratan szaleje na Instagramie z piękną tancerką
-
News3 dni temu
Josef Bratan na live: dwie dziewczyny i zabawa w wannie
-
News2 dni temu
Josef Bratan odpowiada na zarzuty niepłacenia alimentów
Polecam płytke Hades „Nowe dobro to zło”
Had Hades skurwysynu!
PŁYTA ZAJEBISTA ! KAŻDY SŁUCHACZ RAPU POWININEN NABYĆ 😉 „Może 10% z was mnie nie okrada, Jeśli jesteś w tej części no to dzięki za macha” KUPUJCIE POLSKIE RAP PŁYTY.
teeeej ! chujowy tekst !
……
Wyjebał tytuł płyty z dupy i wielki z niego filozof, niech spierdala sie ruchać z kebsem