Sprawdź nas też tutaj

News

Hans Solo z 52 Dębiec wydał dziś nową płytę

Album „Poprawna Praca Serca” trafił do sklepów.

Opublikowany

 

Hans / fot. materiały prasowe

Nowy album Hansa Solo dziś obchodzi swą premierę. Płyta promowana singlami „Ego-Tyka”, „Kastet” i „Tabata” nosi tytuł „Poprawna Praca Serca”.

Po 52 Dębiec – P-Ń VI i Hans Solo – 8, Hans wraca z nowym solowym albumem. Poprawna Praca Serca to kolejna porcja dobrego humoru, satyry, złośliwości i zabawy słowem wkomponowana w treści ważne i poważne, życiowe i społeczne – celnie, ciekawie, refleksyjnie. Nic dziwnego Hans to dobry obserwator i doświadczony autor tekstów. Po 20 latach doświadczenia i licznych albumach Luxtorpedy i Pięć Dwa, wydawać się może że Hans jest „jeszcze bardziej sobą”, kiedy „idzie solo”.

„Ego-Tyka”

Jak mówi Hans “Ego-Tyka” to trzy prawdziwe historie, które “być może zmieniły jego życie”. Być może każdy z nas ma swoje własne, które również wpłynęły na jego życie, być może nigdy o nich nikomu nie opowiadaliśmy…„Kastet”

Kastet – to drugi singiel promujący album “Poprawna Praca Serca”. Czego można się spodziewać? Hans mówi niewiele: „W ustawie o broni i amunicji z 21 maja 1999 roku w artykule 4 kastet jest wymieniony jako broń. W polskim prawie uznany za narzędzie niebezpieczne. Stalowy i piękny. Nie wszystko jest tym, czym się wydaje. Tak jak w przypadku tego utworu. Przekonajcie się sami.”

„Tabata”

Ostatni singiel przed premierą płyty Hans Solo (52 Dębiec) “Poprawna Praca Serca”, to coś więcej niż sam utwór i teledysk. To zaproszenie do sportowego “czelendża”, w którym udział może wziąć każdy. Wyzwanie rzucają Hans Solo oraz Peja i Samer, którzy pojawili się gościnnie w kawałku.

“Tabata” to tytuł singla, ale także krótki trening interwałowy: 20 sekund ćwiczeń, 10 odpoczynku.
I tak 8 rund w 4 minuty. Ćwiczenia są dowolne – takie, jakie jest się w stanie wykonać. Nowy singiel Hansa jest nagrany właśnie pod taki trening.

W klipie, całą tabatę robi każdy z wykonawców: zwycięzcy walki z nałogiem Hans i Peja oraz rapujący sportowiec na wózku inwalidzkim, Samer. Akcja ma pokazać, że każdy może zerwać z nałogiem, wziąć się za siebie oraz że trening w tej formule może robić nawet osoba na wózku. Challange ma zachęcić ludzi do nagrywania i udostępniania na YT swoich treningów pod utwór, nagrywania swoich zwrotek pod instrumental lub obu rzeczy na raz.

Wystarczy pobrać ze strony Tabatachallenge.pl utwór i nagrać swój trening tabata na video, zmontować z muzyką raperów i wrzucić na swój YouTube. Tytuł filmu należy oznaczyć wpisem: #TabataChallenge, a w opisie adres strony. Dodatkowo, można użyć własnych hasztagów np. swojego klubu. A po wszystkim… podać dalej! Patronat nad akcją objął Men’s Health, magazyn o tematyce zdrowotnej i sportowej.


 
11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ziominho
3 lat temu

Przesluchalem plytke i propsuje ! Szczera do bolu, o prawdziwych przezyciach i kurwa czuc tam emocje. Czasem trafi sie jakis niesmieszny zart ale ogolnie mocna pozycja. P.S. Gimby i tak nie docenia ale chuja wbijam w to ; )

Radek
3 lat temu

Nareszcie coś o rapie. Wieczny szacunek dla Hansa

PIHUŚ
3 lat temu

TO JEST HIP HOP

MajkiMajk56
3 lat temu

Kto jest tu tu tu to piec dwa dwa dwa

NINE11
3 lat temu

Young Multi dzis tez zaskoczyl wszystkich swoich wiernych fanow i na sklepach pojawila sie plyta „POPrawna praca Odbytu”

Przypadek ?

Lans na LGBT trans
3 lat temu
Reply to  NINE11

Kurwa nie sądzę

Odb
3 lat temu
Reply to  NINE11

Hans Kloss daje dziś pyte na dębcu solo.

Janonim
3 lat temu

„album Hansa Solo dziś obchodzi swą premierę.”
kurwa naprawdę? Kto redaguje te teksty.
W sumie obchodzi to mnie to chuj wielki

MIRAS X
3 lat temu

Może zainteresuje może wpadnie w ucho https://www.youtube.com/watch?v=g96MqbN3Q2Y&feature=youtu.be Z MOTYKĄ projekt 151

MajkiMajk56
3 lat temu

No przecież Han Solo nie żyje

KL AUSCHWITZ
3 lat temu

W dniu rocznicy transportu Polaków do Auschwitz z 14 czerwca 1940.

Popularne