Sprawdź nas też tutaj

Wydarzenie

Jak trafić na Spotify?

Spotkanie dyskusyjne o dystrybucji muzyki.

Opublikowany

 

Tworzysz? Nagrywasz? Chcesz by twoje utwory trafiły na iTunes, Spotify i inne serwisy streamingowe? Dowiedz się jak to zrobić!

We wtorek 22 maja w Służewskim Domu Kultury w Warszawie odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu „Kultura w sieci i w realu” prowadzonego przez Jakuzę z Wielkie Joł.

Jak dostarczyć utwory na platformy streamingowe takie jak Spotify i Tidal? Jak prawidłowo wrzucać filmy na Youtube? Jak prawidłowo tagować i kategoryzować? Jak nie zginąć w cyberprzestrzeni? Odpowiedzi na te i inne zagadnienia dotyczące cyfrowych aspektów branży muzycznej poszukają prowadzący spotkanie Kamil Jaczyński oraz zaproszeni goście: Agnieszka Gos – Manager ds. Dystrybucji Cyfrowej/ Wydawnictwo Agora Digital, Cezary Szpadzik – Specjalista ds. dystrybucji cyfrowej / Wydawnictwo Agora Digital, Damian Wiszowaty – niezależny konsultant ds. dystrybucji i promocji cyfrowej.

WSTĘP WOLNY, start godzina 18:00, Salon Literacki Służewskiego Domu Kultury, ul. Bacha 15, Warszawa

„Kultura w sieci i w realu” to interdyscyplinarny projekt z pogranicza kultury i nowych technologii. Jak artyści mogą radzić sobie w „cyfrowej rzeczywistości”? Jak odbiorcy mogą ich wspierać? Jak wytworzyć specyficzną symbiozę pomiędzy twórcą i konsumentem dóbr kultury? Na te i wiele innych pytań postarają się odpowiedzieć uczestnicy projektu „Kultura w sieci i w realu” realizowanego przez Kamila Jaczyńskiego (Wielkie Joł) w Służewskim Domu Kultury w pierwszej połowie 2018 roku.

Popularne