Sprawdź nas też tutaj

Singiel

Hemp Gru ft. Pro8l3m – „Rajski Ogród”

Kolejny singiel i zapowiedź koncertu.

Opublikowany

 

Bilon, Wilku i Żary prezentują czwarty singiel z albumu „Eter”. W utworze „Rajski Ogród” gościnnie udziela się skład Pro8l3m. Na mikrofonach pojawiają się Wilku, Oskar oraz Bilon. Muzykę wyprodukował Steez83. Całość zmiksował i zmasterował Rafał Smoleń. Za szatę graficzną singla odpowiada shk.

Zamów album: Hemp Gru – „Eter”

Premiera wydawnictwa „Eter” pokrywać się będzie z 20-leciem istnienia grupy, która zamierza wyruszyć również w trasę obejmującą występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA.Znamy już część ksywek artystów, którzy pojawią się na albumie „Eter”. Są to DJ Cent, Włodi, Kaczy Proceder, Dudek P56, Kafar, Junior Stress, O.S.T.R., Patrycja Markowska oraz Pro8l3m.

Hemp Gru w Warszawie + goście

Premierze albumu „Eter” towarzyszy jubileuszowa trasa koncertowa HG XX ETER, obejmująca występy w największych miastach Polski, Europy oraz USA. W piątek 7 grudnia w warszawskiej Progresji Hemp Gru zagra premierowy koncert w ramach trasy HG XX ETER, promującej nowy album “Eter”, przy okazji obchodząc jubileusz 20 lat działalności!

Zepół świętować będzie w towarzystwie znamienitych gości, na scenie obok HG pojawia się: Sokół, Pro8l3m, Pezet, Onar, Ero, Siwers, Włodi, Małach, Rufuz, Parzel, Kaczy, Dudek P56, Kafar, Junior Stress, Chonabibe, Proceente, Angie, Baks. Rezerwujcie czas 7 grudnia i szykujcie na jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych tej jesieni.

 


6 komentarzy
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Szmalenberg
4 lat temu

17. ZJEDZ SKRĘTA FEAT. ŻARY

Wini
4 lat temu

Bez Chady to już nie Hemp Gru

massivewp
4 lat temu

https://youtu.be/hkQ2GzTJ_xk

Dwa unikalne style w kolejnej potyczce na kanale!

Conceited z Brooklynu, battler Występujący swego czasu w programie „Wild ‚n Out” prowadzonym przez Nicka Canonna,
stanął w szranki z charyzmatycznym Dumbfoundead’em (ostatni battler na naszym kanale z obsady „Bodied”, którego światowa premiera będzie miała już 2 listopada 2018!) reprezentującym Koreatown, w Los Angeles.

Obaj battlerzy mieli zmierzyć się ze sobą jeszcze za czasów ligi Grind Time Now, kiedy to zyskiwali na dużej popularności,
Lecz do pojedynku doszło dopiero dekadę później. Sprawdźcie czym skończył się ten raban!

cydży
4 lat temu

Patusiarni stanowcze nie.

Impotent_tede
4 lat temu
Reply to  cydży

To wypierdalaj rozjebana okrężnico

pawelec777
4 lat temu

Szacunek HG. A przy okazji na youtube wleciał odsłuch „Atypowego” Szpaka, polecam sprawdzić. Pozdro ekipa!

Popularne