Sprawdź nas też tutaj

News

Hans: „Bananowa młodzież wzięła się za robienie hip-hopu”

Reprezentant Pięć Dwa mówi o kondycji współczesnego rapu.

Opublikowany

 

Duet Pięć Dwa, w skład którego wchodzą Hans i Deep powraca z nową płytą, która ukaże się jeszcze w tym roku. Z raperem miał okazję rozmawiać teraz Szulas z serwisu poznanskirap.com pytając go m.in. o nadchodzącą płytę, projekt Luxtorpeda a także kondycję dzisiejszego rapu.

My mieliśmy inne cele, inne spojrzenie – mówi Hans. – W zasadzie stosunek do pieniądza był diametralnie inny. Wszystko toczyło się bliżej ulicy, człowieka, społeczeństwa i były jakieś zasady. Teraz bananowa młodzież wzięła się za robienie hip-hopu i to jest “glamour hip-hop”. Ja tak to widzę, ale oceniam po łebkach – nie zgłębiam tematu, ale od strony muzycznej? Wydaje mi się, że jest to całkiem fajne – dodaje.

Poniżej wywiad z raperemNowa płyta Pięć Dwa

Po czterech latach Hans i Deep wracają jako grupa Pięć Dwa. Ich pierwszy singiel „5-2 Dwa (demo)” ukazał się w połowie maja. Kilka dni temu do sieci trafił nowy numer z krążka „Dłoń”, z którym zapoznacie się poniżej.

Album zatytułowany „Czyste szumienie” ma się ukazać w tym roku. Jego dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek
4 lat temu

Bardzo inteligentny człowiek. Zgadzam się z tym co mówi.

Jacek
4 lat temu

Bardzo inteligentny człowiek. Zdecydowanie się zgadzam z tym co mówi.

Przemek
4 lat temu

No jak nic trzeba ustalić limit zarobków, powyżej którego nie można już nagrywać rapu.

Popierdoliło
4 lat temu
Reply to  Przemek

*Limit zarobków rodziców
xD

Aaaa
4 lat temu

Bananowa młodzież, napędzana konsumpcjonizmem, ZAPIERDALA mądrze, a nie ciężko, by cieszyć się życiem, korzystać z niego i brać z niego jak najwięcej, a nie siedzieć z chłopakami na hehe ławeczce pod blokiem przy osiedlowej przelotówce. Do tego czasy są inne. Ci, których Hansy mają za bananowców, to dzieci kolejnego pokolenia. Pokolenia, które się po prostu już dorobiło i to pokolenie ma zwyczajnie więcej pieniędzy. Ludzie w naszym wieku cisną młodym od bananów, a tak naprawdę są normalnymi dziećmi ze zwykłych domów, a nie żadnymi bananami. Teraz ludzie mają więcej siana, ale beton tego nigdy nie zrozumie. Ilu znanych raperów to niby bananowcy? Mało to razy było, że ktoś był za bananowca uznawany, a potem wychodziło na to, że jeszcze długi rodziców pospłacał z rapu? Nie ma to jak oskarżać ogólnikowo.

jebany przygłup^^^^^^^^^^^^^^^^
4 lat temu
Reply to  Aaaa

To chyba ty nosisz te spodnie za 2 koła

Popularne