Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Havoc i Big Noyd zagrają w Polsce w hołdzie dla Prodigy’ego

Raper zmarł w ubiegłym roku.

Opublikowany

 

Havoc z Mobb Deep
Havoc

Już 18 września we Wrocławiu w klubie Akademia, wystąpi Havoc, współzałożyciel i 1/2 legendarnej ekipy Mobb Deep. Po przedwczesnym odejściu Prodigy’ego, który zmarł w czerwcu 2017 roku Havoca na scenie wspierać będzie Big Noyd. Wspólnie reprezentują oni Queensbridge oraz siłę Mobb Deep. Koncert będzie hołdem dla Prodigy’ego i okazją, aby uczcić jego pamieć.

Limitowana pula biletów w cenie 49 zł do nabycia w Going.

Havoc swoją przygodę z muzyką rozpoczął już w roku 1986, wówczas z Prodigym tworzyli duet Poetical Profits, jednak nazwa Mobb Deep, bardziej „odzwierciedlała ich reputację na ulicy”. Gdy Havoc i Prodigy mieli po 18 lat, wydali swój debiutancki album ” Juvenile Hell” w kwietniu 1993 roku. Dwa lata później, duet wydaje kolejny album pt. „The Infamous” i zyskuje miano najlepszej grupy hardcore. Po premierze „The Infamous”, album stał jednym z najbardziej wpływowych albumów Wschodniego Wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Jeszcze większy sukces osiągnął singiel promujący „Shook Ones Pt. II”.
Trzeci album „Hell on Earth”, wydany w 1996 roku, debiutował na 6. miejscu notowania Billboard 200. W 1999 roku Havoc i Prodigy wydali album „Murda Muzik”, który zadebiutował na 3. miejscu notowania Billboard 200 i sprzedał się w ilości ponad 1 miliona egzemplarzy, pokrywając się platyną. Mobb Deep wydal jeszcze cztery albumy, takie jak „Infamy” (2001), „Amerikaz Nightmare” (2004), „Blood Money” (2006) oraz „The Infamous Mobb Deep” (2014) i właściwie każdy z nich dla fanów gatunku są pozycją obowiązkową.

Na koncercie we Wrocławiu usłyszymy przekrój twórczości Mobb Deep, a także materiał z solowych płyt.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
3 lat temu

Havok propsik. Tylko że kurna może przyjść mało ludzi. Dzieciory nie znajo …słuchajo tego dzisiejszego „rapu” niby a nie wiedzo skąd się wziął gimnazjalisty jebane. Bronią swoich raperów niby broniąc kultury a nie znajo kultury hip hop…paradoks

TadGr
3 lat temu

Solówka Havoca to dopiero perełka.

Posel
3 lat temu

Propsy big noyd

rasista
3 lat temu

piczka marty juz mokra

2pac rapu krol
3 lat temu
Reply to  rasista

20lat temu może i tak 😀

Popularne